Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына 2011 жылға әлеуметтік көмек туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 11 ақпандағы N 101/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 03 наурызда N 12-3-292 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің аппарат басшысы 2013 жылғы 29 қаңтардағы N 24/1-23/88 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің аппарат басшысы 29.01.2013 N 24/1-23/88 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1995 жылғы 28 сәуiрдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Павлодар облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 236/18 қаулысына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі (IV шақырылған кезекті XVI сессия) "Екібастұз қаласы бойынша оқитындарға қалаішілік жолаушылар көлігінде (таксиден басқа) жол жүру үшін әлеуметтік көмек көрсету туралы" 169/16 шешімі және Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XXVII сессия) "2011 - 2013 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 309/27 шешімі негізінде, азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау бойынша комиссия құрамы (бұдан әрі – Комиссия) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Комиссия отырысы кемінде тоқсанына бір рет өткізілсін.
2. Әлеуметтік көмекті алуға құқылы азаматтардың санаттары:
1) Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары;
2) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы Кеңестер Одағының ордендерімен және медальдерімен наградталған адамдар, ресми мәртебесі бар Ұлы Отан соғысы жылдарында алты айдан аса жұмыс істеген адамдар;
3) қайтыс болған соғыс мүгедектерінің және соларға теңестірілген мүгедектердің әйелдері (күйеулері), сондай-ақ қайтыс болған соғысқа қатысушылардың, партизандардың, астыртын күрес жүргізген адамдардың, "Ленинградты қорғағаны үшін" медалімен және "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгісімен наградталған, жалпы ауруға шалдығудың, еңбек ету кезінде зақым алуының нәтижесінде және басқа себептерге байланысты мүгедек деп танылған азаматтардың екінші рет некеге тұрмаған әйелдері (күйеулері);

О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2011 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 11 февраля 2011 года N 101/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 марта 2011 года N 12-3-292. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 29 января 2013 года N 24/1-23/88)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 29.01.2013 N 24/1-23/88).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года, "О занятости населения" от 23 января 2001 года, постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей для оплаты обучения в высших учебных заведениях", на основании решения Экибастузского городского маслихата (очередная XVI сессия, IV созыв) от 25 апреля 2009 года N 169/16 "Об оказании социальной помощи обучающимся для льготного проезда на внутригородском пассажирском транспорте (кроме такси) по городу Экибастузу" и решения Экибастузского городского маслихата (очередная XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 309/27 "О бюджете города Экибастуза на 2011 - 2013 годы", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить состав комиссии по назначению социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза (далее – Комиссия), согласно приложению.
Заседания Комиссии проводить не реже одного раза в квартал.
2. Категории граждан, имеющие право на социальную выплату:
1) участники и инвалиды Великой Отечественной войны;
2) лица, награжденные орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, лица, проработавшие более 6 месяцев в годы Великой Отечественной войны, имеющие официальный статус;
3) жены (мужья) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, а также жены (мужья) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда", признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин, которые не вступали в повторный брак;

4) Ұлы Отан соғысы кезінде майдандағы армия құрамына кірген әскери бөлімдерде, штабтарда, мекемелерде штаттық қызмет атқарған Совет Армиясының, Әскери-Теңіз Флотының, бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік әскерлері мен органдарының ерікті жалдама құрамаларының адамдары, яки сол кездерде қорғанысына қатысу майдандағы армия бөлімдерінің әскери қызметшілері үшін белгіленген жеңілдік шарттарымен зейнетақы тағайындау үшін еңбек өткерген жылдарына 1998 жылғы 1 қаңтарға дейін есептелген қалаларда болған адамдар;
5) әскери міндетін орындау кезінде жаралануы, контузия алуы, зақымдануы салдарынан, яки майданда болуына немесе ұрыс қимылдары жүргізілген мемлекеттерде әскери міндетін орындауына байланысты ауруға шалдығуы салдарынан мүгедек болған бұрынғы КСР Одағының ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік органдарының басшы және қатардағы құрамындағы адамдар, сондай-ақ бұрынғы КСР Одағын қорғау кезінде, әскери қызметтің өзге де міндеттерін басқа уақытта орындау кезінде жаралануы, контузия алуы, зақымдануы салдарынан немесе майданда болуына байланысты, сондай-ақ Ауғанстанда немесе ұрыс қимылдары жүргізілген басқа мемлекеттерде әскери міндетін өтеу кезінде ауруға шалдығуы салдарынан мүгедек болған әскери қызметшілер;
6) Ұлы Отан соғысында қаза болғандардың (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) екінші рет некелеспеген жесірлері;
7) екiншi дүниежүзiлiк соғыс кезiнде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердiң, геттолардың және басқа да ерiксiз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындары;
8) Ауғанстандағы немесе ұрыс қимылдары жүргізілген басқа мемлекеттердегі ұрыс қимылдары кезеңінде жараланудың, контузия алудың, зақымданудың немесе ауруға шалдығудың салдарынан қаза тапқан (хабар-ошарсыз кеткен) немесе қайтыс болған әскери қызметшілердің екінші рет некелеспеген отбасы;
9) Ауған соғысына қатысушылар және мүгедектер, сондай-ақ басқа да мемлекеттер аумағындағы әскери ұрыс қимылдарына қатысушылар;
10) Чернобыль атом электр стансасындағы апаттың салдарын жоюға қатысқандар;
11) өткен жылы әлеуметтік көмек алмаған, жан басына шаққандағы табысы күн көріс шегінен төмен айрықша жағдайға (өрт, үйді тонау, ұзаққа созылған бір айдан аса сырқат, әрі басқа да) тап болған тұлғалар;
12) "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – Бөлім) үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесінде есепте тұрған жалғызілікті және жалғыз тұратын азаматтар;
13) ең төменгі мөлшерде зейнетақы алатын зейнеткерлер;

