Әкімдіктің 2008 жылғы 26 ақпандағы № 315 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 14 маусымдағы № 316 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 шілдеде № 9-4-187 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 1 шілдедегі № 302 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 01.07.2014 № 302 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына238-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2008 жылғы 26 ақпандағы № 315 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-112 болып тіркелген, 2008 жылғы 10 сәуірдегі "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы 9), 10), 11), 12), 13) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) музыка жетекшісі;
10) дене тәрбиесі нұсқаушысы;
11) қазақ тілі оқытушысы;
12) әлеуметтік педагог;
13) медициналық бике.".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 В. Радченко
КЕЛІСІЛДІ:
Лисаков қалалық
мәслихатының хатшысы
_________Т. Кривошея

О внесении дополнений в постановление акимата от 26 февраля 2008 года № 315 "Об определении перечня должностей специалистов образования, работающих в аульной (сельской) местности"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 14 июня 2011 года № 316. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 8 июля 2011 года № 9-4-187. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 1 июля 2014 года № 302
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 01.07.2014 № 302 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении перечня должностей специалистов образования, работающих в аульной (сельской) местности" от 26 февраля 2008 года № 315 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-112, опубликовано 10 апреля 2008 года в газете "Лисаковская новь") следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить подпунктами 9), 10), 11), 12), 13) следующего содержания:
"9) музыкальный руководитель;
10) инструктор по физической культуре;
11) преподаватель казахского языка;
12) социальный педагог;
13) медицинская сестра.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                В. Радченко
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Лисаковского
городского маслихата
__________ Т. Кривошея