Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2011 жылдың сәуір - маусымында, қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 50 қаулысы. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 сәуірде № 9-6-125 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 19 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" "Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы" Қаулысына және Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы № 118 "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында, қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3756 тіркелген) қаулысына сәйкес Аманкелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыру комиссиясының жұмысы ұйымдастырылсын және әскерге шақыруды кейінгі қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды, сондай–ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу қамтамасыз етілсін.
2. Шақыру учаскесіне жұмысқа жіберілген шақыру комиссиясы мүшелеріне, медициналық, техникалық қызметкерлерге, сондай-ақ қызмет көрсету персоналы адамдарына осы міндеттерді атқару уақытында жұмыс орны, атқаратын қызметі және жалақысы сақталатыны назарға алынсын.
3. "Қазақстан Республикасы Iшкi Iстер министрлiгi Қостанай облысының Iшкi Iстер Департаментi Аманкелдi ауданының iшкi iстер бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша) ұсынылсын:
1) өз құзыретi шегiнде әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жеткiзудi, сондай-ақ әскерге шақырылушылардың кетуi кезiнде қоғамдық тәртiптiң сақталуын қамтамасыз етсін;
2) әскерге шақырылушылардың облыстық жиын пунктiне аттандырғанда әскерге шақырылушылардың автобустарына iлесiп шығарып салуды ұйымдастырсын.

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы,другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 31 марта 2011 года № 50. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 14 апреля 2011 года № 9-6-125
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года " и постановлением акимата Костанайской области от 16 марта 2011 года № 118 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне, октябре-декабре 2011 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3756) акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать работу призывной комиссии и обеспечить проведение в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года очередного призыва на срочную воинскую службу граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведении, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Принять к сведению, что за членами призывной комиссии, медицинскими, техническими работниками, а также лицами обслуживающего персонала направленными для работы на призывных участках, на время исполнения этих обязанностей сохраняются место работы, занимаемая должность и заработная плата.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Амангельдинского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан (по согласованию):
1) в пределах своей компетенции обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу, а также охрану общественного порядка при отправке призывников;
2) при отправке призывников на областной сборный пункт, организовать сопровождение автобусов с призывниками.

4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Хайруллинге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған іс-әрекеттерге таратылады.
Аманкелді
ауданының әкімі                            С. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы Аманкелді
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ А.С. Тлегенов
Қостанай облысы әкімдігі
денсаулық сақтау басқармасының
"Аманкелді аудандық орталық
ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының бас дәрігері
_________________ Р.С. Есмағанбетов
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер
министрлігі Қостанай облысының Ішкі
Істер департаменті Аманкелді ауданының
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ М.Р. Сыздықов

4. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Хайруллина С.У.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на действия, возникшие с 1 апреля 2011 года.
Аким Амангельдинского района               С.Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
"Амангельдинская центральная районная
больница" Управления здравоохранения
акимата Костанайской области"
________________ Есмаганбетов Р.С.
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Амангельдинского района
Департамента внутренних дел Костанайской области
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
________________ Сыздыков М.Р.
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны Амангельдинского
района Костанайской области
________________ Тлегенов А.С.