Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 19 тамыздағы № 427 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 тамызда № 3772 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3744 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)3)4)5)6)тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 85826383,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5258080,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 367423,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 850,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 80200030,0 мың теңге;
2) шығындар – 86490137,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1123130,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1631569,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 508438,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 295984,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 295984,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2082868,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2082868,4 мың теңге.";
көрсетіен шешімнің 7-4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7-4. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте мынадай көлемдерде республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
халықаралық маңызы бар іс-шараларды өткізу кезінде қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз етуге 34958,0 мың теңге сомасында;
"Мак" операциясын өткізуге 2744,0 мың теңге сомасында;
көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға 28192,0 мың теңге сомасында;
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға 2197,0 мың теңге сомасында";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия
төрайымы                                   Т. Шерстобитова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Төкенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы
әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Г. Кисленкова
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 19 августа 2011 года № 427. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 августа 2011 года № 3772
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" от 13 декабря 2010 года № 357 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3744, опубликовано 11 января 2011 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости") следующие изменения:
подпункты 1)2)3)4)5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 85826383,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5258080,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 367423,9 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 850,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 80200030,0 тысяч тенге;
2) затраты – 86490137,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1123130,8 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1631569,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 508438,2 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 295984,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 295984,0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -2082868,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2082868,4 тысячи тенге.";
пункт 7-4 указанного решения изложить в новой редакции:
"7-4. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения в сумме 34958,0 тысяч тенге;
на проведение операции "Мак" в сумме 2744,0 тысячи тенге;
на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции в сумме 28192,0 тысячи тенге;
на содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов в сумме 2197,0 тысяч тенге по программам областного бюджета";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
сессии                                     Т. Шерстобитова
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Тукенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Управление экономики и
бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
____________________ Г. Кисленкова
Приложение
к решению маслихата