Бюджет қаражаты есебінен ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін және кемінде жиырма бес процент жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 159 қаулысы. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 маусымда № 9-5-124 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 88 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 24.04.2014 № 88 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18 бабының 2) тармақшасына238 бабының 3 тармағына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1400 қаулысына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бюджеттік қаражаты есебінен ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін және кемінде жиырма бес процент жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л.А. Пероваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы
________ Т. Кұлмағамбетов
Әкімдіктің
2011 жылғы 23 мамырда
№ 159 қаулысына қосымша
Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін және кемінде
жиырма бес процент жоғары лауазымдық жалақылар
мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар
әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет
мамандары лауазымдарының
ТІЗБЕСІ
1. Әлеуметтік қамтамасыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесінің меңгерушісі;
2) күту жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) құрылымдық бөлімшесінің басшысы;
2) мектепке дейінгі мемлекеттік мекемесінің және қазыналық кәсіпорынның басшысы;
3) интернат меңгерушісі;
4) барлық мамандықтардың мұғалімдері;
5) мемлекеттік мекемесі басшысының орынбасары;

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышение не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет бюджетных средств
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 23 мая 2011 года № 159. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 17 июня 2011 года № 9-5-124. Утратило силу постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 24 апреля 2014 года № 88
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 24.04.2014 № 88 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2 статьи 18пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышение не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет бюджетных средств согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Перову Л.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата
_______ Т. Кульмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 23 мая 2011 года № 159
Перечень
должностей специалистов социального обеспечения,
образования и культуры, работающих в аульной
(сельской) местности и имеющих право на
повышение не менее чем на двадцать пять процентов
должностные оклады и тарифные ставки
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий отделением социальной помощи на дому;
2) социальный работник по уходу;
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель структурного подразделения;
2) руководитель дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;
3) заведующий интернатом;
4) учителя всех специальностей;
5) заместитель руководителя государственного учреждения;

6) әлеуметтік педагог;
7) педагог-ұйымдастырушы;
8) қосымша білім беруші педагогі;
9) педагог-психолог;
10) аға вожатый;
11) аға тәрбиеші, тәрбиеші;
12) музыкалық жетекші;
13) әдіскер;
14) медбике;
15) кітапханашы;
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекемесінің басшысы және қазынашылық кәсіпорынның;
2) сектор меңгерушісі;
3) барлық атаудағы суретші;
4) әдіскер, аға әдіскер, жетекші әдіскер;
5) көркем жетекшісі;
6) музыкалық басшы;
7) барлық мамандықтардың инженері, инспектор;
8) аккомпаниатор;
9) мәдени ұйымдастырушы;
10) оператор;
11) кітапханашы;
12) библиограф.

6) социальный педагог;
7) педагог-организатор;
8) педагог дополнительного образования;
9) педагог-психолог;
10) старший вожатый;
11) старший воспитатель, воспитатель;
12) музыкальный руководитель;
13) методист;
14) медицинская сестра;
15) библиотекарь;
3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) руководитель сектора;
3) художник всех наименований;
4) методист, старший методист, ведущий методист;
5) художественный руководитель;
6) музыкальный руководитель;
7) инженер всех специальностей, инспектор;
8) аккомпаниатор;
9) культорганизатор;
10) оператор;
11) библиотекарь;
12) библиограф.