Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 264 "Алтынсарин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 299 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 сәуірде № 9-5-121 тіркелді
Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 264 "Алтынсарин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-115 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 12 қаңтарда, 2011 жылғы 14 қаңтарда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1121971,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 338961,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1139,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 392,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 781479,0 мың теңге;
2) шығындар – 1093680,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16515,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17168,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 653,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 33000,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 33000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21225,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21225,5 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 3-13-23-3 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге - 8189,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 2648,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік тапсырыстарды іске асыруға - 20128,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға - 12291,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға - 11082,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 264 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 25 апреля 2011 года № 299. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 27 апреля 2011 года № 9-5-121
Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-5-115, опубликованного в газете "Қостанай таңы" от 12 января 2011 года, от 14 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынсаринского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1121971,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 338961,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1139,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 392,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 781479,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1093680,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16515,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17168,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 653,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 33000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21225,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21225,5 тысяч тенге.";
пункты 3-13-23-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 8189,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2648,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 20128,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12291,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11082,0 тысяч тенге;

үйде оқытылатын мүгедек балаларды бағдарламамен қамтамасыз етуге, жабдықтауға - 1300,0 мың теңге сомасында;
жетім балаларды (жетім баланы) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды (баланы) күтіп ұстауға, асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері - 6804,0 мың теңге сомасында.
3-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарлама аясында аймақтарда жеке кәсіпкерлікті қолдауға республикалық бюджеттен 780,0 мың теңге сомасындағы нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
3-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте:
аудандық бюджетті дамытуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен 14000,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер:
ауылдық елді мекендерде әлеуметтік саланың мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, жергілікті атқарушы органдарға 16914,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-43-5 тармақтары мына мазмұнмен толықтырылсын:
"3-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте білім берудің мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне және біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлемін ұлғайтуға 4896,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомасының түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
3-5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 2020 жылға арналған жұмыспен қамту Бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруда жұмыспен қамту орталығын ашуға 6418,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомасының қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 12345 қосымшалары осы шешімнің 12345-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       П. Урбанович
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы                       Т. Құлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Е. Павлюк
Мәслихаттың

на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 6804,0 тысяч тенге.
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 780,0 тысяч тенге.
3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм:
целевого трансферта из областного бюджета на развитие районного бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 14000,0 тысяч тенге;
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 16914,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 3-43-5 следующего содержания:
"3-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 4896,0 тысяч тенге.
3-5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на создание центров занятости в сумме 6418,0 тысяч тенге.";
приложения 12345 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии                        П. Урбанович
Секретарь
Алтынсаринского
районного маслихата                        Т. Кульмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Алтынсаринского района"
_________________ Е. Павлюк
Приложение 1
к решению маслихата