Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiне, басқа әскерлерiне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында, қазан-желтоқсанында кезектi мерзiмдi әскери қызметке шақыруды жүргiзудi ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 наурызда № 85 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басармасында 2011 жылғы 15 сәуірде № 9-13-125 тіркелді. Қаулы қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 09-04/568 хаты)
Ескерту. Қаулы қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012.04.10 № 09-04/568 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес, "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Белгiленген әскери қызмет мерзiмiн өткерген мерзiмдi әскери қызметтегi әскери қызметшiлердi запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында кезектi мерзiмдi әскери қызметке шақыру туралы" 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын, "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында кезектi мерзiмдi әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 қаулысын, "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiне, басқа әскерлерiне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2011 жылдың сәуiр-маусымында, қазан-желтоқсанында кезектi мерзiмдi әскери қызметке шақыруды жүргiзудi ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" Қостанай облысы әкiмдігiнiң 2011 жылғы 16 наурыздағы № 118 қаулысын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тізіліміндегі нөмiрі 3756) орындауда Қарасу ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Әскерге шақыруды кейiнге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтар 2011 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлерiне және әскери құрылымдарына мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды өткізуі ұйымдастырылсын және қамтамасыз етiлсiн.

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне, октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 30 марта 2011 горда № 85. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 15 апреля 2011 года № 9-13-125. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата Карасуского района Костанайской области от 10 апреля 2012 года № 09-04/568)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который  постановление было принято (письмо акимата Карасуского района Костанайской области от 10.04.2012 № 09-04/568).
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", во исполнение Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре–декабре 2011 года", постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре–декабре 2011 года", постановления акимата Костанайской области от 16 марта 2011 года № 118 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне, октябре-декабре 2011 года" (номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3756) акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение очередного призыва на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы Республики Казахстан, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.

2. Қарасу және Октябрь ауылдарында шақыру пункттері ұйымдастырылсын.
3. Әскерге шақыруды сапалы және ұйымдасқан күйінде өткізу үшін техникалық қызметкерлерді қосымшаға сәйкес берсін.
4. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысы Ішкі істер департаменті Қарасу ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттiк мекемесi (келісім бойынша) әскерге шақыруды өткізу және командаларды жөнелту кезеңінде:
1) өз құзыретінің шегінде әскери міндеттілікті атқарудан жалтарып жүргендердi iздестiруді жұзеге асыру;
2) әскерге шақыру пунктерінде және әскерге шақырылушыларды "Қостанай облысы Қарасу ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттiк мекемесiнен жөнелткен кезде қоғамдық тәртiптi сақтау бойынша жұмыстарын ұйымдастыру ұсынылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкiмiнiң орынбасары А.Ғ. Қисиқовқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы оны алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Қарасу
ауданының әкiмi                            А. Сейфуллин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысы Ішкі
істер департаменті
Қарасу ауданының ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесiнің бастығы
_____________ Е. Махмұтов
"Қостанай облысы Қарасу
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесiнің
бастығы
_____________ А. Мұқашев
Әкімдіктің
2011 жылғы 30 наурыздағы
№ 85 қаулысына қосымша
Шақыру кезеңінде техникалық жұмыскерлердi
беретін мемлекеттік мекемелердың тiзiмi
Мекеме
атауы
Адамдар
саны
Мерзiмдер
1
"Қарасу ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
1
2011 жылғы
1 сәуірден бастап
30 сәуірге дейiн
2
"Қарасу ауданы
әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
1
2011 жылғы
3 мамырдан бастап
31 мамырға дейiн
3
"Қарасу ауданы
әкімдігінің мәдениет
және тілдерді дамыту
бөлімі" мемлекеттiк
мекемесi
1
2011 жылғы
1 маусымнан бастап
30 маусымға дейiн
4
"Қарасу ауданы
әкімдігінің ішкі
саясат бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
1
2011 жылғы
1 қазаннан бастап
30 қазанға дейiн
5
"Қарасу ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттiк мекемесi
1
2011 жылғы
1 қарашадан бастап
30 қарашаға дейiн
6
"Қарасу ауданы
әкімдігінің білім беру
бөлімі" мемлекеттiк
мекемесi
1
2011 жылғы
1 желтоқсаннан
бастап 30
желтоқсанға дейiн

2. Организовать призывные пункты в селах Карасу и Октябрьское.
3. Выделить технических работников для качественного и организованного проведения призыва согласно приложению.
4. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Карасуского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) в период проведения призыва и отправок команд:
1) в пределах своей компетенции осуществлять розыск лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности;
2) организовать работу по обеспечению общественного порядка на призывных участках и при отправке призывников из государственного учреждения "Отдел по делам обороны Карасуского района Костанайской области".
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Карасуского района Кисикова А.Г.
6. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2011 года.
Аким
Карасуского района                         А. Сейфуллин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Карасуского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
_______________ Е. Махмутов
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Карасуского района
Костанайской области"
_______________ А. Мукашев
Приложение
к постановлению акимата
от 30 марта 2011 года
№ 85
Список государственных учреждений, выделяющих
технических работников на период призыва
Наименование
учреждения
Количество
человек
Сроки
1
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Карасу"
1
с 1 апреля по
30 апреля 2011
года
2
Государственное
учреждение "Отдел
земельных отношений
акимата Карасуского
района"
1
с 3 мая по 31
мая 2011 года
3
Государственное
учреждение "Отдел
культуры и развития
языков акимата
Карасуского района"
1
с 1 июня по 30
июня 2011 года
4
Государственное
учреждение "Отдел
внутренней политики
акимата Карасуского
района"
1
с 1 октября по
30 октября
2011 года
5
Государственное
учреждение "Отдел
занятости и социальных
программ Карасуского
района"
1
с 1 ноября по
30 ноября 2011
года
6
Государственное
учреждение "Отдел
образования акимата
Карасуского района"
1
с 1 декабря по
30 декабря
2011 года