4) лица вольнонаемного состава Советской Армии, Военно-Морского Флота, войск и органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза Советских Социалистических Республик, занимавшие штатные должности в воинских частях, штабах, учреждениях, входивших в состав действующей армии в период Великой Отечественной войны, либо находившиеся в соответствующие периоды в городах, участие в обороне которых засчитывалось до 1 января 1998 года, в выслугу лет для назначения пенсии на льготных условиях, установленных для военнослужащих частей действующей армии;
5) лица начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза ССР, ставшие инвалидами вследствие ранения, контузии, увечья, полученных при исполнении служебных обязанностей, либо вследствие заболевания, связанного с пребыванием на фронте или выполнением служебных обязанностей в государствах, где велись боевые действия, а также военнослужащие, ставшие инвалидами вследствие ранения, контузии, увечья, полученных при защите бывшего Союза ССР, при исполнении иных обязанностей воинской службы в другие периоды или вследствие заболевания, связанного с пребыванием на фронте, а также при прохождении воинской службы в Афганистане или других государствах, в которых велись боевые действия;
6) вдовы воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне, не вступившие в повторный брак;
7) бывшие несовершеннолетние узники концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны;
8) семьи военнослужащих, погибших (пропавших без вести) или умерших вследствие ранения, контузии, увечья, заболевания, полученных в период боевых действий в Афганистане или в других государствах, в которых велись боевые действия, не вступившие в повторный брак;
9) участники и инвалиды Афганской войны, а также иные участники боевых действий на территории других государств;
10) участники ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС;
11) лица, попавшие в экстремальные ситуации (пожар, квартирные кражи, длительная, более месяца, болезнь и другие), со среднедушевым доходом ниже прожиточного минимума, не получавшие социальную выплату в предыдущем году;
12) одинокие и одиноко проживающие граждане, состоящие на учете в отделе социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее – Отдел);
13) пенсионеры, получающие минимальный размер пенсии;

14) толық емес көлемде, бірақ ең төменгі зейнетақы мөлшерінен аспайтын жасына байланысты зейнеткерлік төлемдерді алатын азаматтар;
15) жасына байланысты мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақы алатын азаматтар;
16) жүкті әйелдер;
17) ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар;
18) Бөлімде есепте тұрған жұмыссыз азаматтар;
19) қайтыс болған сәтінде Бөлімнің есебінде тіркеуде тұрған жұмыссыздарды жерлеуді іске асырушы тұлғалар;
20) бас бостандығынан айыру орнынан босатылған тұлғалар;
21) жан басына шаққандағы табысы облыс бойынша бекітілген ең төмен күн көріс деңгейінің көлемінің мөлшерінен (сәйкес жылдың 2 тоқсаны) аспайтын аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы студенттер және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жетімдер (мемлекеттік білім беру грантын алуға байқаудан өтпеген), сонымен қатар Павлодар облысы, Екібастұз қаласы әкімдерінің гранты бойынша оқуын жалғастырушылар;
22) жоғары медициналық оқу орындарындағы соңғы курсында оқуын жалғастырушы студенттер;
23) медицина және педагогика мамандықтарының жас мамандары;
24) туберкулез ауруымен ауыратын тұлғалар;
25) онкологиялық аурулармен зардап шегуші тұлғалар;
26) адамның қорғаныш тапшылығының қоздырғышы ауруынан зардап шеккен тұлғалар;
27) 18 жасқа дейінгі мүгедек балалар;
28) 18 жасқа дейінгі балалары бар мүгедек әйелдер;
29) арбадағы мүгедектер;
30) көру кемістігі бар мүгедектер;
31) есту кемістігі бар мүгедектер.
3. Әлеуметтік көмекті алу үшін осы қаулының 2-тармағында  көрсетілген әрбір санат бойынша Бөлімге келесі құжаттар берілуі қажет:
1) 1) - тармақшада көрсетілген санат үшін - Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін және азық-түлік жиынтығын сатып алуға (2011 жылдың 1 сәуіріндегі жағдай бойынша), дәрі-дәрмек сатып алуға ай сайынғы төлем үшін – тегін, атын, әкесінің атын,туған жылын "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып тізімді;
республикалық (облыстық) және қалалық газеттерге жазылу үшін біржолғы әлеуметтік көмек төлеу үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетілген өтініш;

