Мәслихаттың 2010 жылғы 25 тамыздағы № 345 "Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы қағиданы бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы № 463 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 тамызда № 9-2-187 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2014 жылғы 12 қыркүйектегі № 317 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 12.09.2014 № 317 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары" Заңының 97-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы қағиданы бекіту туралы" 2010 жылғы 25 тамыздағы № 345 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-167, 2010 жылғы 12 қарашада "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы қағидаларда:
4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындауға қажетті құжаттар ұсынылған сәттен бастап күнтізбелік 10 күннің ішінде өтініш берушіге тұрғын үй көмегі тағайындалғаны немесе тұрғын үй көмегін тағайындаудан бас тарту туралы дәлелденген жауабын береді, жауаптың бір данасы өтініш берушіге беріледі.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   В. Вайзер
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы
әкімдігінің "Рудный қалалық
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ М. Досболов
Рудный қаласы
әкімдігінің "Рудный қалалық
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ С. Искуженов
"Рудный қалалық
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________________ Е.Скаредина

О внесении изменения в решение маслихата от 25 августа 2010 года № 345 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 30 июня 2011 года № 463. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 2 августа 2011 года № 9-2-187. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 12 сентября 2014 года № 317
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 12.09.2014 № 317 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи" от 25 августа 2010 года № 345 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-167, опубликованное 12 ноября 2010 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующее изменение:
в Правилах о размере и порядке оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Уполномоченный орган в течение 10 календарных дней с момента предоставления необходимых для назначения жилищной помощи документов уведомляет заявителя о назначении жилищной помощи, либо дает мотивированный ответ об отказе в назначении жилищной помощи, один экземпляр которого передается заявителю.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
городского маслихата                       В. Вайзер
Секретарь городского
маслихата                                  В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел занятости
и социальных программ"
__________________ Е. Скаредина
Начальник государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел финансов" акимата
города Рудного
____________________ М. Дуспулов
Начальник государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел экономики бюджетного
планирования" акимата города Рудного
____________________ С. Искуженов