Қостанай облысы Денисов ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 4 қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 453 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда № 3790 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Қостанай облысы әкімдігінің 04.07.2014 № 9 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 04.07.2014 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес және Денисов ауданының өкілді және атқарушы органдарының пікірлерін ескеріп Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Барлық тұрғындарының кетуіне және көшуіне байланысты таратылсын:
Денисов ауданы Свердлов ауылдық округінің Ақсай ауылы;
Денисов ауданы Покров ауылдық округінің Иманов ауылы;
Денисов ауданы Тельман ауылдық округінің Искра ауылы;
Денисов ауданы Комаров ауылдық округінің Октябрь ауылы.
2. "Қостанай облысы Денисов ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қостанай облысы әкімдігінің және Қостанай облыстық мәслихатының 2004 жылғы 11 ақпандағы № 50/3 св бірлескен шешімі жойылсын.
3. Осы қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі                            С. Кулагин
Сессия төрағасы,
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Тукенов

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Денисовского района Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 8 декабря 2011 года № 4 и решение маслихата Костанайской области от 8 декабря 2011 года № 453. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 декабря 2011 года № 3790
Сноска. По всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селоcы" заменены соответственно словами "ауылдық", "ауылы", текст на русском языке не меняется - постановлением акимата Костанайской области от 04.07.2014 № 9 и решением маслихата Костанайской области от 04.07.2014 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и с учетом мнения представительного и исполнительного органов Денисовского района акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В связи с выездом и переселением всех жителей упразднить:
село Аксай Свердловского сельского округа Денисовского района;
село Имановка Покровского сельского округа Денисовского района;
село Искра Тельмановского сельского округа Денисовского района;
село Октябрьское Комаровского сельского округа Денисовского района.
2. Отменить совместное решение Костанайского областного маслихата и акимата Костанайской области от 11 февраля 2004 года № 50/3 св "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Денисовского района Костанайской области".
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области                       С. Кулагин
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Тукенов