2011 жылға арналған ауылшаруашылық дақылдарын себудің оңтайлы мерзімдерін және субсидия алушылар тізіміне енгізуге өтінімдерді ұсынудың мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 141 қаулысы. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 мамырда № 9-5-122 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 10-тармағына сәйкес және 2011 жылғы 8 сәуірдегі № 1-103 Қостанай ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының ұсыныстары негізінде Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылар тізіміне енгізуге өтінімдерді ұсынудың мерзімдері 2011 жылдың 10 маусымына дейін белгіленсін.
2. 2011 жылға арналған субсидияланатын басымды ауыл шаруашылық дақылдар түрлері бойынша себудің оңтайлы мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің бірінші орынбасарының міндетін атқарушы М.Ж. Әбішевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан
әкімі                                      Б. Ахметов
Әкімдіктің
2011 жылғы 23 мамыр
№ 141 қаулысына қосымша
2011 жылға арналған субсидияланатын басымды ауыл шаруашылық
дақылдар түрлері бойынша себудің оңтайлы мерзімдері
Ауылшаруашылық дақылдардың атауы
Себу мерзімдері
1
Дәнді
15 мамырдан 5
маусымға дейін
2
Бұршақтұқымдастар
15 мамырдан 5
маусымға дейін
3
Майлы дақылдар
18 мамырдан 30
мамырға дейін
4
Жемшөптік (өткен жылдарындағы
көпжылдық шөптерден басқа)
30 сәуірдегі 15
маусымға дейін
5
Жүгері мен сүрлемдік күнбағыс
15 мамырдан 5
маусымға дейін
6
Бірінші, екінші және үшінші
өсіру жылдарындағы бұршақтұқымдас
көпжылдық шөптер
20 сәуірден 1
тамызға дейін
7
Көкөніс және бақша дақылдары
25 сәуірден 10
маусымға дейін
8
Картоп
10-31 мамыр
аралығында

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидии и оптимальных сроков сева сельскохозяйственных культур на 2011 год
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 23 мая 2011 года № 141. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 25 мая 2011 года № 9-5-122
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" и согласно рекомендаций Костанайского научно-исследовательского института сельского хозяйства от 8 апреля 2011 года № 1-103, акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидии до 10 июня 2011 года.
2. Определить оптимальные сроки сева по виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2011 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на исполняющего обязанности первого заместителя акима района Абишева М. Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
района                                     Б. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 23 мая 2011 года
№ 141
Оптимальные сроки сева
по виду субсидируемых приоритетных
сельскохозяйственных культур на 2011 год
Наименование
сельскохозяйственных культур
Сроки сева
1
Зерновые
с 15 мая по 5
июня
2
Зернобобовые
с 15 мая по 5
июня
3
Масличные
с 18 мая по 30
мая
4
Кормовые (за исключением многолетних
трав посева прошлых лет)
с 30 апреля по
15 июня
5
Кукуруза и подсолнечник на силос
с 15 мая по 5
июня
6
Многолетние бобовые травы посева
первого, второго и третьего годов
жизни
с 20 апреля по 1
августа
7
Овощные и бахчевые
с 25 апреля по
10 июня
8
Картофель
с 10 мая по 31
мая