14) граждане, получающие пенсионные выплаты по возрасту в не полном объеме, но не более минимального размера пенсии;
15) граждане, получающие государственное базовое социальное пособие по возрасту;
16) беременные женщины;
17) дети, оставшиеся без попечения родителей;
18) безработные граждане, состоящие на учете в Отделе;
19) лица, осуществляющие погребение безработных, состоявших на момент смерти на учете в Отделе;
20) лица, освободившиеся из мест лишения свободы;
21) студенты, из малообеспеченных семей, среднедушевой доход которых не превышает размера установленной по области величины прожиточного минимума (2 квартал соответствующего года) и сироты, оставшиеся без попечения родителей (не прошедшие конкурс на обладание государственным образовательным грантом), а также продолжающие обучение по гранту акимов Павлодарской области, города Экибастуза;
22) студенты, обучающиеся на последних курсах в высших медицинских учебных заведениях;
23) молодые специалисты медицинских и педагогических специальностей;
24) лица, страдающие туберкулезным заболеванием;
25) лица, страдающие онкологическими заболеваниями;
26) лица, страдающие заболеванием вирус иммунодефицита человека;
27) дети-инвалиды до 18 лет;
28) женщины-инвалиды, имеющие детей до 18 лет;
29) инвалиды–колясочники;
30) инвалиды по зрению;
31) инвалиды по слуху.
3. Для получения социальной помощи необходимо предоставлять в Отдел следующие документы по каждой категории, указанной в пункте 2  настоящего постановления:
1) для категории, указанной в подпункте 1) – для выплаты единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной Войне и приобретения продуктовых наборов (по состоянию на 1 апреля 2011 года), для ежемесячной выплаты на приобретение лекарств – список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, вида получаемого государственного специального пособия, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию);
для выплаты единовременной социальной помощи для подписки на республиканскую (областную) и городскую газеты – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика

2) 1), 9), 10) - тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін - тоқсанына бір рет облыстық диагностикалық орталығына бару және тұратын жеріне кері қайту үшін жолақы шығындарын төлеуге – "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесінде немесе екінші деңгейдегі банктерде жеке шотының нөмірі көрсетілген өтінішті, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, жеке куәлігінің, мәртебесін растайтын құжаттың, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе Павлодар облысы ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасын, белгіленген пунктке және кері тұратын жеріне дейінгі автомобиль немесе теміржол көліктерінде пайдаланылған жол билеттерін;
3) 2) – 10) – тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін– Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – 2011 жылдың 1 сәуіріндегі жағдай бойынша, тегін, атын, әкесінің атын, туған жылын "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып тізімді;
4) 6), 7), 9), 10) – тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін өтеуге ай сайынғы материалдық көмек үшін – тегін, атын, әкесінің атын, туған жылын "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып тізімді;
5) 9), 10) – тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін - сауықтыруға арналған тоқсан сайынғы материалдық көмекті, сондай-ақ Отан қорғаушылар Күніне орай біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін  – тегін, атын, әкесінің атын, туған жылын "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып тізімді;
Ауған соғысына қатысқандарға Ауғанстаннан әскерлерді шығару Күніне орай қосымша біржолғы материалдық көмек;
Чернобыль атом электр станциясының апатты салдарын жоюға қатысқандар үшін Чернобыль АЭС апатының 25 жылдығына орай қосымша біржолғы материалдық көмек;

