Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталғандар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы № 200 қаулысы. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 мамырда № 9-7-138 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 128 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 04.06.2015 № 128 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық Кодексінің 42-бабына, "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталғандар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері белгіленсін, қосымшаға сәйкес.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Әулиекөл ауданы әкiмiнiң орынбасары Р. Нұғмановаға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл
ауданының әкімі                            Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай облысы бойынша қылмыстық-
атқару жүйесі комитеті басқармасының
Әулиекөл аудандық қылмыстық-атқару
инспекциясы бөлімшесінің бастығы
____________________ Ж.Б. Ақанов
Әкімдіктің
2011 жылғы 3 мамырда
№ 200 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға
сотталғандар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері
1. Аумақты мұздан тазалау.
2. Аумақты қардан тазалау.
3. Аумақты қоқыстан тазалау.
4. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазалау.
5. Аумақты арамшөптен тазалау.
6. Жас шыбықтарды қию.
7. Ағаштарды қию.
8. Ағаштарды ақтау.
9. Ағаш отырғызу.
10. Ағаш қоршауды жөндеу.
11. Қоршауды сырлау.
12. Ғимаратты ақтау.
13. Ғимаратты сырлау.
14. Гүл хауыздарын бөлу.
15. Газондарды қолмен қазу.
16. Шөпті шабу.

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 3 мая 2011 года № 200. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 25 мая 2011 года № 9-7-138. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области 4 июня 2015 года № 128
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области 04.06.2015 № 128.
В соответствии со статьей 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аулиекольского района Р. Нугманову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Аулиекольского района                      Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела
уголовно-исполнительной инспекции
Аулиекольского района Департамента
уголовно-исполнительной
системы по Костанайской области
___________________ Ж.Б. Аканов
Приложение
к постановлению акимата
от 3 мая 2011 год
№ 200
Виды общественных работ для лиц, осужденных к
наказанию в виде привлечения к общественным работам
1.Очистка территории от наледи.
2. Очистка территории от снега.
3. Очистка территории от мусора.
4. Очистка территории от бытовых отходов.
5 Очистка территории от сорняка.
6. Обрезка порослей.
7. Обрезка деревьев.
8. Побелка деревьев.
9. Посадка деревьев.
10. Ремонт деревянной изгороди.
11. Покраска изгороди.
12. Побелка зданий.
13. Покраска зданий.
14. Разбивка цветочных клумб.
15. Перекопка газонов.
16. Откос травы.