Сарыкөл ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 107 қаулысы. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 мамырда № 9-17-118 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 141 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 18.04.2012 № 141 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5)5-6) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасы Сарыкөл ауданының кәсіпорындарындағы жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде белгіленсін.
2. Берілген қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С.М. Дүтпаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Қ. Ғабдулин
КЕЛIСIЛДI:
"Сарыкөл ауданы
әкiмдiгiнiң жұмыспен қамту
және әлеуметтiк бағдарламалар
бөлiмi" ММ бастығы
________________ Ю. Кондриков

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Сарыкольском районе
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 11 апреля 2011 года № 107. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 13 мая 2011 года № 9-17-118. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 18 апреля 2012 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 18.04.2012 № 141.
В соответствии с подпунктами 5-5)5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест на предприятиях Сарыкольского района.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Дутпаева С.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Габдулин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел занятости
и социальных программ
акимата Сарыкольского района"
___________ Ю. Кондриков