Мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандығы № 392 "Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 430 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде № 9-2-184 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, сондай-ақ Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3757, Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 сәуірдегі № 378" Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін, Рудный қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 381 "Рудный қалалық мәслихатының қарауына Рудный қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 392 "Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің жобасын енгізу туралы" қаулысын қарап мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 392 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-175, 2011 жылғы 7 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 8 143 256,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 003 895,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17 744,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 540 456,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 581 161,0 мың теңге";
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 7 906 697,0 мың теңге";
4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 95 400,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 95 400,0 мың теңге";
5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – 141 159,0 мың теңге"
6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -141 159,0 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Рудный қаласының жергілікті атқарушы органының 2011 жылға
арналған резерві 20 910,1 мың теңге сомасында бекітілсін";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 26 декабря 2010 года № 392 "О городском бюджете города Рудного на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области № 430 от 18 апреля 2011 года. Зарегистрированно Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 25 апреля 2011 года № 9-2-184
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев решение Костанайского областного маслихата от 5 апреля 2011 года № 378 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы", номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3757, постановление акимата города Рудного от 11 апреля 2011 года № 381 "О внесении на рассмотрение в Рудненский городской маслихат проекта решения Рудненского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 392 "О городском бюджете города Рудного на 2011-2013 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 392 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-175, опубликованное 7 января 2011 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 8 143 256,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 003 895,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 744,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 540 456,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 581 161,0 тысяча тенге";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 7 906 697,0 тысяч тенге";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 95 400,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 95 400,0 тысяч тенге";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – 141 159,0 тысяч тенге";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 141 159,0 тысячи тенге";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Рудного на 2011 год в сумме 20 910,1 тысяч тенге";

көрсетілген шешімнің 156-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа
енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
он алтыншы кезекті
сессиясының төрағасы                       Ю. Бариев
Қалалық
мәслихаттың хатшысы                        В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі комитетінің Қостанай
облысы бойынша салық департаменті
Рудный қаласы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_______________________ О. Рабченюк
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ М. Досболов
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ С. Искуженов
Мәслихаттың

приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
шестнадцатой очередной
сессии городского маслихата                Ю. Бариев
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Рудному Налогового
департамента по Костанайской
области Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан"
_____________________ О. Рабченюк
Начальник государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел финансов" акимата города Рудного
__________________________ М. Дуспулов
Начальник государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел экономики и бюджетного
планирования" акимата города Рудного
_______________________ С. Искуженов
Приложение 1
к решению маслихата