2) для категорий, указанных в подпунктах 1), 9), 10) – для оплаты расходов за проезд один раз в квартал в областной диагностический центр и обратно к месту постоянного проживания – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, копии удостоверения личности, документа, удостоверяющего статус, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, использованные проездные билеты на автомобильный или железнодорожный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания;
3) для категорий, указанных в подпунктах 2) – 10) – для выплаты единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне – список по состоянию на 1 апреля 2011 года, с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, вида получаемого государственного специального пособия, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию);
4) для категорий, указанных в подпунктах 6), 7), 9), 10) – для ежемесячной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг – список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, вида получаемого государственного специального пособия, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию);
5) для категорий, указанных в подпунктах 9), 10) - для выплаты ежеквартальной материальной помощи на оздоровление, единовременной материальной помощи ко Дню защитника Отечества – список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, вида получаемого государственного специального пособия, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию);
для участников Афганской войны дополнительно единовременная материальная помощь ко Дню вывода войск из Афганистана;
для участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС дополнительно единовременная материальная помощь к 25-летию аварии на Чернобыльской АЭС;

6) 11) – тармақшада көрсетілген санат үшін – ай сайынғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініші, салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетілген, өрт, үйді тонау, сырқаттану туралы тиісті органдардан (қалалық ішкі істер бөлімінен, өрт бөлімінен, медициналық мекемеден және тағы басқалардан) анықтаманы, отбасының барлық мүшелерінің табыстары туралы анықтама, жеке куәлігінің, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе Павлодар облысы ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы;
7) 12) – тармақшада көрсетілген санат үшін – тұрғын үй- коммуналдық қызметтерін өтеуге тоқсан сайынғы материалдық көмекті, біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - тегін, атын, әкесінің атын, туған жылын, Бөлімнің үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшелерімен ұсынылған "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесінде немесе екінші деңгейдегі банктерде жеке шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып тізімді;
8) 13), 14), 15) – тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін– тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін өтеуге тоқсан сайынғы материалдық көмекті төлеу үшін – тегін, атын, әкесінің атын, туған жылын, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесімен (келісім бойынша) ұсынылған, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақының түрін, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып тізімді;
9) 16) – тармақшада көрсетілген санат үшін– ауылдық жерде және Екібастұз қаласының кенттерінде тұратын жүкті әйелдерге біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін; 12 аптаға дейін жүктілігі бойынша есепке тұрған әйелдерге - Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының Екібастұз қаласы бойынша денсаулық сақтау бөлімімен (келісім бойынша) ұсынылатын, тегін, атын, әкесінің атын, туған жылын, мекенжайын, салық төлеушінің тіркеу нөмірін "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсете отырып тізімді;
10) 17) – тармақшада көрсетілген санат үшін – азық-түлік бағасының өсуіне байланысты тоқсан сайынғы материалдық көмекті төлеу үшін – "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен берілген, баланың және қорғаншысының тегін, атын, әкесінің атын, туған жылын, салық төлеушінің тіркеу нөмірін, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсете отырып тізімді;

6) для категории, указанной в подпункте 11) – для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, справки соответствующего органа (городского отдела внутренних дел, пожарной части, медицинского учреждения и других) о краже, пожаре, болезни или других, справки о доходах всех членов семьи, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области;
7) для категории, указанной в подпункте 12) – для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг, единовременной материальной помощи – список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, предоставляемый отделением социальной помощи на дому Отдела;
8) для категорий, указанных в подпунктах 13), 14), 15) - для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг - список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, вида получаемых выплат, номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, предоставляемого Экибастузским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию);
9) для категории, указанной в подпункте 16) – для выплаты единовременной материальной помощи по беременности женщинам, проживающим в сельской местности и поселках города Экибастуза, а также женщинам, вставшим на учет в сроке беременности до 12 недель - список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, домашнего адреса, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, предоставляемый отделом здравоохранения по городу Экибастузу управления здравоохранения Павлодарской области (по согласованию);
10) для категории, указанной в подпункте 17) – для выплаты ежеквартальной материальной помощи в связи с повышением цен на продукты питания – список с указанием фамилии, имени, отчества ребенка и опекуна, даты рождения, домашнего адреса, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, предоставленный государственным учреждением "Отдел образования акимата города Экибастуза";

