Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 17 ақпандағы "Әлеуметтік көмекке құқығы бар азаматтар санатының тізбесі туралы" N 194/24 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы N 352/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 қарашада N 12-2-181 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 22 қазандағы N 165/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 22.10.2013 N 165/21 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 11) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56-бабының 1 тармағы 4) тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қалалық мәслихаттың (IV сайланған ХХIV кезектен тыс сессиясы) 2010 жылғы 17 ақпандағы "Әлеуметтік көмекке құқығы бар азаматтар санатының тізбесі туралы" N 194/24 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-2-132 тіркелген, 2010 жылғы 20 наурызда "Ақжол - Новый путь" газетінде N 23 жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы келесі мазмұндағы  32 тармақпен толықтырылсын:
"32. Қиын тіршілік жағдайындағы тұлғалар (тұрғылықты жері жоқ адамдар)".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат, заңдылық және құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Л. Мартынова
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. омарғалиев

О внесении дополнения в решение Аксуского городского маслихата от 17 февраля 2010 года N 194/24 "О перечне категорий граждан, имеющих право на социальную помощь"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 28 октября 2011 года N 352/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 ноября 2011 года N 12-2-181. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 22 октября 2013 года N 165/21
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 22.10.2013 N 165/21.
В соответствии с подпунктом 11) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата (XXIV внеочередная сессия IV созыв) от 17 февраля 2010 года N 194/24 "О перечне категорий граждан, имеющих право на социальную помощь" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-132, опубликованное 20 марта 2010 года в газете "Акжол - Новый путь" N 23) следующее дополнение:
приложение к указанному решению дополнить пунктом 32 следующего содержания:
"32. Лица, находящиеся в трудной жизненной ситуации (лица, без определенного места жительства)".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной политики, законности и правопорядка городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Л. Мартынова
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев