Мәслихаттың 2010 жылғы 21 қазандағы № 243 "Тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 63 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қазандағы № 9-8-184 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы № 66 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 17.11.2014 № 66 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет стандартының негізінде мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін белгілеу туралы" 2010 жылғы 21 қазандағы № 243 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-162 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 10 желтоқсанда "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің қосымшасында 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындау үшін қажетті құжаттарды беру сәтінен бастап күнтізбелік он күн ішінде тұрғын үй көмегін тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту жөнінде шешім қабылдайды.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   М. Суербасов
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_______________ Д. Мұсылманқұлова
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ С. Рахметова

О внесении изменения в решение маслихата от 21 октября 2010 года № 243 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 23 сентября 2011 года № 63. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 18 октября 2011 года № 9-8-184. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 17 ноября 2014 года № 66
Сноска. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 17.11.2014 № 66 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и на основании Стандарта государственной услуги "Назначение жилищной помощи" утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи" от 21 октября 2010 года № 243 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-8-162, опубликовано 10 декабря 2010 года в газете "Наше время") следующее изменение:
в приложении к указанному решению пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Уполномоченный орган в течении десяти календарных дней с момента предоставления необходимых для назначения жилищной помощи документов принимает решение о назначении или отказе в назначении жилищной помощи.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 М. Суербасов
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Денисовского района"
________________ Д. Мусулманкулова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Денисовского района"
_______________ С. Рахметова