11) 18) – тармақшада көрсетілген санат үшін – кәсіби оқудан өту кезінде ай сайынғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмелері, оқу кезеңін растайтын құжат;
12) 19) – тармақшада көрсетілген санат үшін – жұмыссыздарды жерлеуге біржолғы материалдық көмекті төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмелері, қайтыс болғаны туралы анықтама, азаматтарды жұмыссыз ретінде тіркеу кітабы немесе Павлодар облысы ішкі істер департаменті ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы, қайтыс болған сәтінде есепте тұрғаны жөніндегі Бөлімнің анықтамасы;
13) 20) – тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін – Екібастұз қаласының ішкі істер Бөлімімен ұсынылған (келісім бойынша) тегін, атын, әкесінің атын, мекенжайын, салық төлеушінің тіркеу нөмірін, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірін көрсете отырып тізімді;
14) 21) – тармақшада көрсетілген санат үшін – студенттерге Екібастұз қаласының колледждеріндегі, облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуларына ақы төлеу үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген студенттің өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе Павлодар облысы ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы, білім беру қызметін көрсету үшін Екібастұз қаласының әкімімен, жоғары оқу орнымен және/немесе Екібастұз қаласы колледждері басшысымен және студентпен қол қойылған үш жақты келісімшарт;
аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы, жетім және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға, жоғары оқу орындарындағы, Екібастұз қаласының колледждері мен кәсіптік мектептеріндегі, сондай-ақ Екібастұз қаласының колледждеріндегі оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек алатын студенттерге қалаішілік жолаушылар көлігінде (таксиден басқа) жол жүру құнын төлеуде әлеуметтік көмек үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген студенттің өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің және азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе Павлодар облысы ішкі істер департаменті ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы, оқу орнынан анықтама;

11) для категории, указанной в подпункте 18) – для выплаты ежемесячной материальной помощи в период прохождения профессионального обучения - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, копии удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, документ, подтверждающий период обучения;
12) для категории, указанной в подпункте 19) – для выплаты единовременной материальной помощи на погребение безработного – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационный номер налогоплательщика, копии удостоверения личности, свидетельства о смерти, книги регистрации граждан на безработного или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, справка Отдела о состоянии на учете на момент смерти;
13) для категории, указанной в подпункте 20) – для выплаты единовременной материальной помощи – список с указанием фамилии, имени, отчества, адреса, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, предоставляемый Отделом внутренних дел города Экибастуза (по согласованию);
14) для категории, указанной в подпункте 21) – для оплаты за обучение в высших учебных заведениях, колледжах города Экибастуза студентам - заявление студента с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационный номер налогоплательщика, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, трехсторонний договор на оказание образовательных услуг, подписанный акимом города Экибастуза, руководителем высшего учебного заведения и/или колледжа города Экибастуза и студентом;
для социальной помощи в оплате стоимости проезда на внутригородском пассажирском транспорте (кроме такси) студентам высших учебных заведений, учащимся колледжей и профессиональных школ города Экибастуза из малообеспеченных семей, детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, а также студентам, получающим социальную помощь для оплаты обучения в колледжах города Экибастуза - заявление студента с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационный номер налогоплательщика, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, справка с места учебы;

15) 22) – тармақшада көрсетілген санат үшін – жоғары медициналық оқу орындарының соңғы курстағы студенттеріне оқуларына төлеу үшін біржолғы әлеуметтік көмекті беру үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініші, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, жеке куәлігінің, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе Павлодар облысы ішкі істер департаменті ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы, оқу орнынан анықтама, Екібастұз қаласы әкімімен, жоғары оқу орны басшысымен және студентпен қол қойылған үш жақты келісімшарт;
16) 23) – тармақшада көрсетілген санаттар үшін (оқуына төлеу үшін әлеуметтік көмек алған тұлғаларды қоспағанда, тек қана жоғары оқу орындарының медициналық және педагогикалық мамандықтардың түлектері) – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, жеке куәлігінің, ЖОО аяқтағаны  туралы дипломның, жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың, ЖОО түлегін Екібастұз өңіріне жіберу туралы бұйрықтың көшірмелері; Екібастұз қаласы әкімімен, жоғары оқу орнының басшысымен және студентпен қол қойылған үш жақты келісімшарт;
17) 24) – тармақшада көрсетілген санаттар үшін – ауылдық жерлерде тұратын амбулаториялық емделуде жүргендердің міндетті медициналық тексеруден өтуіне байланысты шығындарын өтеу үшін материалдық көмекті; біржолғы материалдық көмекті; амбулаториялық емделудегі науқастарға тамақтануға ай сайынғы материалдық көмекті төлеу үшін – тегі, аты, әкесінің аты, туған жылы, мекенжайы, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген "Екібастұз туберкулез ауруханасы" мемлекеттік мекемесімен (А.Қ. Құсайынова) (келісім бойынша) ұсынылған тізімді;
18) 25) – тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, ауруын растайтын анықтамасы, жеке куәлігінің, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, Павлодар облысы ішкі істер департаментінің ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы;
"Павлодар облыстық онкологиялық диспансері" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнына және тұратын жеріне кері қайтуға жол жүру шығындарын төлеу үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген науқастың өтініші, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, жеке куәлігінің көшірмесі және онколог-дәрігермен берілген емделуден, тексеруден немесе консультациядан өткендігі туралы анықтама немесе үзінді, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе Павлодар облысы ішкі істер департаменті ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы, тиісті орынға және тұратын жеріне қайта қайтуға автомобиль немесе теміржол көлігінде қолданылған жол жүру билеттер.
Жыл ішінде қайта өтінген кезде - өтініш, онколог-дәрігермен берілген емделуден, тексеруден немесе консультациядан өткендігі туралы анықтама немесе үзінді, тиісті орынға және тұратын жеріне кері қайтуға автомобиль немесе теміржол көлігінде қолданылған жол жүру билеттері;

