Мәслихаттың 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 137 "Қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын жеке тұлғалар үшін, сондай-ақ базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2011 жылғы 11 ақпандағы № 273 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 наурызда № 9-11-115 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 97 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 04.01.2013 № 97 шешімімен (қол қойылған сәтінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 137 "Қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын жеке тұлғалар үшін, сондай-ақ базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 9-11-91, 2009 жылғы 15 мамырда "Новый путь - Бозторғай" газетінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауында "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
қосымшаның атауында "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
қосымшаның 4-тармағында "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оларды алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихаттың кезекті
сессиясының төрағасы
М. Әлиев
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қостанай облысы салық
департаментінің Қамысты
ауданы бойынша салық
басқармасының бастығы
_______ М. Сейiтқамалов

О внесении изменений в решение маслихата от 22 апреля 2009 года № 137 "Об установлении стоимости разовых талонов для физических лиц, деятельность, которых носит эпизодический характер, а так же для физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 11 февраля 2011 года № 273. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 14 марта 2011 года № 9-11-115. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 4 января 2013 года № 97
Сноска. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 04.01.2013 № 97 (вступает в силу со дня принятия).
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 апреля 2009 года № 137 "Об установлении стоимости разовых талонов для физических лиц, деятельность, которых носит эпизодический характер, а так же для физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-91, опубликовано 15 мая 2009 года в газете "Новый путь - Бозторгай") следующие изменения:
в наименовании слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов";
в пункте 1 слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов";
в наименовании приложения слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов";
в пункте 4 приложения слова "физические лица" заменить словами "граждане Республики Казахстан, оралманы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель
очередной сессии
районного маслихата
М. Алиев
Секретарь Камыстинского
районного маслихата
Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник налогового
управления по
Камыстинскому району
налогового департамента
Костанайской области
Министерства финансов
Республики Казахстан
________ М. Сейткамалов