Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 104 қаулысы. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 сәуірде № 9-16-117 тіркелді
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 19, 23, 44-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 қаулысына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. "Науырзым ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі аудандық шақыру учаскесiндегi техникалық жұмыстар үшiн, жалақыларын сақтай отырып екі қызметкер бөлсін.
3. "Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер Департаменті Науырзым ауданының iшкi iстер бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне (келісім бойынша):
1) мерзімді әскери міндетті орындаудан бас тартқан тұлғаларды жеткізуді қамтамасыз ету;
2) аудандық әскерге шақыру учаскесінде әскерге шақырылушылар ортасында қоғамдық тәртіпті сақтауды қолдау жөніндегі жұмысты ұйымдастыру ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Х.С. Қуатқановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейiн қолданысқа енгiзiледі және 2011 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған іс-әрекеттерге таратылады.
Аудан әкiмi                                Б. Кеңесбаев
КЕЛIСIЛДI:
"Қазақстан Республикасы ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер Департаменті Науырзым
ауданының iшкi iстер бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесiнің бастығы
__________________ Н. Байкасов
"Қостанай облысы Науырзым ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Е. Смағұлов

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 1 апреля 2011 года № 104. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 18 апреля 2011 года № 9-16-117
В соответствии со статьями 19, 23, 44 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В апреле-июне и октябре-декабре 2011 года организовать и обеспечить проведение очередного призыва на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Государственному учреждению "Отдел внутренней политики Наурзумского района" выделить двух работников для технической работы на призывном участке с сохранением заработной платы.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Наурзумского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию):
1) обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва на срочную воинскую службу;
2) организовать работу по поддержанию общественного порядка среди призывников на районном призывном участке.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Куатканова Х.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2011 года.
Аким района                                Б. Кенесбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Наурзумского района
Департамента внутренних дел Костанайской области
Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
___________________ Н. Байкасов
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны Наурзумского
района Костанайской области"
___________________ Е. Смагулов