15) для категории, указанной в подпункте 22) - для выплаты социальной помощи для оплаты обучения студентам последних курсов высших медицинских учебных заведений – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационный номер налогоплательщика, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, справка с места учебы, трехсторонний договор, подписанный акимом города Экибастуза, руководителем высшего учебного заведения и студентом;
16) для категории, указанной в подпункте 23) (только выпускники высших учебных заведений медицинских и педагогических специальностей, за исключением лиц, получавших социальную помощь для оплаты за обучение) - для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, копии удостоверения личности, диплома об окончании ВУЗа, приказа о приеме на работу, приказа о распределении выпускника ВУЗа в город Экибастуз, трехсторонний договор, подписанный акимом города Экибастуза, работодателем и молодым специалистом;
17) для категории, указанной в подпункте 24) - для выплаты материальной помощи для возмещения затрат за проезд, в связи с обязательным прохождением медицинского обследования, проживающим в сельской зоне  находящимся на амбулаторном лечении; единовременной материальной помощи; ежемесячной материальной помощи на питание больным, находящимся на амбулаторном лечении – список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, домашнего адреса, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, предоставляемый государственным учреждением "Экибастузская туберкулезная больница" (Кусаинова А.К.) (по согласованию);
18) для категории, указанной в подпункте 25) – для выплаты единовременной материальной помощи - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, справки, подтверждающей болезнь, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области;
для оплаты расходов за проезд в казенное государственное коммунальное предприятие "Павлодарский областной онкологический диспансер" и обратно к месту постоянного проживания - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, копии удостоверения личности, выписки или справки о прохождении лечения, обследования или консультации, выданной врачом-онкологом, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области, использованные проездные билеты на автомобильный или железнодорожный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания.
При повторном обращении в течение года – заявление, копия выписки или справки о прохождении лечения, обследования или консультации, выданной врачом-онкологом, использованные проездные билеты на автомобильный или железнодорожный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания;

19) 26) – тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - тегі, аты, әкесінің аты, туған жылы, мекенжайы, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген ЖҚТБ-қа қарсы күрес және алдын алу бойынша облыстық орталығының Екібастұз бөлімшесімен (келісім бойынша)  берілген тізімді;
20) 27) – тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін – ата-аналарының (қамқоршысының) біреуінен "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген материалдық көмек тағайындау туралы өтінішті, салық төлеушінің тіркеу нөмірін, баланың мүгедектігін растайтын құжаттың, жеке куәлігінің көшірмелерін, баланың туу туралы куәлігінің, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелерін немесе Павлодар облысы ішкі істер департаменті ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасын;
"Әлем" оңалту орталығында (мүмкіншіліктері шектеулі балаларды күту бойынша бөлімшеде үйге барып әлеуметтік қызмет көрсетуде тұрған,  тірек-қозғалу аппаратының бұзылуынан зардап шегетіндер мен облыстың оңалту орталықтарында оңалту курсынан өту үшін қарсы көрсетілімдері барлар ғана) оңалту курсынан өтуге материалдық көмек төлеу үшін – баланың және ата-ананың (қамқоршының) тегін, атын, әкесінің атын, туған жылын "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетілген, Бөлімнің мүмкіншіліктері шектеулі балаларды күту бойынша бөлімшесі ұсынған тізімді;
21) 28) – тармақшада көрсетілген санат үшін – біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініш, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, жеке куәлігінің, мүгедектігі туралы анықтаманың, балалардың туу туралы куәлігінің, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе Павлодар облысы ішкі істер департаменті ақпараттық-техникалық қызмет басқармасының анықтамасы.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.05.13 N 355/4 (жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 2011.11.25 N 1116/10 (жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

