Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 335 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы № 413 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қарашада № 9-18-150 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 335 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-18-127 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2129139,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1062036,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6512,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 990,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1059600,8 мың теңге;
2) шығындар – 2138272,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21305,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 22255,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 949,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 15247,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45685,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 45685,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 4335,1 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің, оның ішінде республикалық бюджеттен бөлінген 4288,2 мың теңге сомасында трансферттердің, облыстық бюджеттен бөлінген 46,9 мың теңге сомасында трансферттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-15-2 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 10456,6 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 5128,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 22590,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 8192,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 335 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 10 ноября 2011 года № 413. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 24 ноября 2011 года № 9-18-150
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 335 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-127, опубликовано 13 января 2011 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2129139,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1062036,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6512,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 990,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1059600,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2138272,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21305,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22255,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 949,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15247,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45685,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45685,4 тысяч тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 4335,1 тысяч тенге, в том числе трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 4288,2 тысяч тенге, трансфертов, выделенных из областного бюджета в сумме 46,9 тысяч тенге.";
пункты 5-15-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 10456,6 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5128,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 22590,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8192,0 тысячи тенге;

бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 10633,2 мың теңге сомасында;
үйінде оқытылатын мүгедек-балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 800,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата–аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге 10282,0 мың теңге сомасында.
5-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 1326,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомаларының түсімі қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-7 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде нысаналы ағымдағы трансферттер сомаларының түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
жалақыны ішінара субсидиялауға 4095,0 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 5967,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қырық алтыншы,
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Б. Бердалинов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ В. Ересько
Мәслихаттың

на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 10633,2 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 800,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 10282,0 тысяч тенге.
5-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 1326,0 тысяч тенге.";
пункт 5-7 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в следующих размерах:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 4095,0 тысяч тенге;
на создание центров занятости в сумме 5967,0 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
сорок шестой,
внеочередной сессии                        Б. Бердалинов
Секретарь
районного маслихата                        С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
_________________ В. Ересько
Приложение
к решению маслихата