2011 жылға арналған, халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы № 168 қаулысы. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде № 9-10-160 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабына сәйкес, әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу үшін 2011 жылға арналған, халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ (бір жыл және одан да көп) уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар;
2) елу жастан асқан тұлғалар;
3) жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіптік оқуды бітірген жұмыссыздар;
4) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
5) толық емес отбасылардың жұмыссыздары;
6) уақытша және маусымдық жұмыстарға қатысушы жұмыссыздар.
2. "Жітіқара ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жоғарыда аталған тұлғаларды жұмыспен қамтуға жәрдемдесу жөніндегі шараларды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Ә. Жаулыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі                   Қ. Испергенов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2011 год
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 16 марта 2011 года № 168. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 12 апреля 2011 года № 9-10-160
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2011 год для содействия занятости:
1) лица, длительное (год и более) время не работающие;
2) лица старше пятидесяти лет;
3) безработные, завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости;
4) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
5) безработные из неполных семей;
6) безработные, принявшие участие во временных и сезонных работах.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Житикаринского района" обеспечить меры по содействию занятости вышеперечисленных лиц.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаулыбаева Е.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района                 К. Испергенов