19) для категории, указанной в подпункте 26) - для выплаты единовременной материальной помощи - список с указанием фамилии, имени, отчества, адреса, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, предоставляемый Экибастузским отделением областного центра по профилактике и борьбе со СПИД (по согласованию);
20) для категории, указанной в подпункте 27) - для выплаты единовременной материальной помощи – заявление одного из родителей (опекуна) о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, копия документа, подтверждающего наличие инвалидности у ребенка, копии удостоверения личности, свидетельства о рождении ребенка, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области;
для выплаты материальной помощи на прохождение курса реабилитации в реабилитационном центре "Алем" (только состоящие на социальном обслуживании на дому в отделениях по уходу за детьми с ограниченными возможностями, страдающие нарушением опорно–двигательного аппарата и имеющие противопоказания для прохождения курса реабилитации в реабилитационных центрах области) – список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения ребенка и родителя (опекуна), номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, предоставляемый отделением по уходу за детьми с ограниченными возможностями Отдела;
21) для категории, указанной в подпункте 28) – для выплаты, единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика, копии удостоверения личности, справки об инвалидности, свидетельств о рождении детей, книги регистрации граждан или справка управления информационно-технической службы департамента внутренних дел Павлодарской области.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13.05.2011 N 355/4 (вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования); 25.11.2011 N 1116/10 (вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования).

4. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының 2-тармағында көрсетілген санаттардағы азаматтарға мына түрлер бойынша әлеуметтік төлемді тағайындасын:
1) 1) – тармақшада көрсетілген санат үшін – Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай 9000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 5000 теңге сомасына мерекелік азық-түлік жиынтығы (Ұлы Отан соғысының қатысушысы немесе мүгедегі 1 сәуірден 9 мамыр аралығында қайтыс болған жағдайда, мерекелік сыйлық-жиынтық отбасына тапсырылады), дәрі-дәрмек сатып алуға 1 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі – АЕК) бойынша ай сайынғы төлем;
республикалық (облыстық) және қалалық газеттерге жазылу үшін  5100 теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек
2) 2) – 10) – тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне 2000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
3) 9), 10) – тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – сауықтыруға арналған 2 АЕК мөлшерінде  тоқсан сайынғы материалдық көмек; Отан қорғаушылар Күніне 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
Ауған соғысына қатысқандарға әскерлерді шығару Күніне 5 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
Чернобыль атом электр станциясының апатты салдарын жоюға қатысқандарға Чернобыль АЭС апатының 25 жылдығына орай 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
4) 1), 9), 10) – тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – өтініш бойынша тоқсанына бір рет облыстық диагностикалық орталыққа бару және тұратын жеріне кері қайту үшін жолақы шығындарын төлеу;
5) 6), 7), 9), 10) – тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – 1,25 АЕК мөлшерінде ай сайынғы төлемдер;
6) 11) – тармақшада көрсетілген санат үшін – Комиссияның шешімі бойынша 15 мәрте АЕК аспайтын мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
7) 12) – тармақшада көрсетілген санат үшін – Қарттар күні мен мүгедектер Күніне 2000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 2 АЕК мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
8) 13), 14), 15), 17) – тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – 2 АЕК  мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
9) 16) – тармақшада көрсетілген санат үшін – 7000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
10) 18) – тармақшада көрсетілген санат үшін – кәсіптік оқытудан өту кезінде 5000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
11) 19) – тармақшада көрсетілген санат үшін – 15 мәрте АЕК мөлшерінде жерлеуге біржолғы материалдық көмек;

4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" назначать социальную выплату и оказывать услуги категориям граждан, указанным в пункте 2 настоящего постановления, по видам:
1) для категории указанной в подпункте 1) – ко Дню Победы в Великой Отечественной войне единовременная материальная помощь в размере 9000 тенге, подарочные продуктовые наборы на сумму 5000 тенге (в случае смерти инвалида или участника Великой Отечественной войны в период с 1 апреля по 9 мая подарочный набор вручается семье), ежемесячная выплата по 1 минимальному расчетному показателю (далее – МРП) на приобретение лекарств;
единовременная социальная помощь для подписки на республиканскую (областную) и городскую газеты в размере 5100 тенге
2) для категорий, указанных в подпунктах 2) – 10) – единовременная материальная помощь ко Дню Победы в Великой Отечественной войне в размере 2000 тенге;
3) для категорий, указанных в подпунктах 9), 10) – ежеквартальная материальная помощь на оздоровление в размере 2 МРП; единовременная материальная помощь ко Дню защитника Отечества в размере 10000 тенге;
единовременная материальная помощь ко Дню вывода войск участникам Афганской войны в размере 5 МРП;
единовременная материальная помощь к 25-летию аварии на Чернобыльской АЭС участникам ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в размере 5 месячных расчетных показателей;
4) для категорий, указанных в подпунктах 1), 9), 10) – оплата расходов за проезд один раз в квартал в областной диагностический центр и обратно к месту постоянного проживания, по обращению;
5) для категорий, указанных в подпункте 6), 7), 9), 10) – ежемесячная материальная помощь в размере 1,25 МРП;
6) для категории, указанной в подпункте 11) – единовременная материальная помощь в размере, не превышающем 15 - кратный МРП, по решению Комиссии;
7) для категории, указанной в подпункте 12) – единовременная материальная помощь ко Дню пожилого человека и инвалида в размере 2000 тенге; ежеквартальная материальная помощь в размере 2 МРП;
8) для категорий, указанных в подпункте 13), 14), 15), 17) – ежеквартальная материальная помощь в размере 2 МРП;
9) для категории, указанной в подпункте 16) – единовременная материальная помощь в размере 7000 тенге;
10) для категории, указанной в подпункте 18) – материальная помощь в период прохождения профессионального обучения размере 5000 тенге;
11) для категории, указанной в подпункте 19) – единовременная материальная помощь на погребение в размере 15 - кратного МРП;

