Мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 257 "Денисов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 3 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қаңтарда № 9-8-168 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109 бабына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылдың 12 қаңтардағы № 367 "Мәслихаттың 2010 жылдың 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3750 нөмірімен тіркелген) негізінде мәслихат ШЕШТІ:
1. "Денисов ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 257 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-167 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтарда, 2011 жылғы 14 қаңтарда, 2011 жылғы 21 қаңтарда, 2011 жылғы 28 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшасындағы "1454254" сандары "1688661" сандарына ауыстырылсын, "1028087" сандары "1262494" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "1446354" сандары "1692806,2" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу – 40164,2 мың теңге, соның ішінде: бюджеттік кредиттер – 40757,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 593,5 мың теңге;";
5) тармақшасындағы "594" сандары "-52209,4" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы "-594" сандары "52209,4" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімін 2-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтыру:
"2-1. 2011 жылға арналған ауданның бюджетінде нысаналы трансферттерді 3537,3 мың теңге сомасында қайтаруы қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
республикалық бюджетке 3287,4 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 249,9 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. Облыстық бюджеттен 2011 жылға арналған аудан бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер және дамуға трансферттер есебіндегі шығындары қарастырылғаны ескертілсін, соның ішінде:
нысаналы ағымдағы трансферттер:
ауданның орта мектептеріне компьютерлік техникасын сатып алу үшін 2400 мың теңге білім беру ұйымдарын материалдық – техникалық базасын нығайту;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 257 "О бюджете Денисовского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 28 января 2011 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 28 января 2011 года № 9-8-168
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 12 января 2010 года № 367 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3750) маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 257 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-8-167, опубликовано 7 января 2011 года, 14 января 2011 года, 21 января 2011 года, 28 января 2011 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1) цифры "1454254" заменить на цифры "1688661", цифры "1028087" заменить на цифры "1262494";
в подпункте 2) цифры "1446354" заменить на цифры "1692806,2";
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 40164,2 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 40757,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 593,5 тысячи тенге;";
в подпункте 5) цифры "594" заменить на цифры "-52209,4";
в подпункте 6) цифры "-594" заменить на цифры "52209,4";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 3537,3 тысячи тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 3287,4 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 249,9 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе:
целевые текущие трансферты:
на укрепление материально-технической базы организаций образования 2400 тысяч тенге для приобретения компьютерной техники в средние школы района;

№ 1 орта мектебін күрделі жөндеуге - 178559 мың теңге:
дамуға арналған нысаналы трансфертер;
"Денисов ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі және Денисов ауданының әкімдігінің" "Дидар" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына ЗИЛ 4333362 базасында КО-440-4 қоқыс тасу машинасын сатып алу үшін 7900 мың теңге – коммуналдық мүлігінің материалдық-техникалық объектілерін нығайтуы;
Денисов ауданының Денисовка селосында кеңдігі 700 текше метр көлемі әр қайсысы, екі таза су қоймасы бар екінші көтерме сорғыш станциясын қалпына келтіруге – 50000 мың теңге;
"Денисовка-Заәйет станциясы – Приреченка - Комаровка" автомобиль жолында Мұқыр-Әйет өзен арқылы көпірдің құрылысы 0,62 километр (жобалы - іздеуші жұмыстары) – 11200 мың теңге;
Қостанай облысы Денисов ауданының Заәйет және Әйет селоларын сумен жабдықтауының қайта құруға - 8000 мың теңге.";
көрсетілген шешімін 3-13-2 тармақтарымен келесі мазмұнда толықтыру:
"3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге – 13768 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру – 5002 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері - 8014 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға -780 мың теңге;
Қазақстан Республикасында 2011-2020 жылдарға арналған білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға - 20284 мың теңге, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға – 8194 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға – 11082 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге – 1008 мың теңге.
3-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте төлемінің соммалары қарастырылғаны ескерілсін:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджетінен алынған бюджеттік кредиттер – 32047 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010 жылда пайдаланбаған бюджеттік кредиттер – 8710,7 мың теңге.";
1234 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

на капитальный ремонт средней школы № 1 - 178559 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие:
на материально-техническое оснащение объектов коммунальной собственности - 7900 тысяч тенге для приобретения мусоровоза КО-440-4 на базе ЗИЛ 4333362 в государственное коммунальное предприятие "Дидар" "Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Денисовского района и акимата Денисовского района";
на реконструкцию насосной станции второго подъема с установкой двух резервуаров чистой воды емкостью 700 кубических метров каждый, село Денисовка Денисовского района – 50000 тысяч тенге;
на строительство моста через реку Мукыр – Аят на автомобильной дороге "Денисовка - станция Зааятская – Приреченка - Комаровка" 0,62 километра (проектно-изыскательные работы) - 11200 тысяч тенге;
на реконструкцию водоснабжения сел Аятское и Зааятское Денисовского района Костанайской области - 8000 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 3-1, 3-2 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий -13768 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 5002 тысячи тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям), на содержание ребенка сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей -8014 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" -780 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы - 20284 тысячи тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 8194 тысячи тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 11082 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому -1008 тысяч тенге.
3-2. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены выплаты сумм:
бюджетных кредитов, полученных из республиканского бюджета, для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 32047 тысяч тенге;
бюджетных кредитов, неиспользованных в 2010 году, для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 8710,7 тысяч тенге.";
приложение 1, 2, 3, 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.