Тізімге алу жылында он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын 2012 жылғы қаңтар-наурызда шақыру учаскесіне тізімге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 12 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда № 9-2-200 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес және "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17-бабы 3-тармағының негізінде ШЕШТІМ:
1. Тізімге алу жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын 2012 жылғы қаңтар-наурызда "Қостанай облысы Рудный қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тізімге алу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. "Қостанай облысы Рудный қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) тізімге алу бойынша іс-шараны өткізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы Рудный қаласының
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________ Ғ. Шалтықов

Об организации и обеспечении приписки граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку с января по март в 2012 году
Решение акима города Рудного Костанайской области от 9 декабря 2011 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 30 декабря 2011 года № 9-2-200
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и на основании пункта 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить с января по март 2012 года приписку граждан мужского пола Республики Казахстан, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны города Рудный Костанайской области".
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны города Рудный Костанайской области" (по согласованию) провести мероприятия по приписке.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны города Рудный
Костанайской области"
_________ Г. Шалтыков