12) 20) – тармақшада көрсетілген санат үшін - 5000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
13) 21) – тармақшада көрсетілген санат үшін – жоғары оқу орындарында және Екібастұз қаласының колледждерде оқығаны үшін тиісті оқу орындарындағы оқудың нақты құнының мөлшеріндегі төлем;
облыс әкімінің гранты бойынша жоғары оқу орындарындағы студенттер үшін – оқу кезеңінде тұруына, тамағына және тұрғылықты жеріне жолақысына 7000 теңге мөлшерінде ай сайынғы әлеуметтік төлем;
жетім балалар, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар мен аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы Екібастұз қаласының жоғарғы оқу орындарының студенттеріне, колледждерінің және кәсіби мектептерінің оқушыларына, сондай-ақ Екібастұз қаласының колледждерінде оқу ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек алатын студенттерге – Екібастұз қаласы бойынша ішкі қалалық жолаушылар көлігінде (таксиден басқа) толық жол жүру құнының 50 % мөлшерінде ай сайынғы әлеуметтік көмек;
14) 22) – тармақшада көрсетілген санаттар үшін – Комиссия шешімі бойынша жоғары медициналық оқу орындарының соңғы курстағы студенттеріне оқуларына ақы төлеу үшін тиісті оқу орындарындағы оқудың нақты құнының мөлшеріндегі төлем;
15) 23) – тармақшада көрсетілген санаттар үшін – медициналық жоғары оқу орындарының түлектеріне 500000 теңге мөлшерінде, педагогикалық жоғары оқу орындарының түлектеріне 100000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
16) 24) – тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 7000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек; ауылдық жерде тұратын және амбулаториялық емделіп жүргендерге "Екібастұз туберкулез ауруханасы" мемлекеттік мекемесінде міндетті медициналық тексеруден өтуіне байланысты жолақысының нақты құнының мөлшеріндегі төлем; амбулаториялық емделуде жүрген науқастарға тамақтануына 9000 теңге мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
17) 25) – тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек; "Павлодар облыстық онкологиялық диспансері" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнына және тұрғылықты жеріне кері қайтуға жол жүру шығындарын жолақысының нақты мөлшерінде өтеу;
18) 26) – тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
19) 27) – тармақшада көрсетілген санат үшін – Мүгедектер Күніне 5000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек; "Әлем" оңалту орталығында оңалту курсынан өту үшін 14750 теңге мөлшерінен аспайтын материалдық көмек;

12) для категории, указанной в подпункте 20) – единовременная материальная помощь в размере 5000 тенге;
13) для категории, указанной в подпункте 21) – оплата за обучение в высших учебных заведениях и колледжах города Экибастуза в размере фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении;
для студентов высших учебных заведений, обучающихся по гранту акима области - ежемесячная социальная выплата на проживание, питание и проезд к месту проживания в размере 7000 тенге на период учебы;
студентам высших учебных заведений, учащимся колледжей и профессиональных школ города Экибастуза из малообеспеченных семей, детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, а также студентам, получающим социальную помощь для оплаты обучения в колледжах города Экибастуза - ежемесячная социальная помощь в размере 50% от стоимости полного проездного билета для проезда на внутригородском пассажирском транспорте (кроме такси) по городу Экибастузу;
14) для категории, указанной в подпункте 22) – студентам последних курсов высших медицинских учебных заведений для оплаты обучения в размере фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении, по решению Комиссии;
15) для категории, указанной в подпункте 23) – единовременная материальная помощь выпускникам медицинских высших учебных заведений в размере 500000 тенге и выпускникам педагогических высших учебных заведений в размере 100000 тенге;
16) для категории, указанной в подпункте 24) – единовременная материальная помощь в размере 7000 тенге; оплата за проезд проживающим в сельской зоне и находящимся на амбулаторном лечении, в связи с обязательным прохождением медицинского обследования в государственном учреждении "Экибастузская туберкулезная больница" в размере фактической стоимости проезда; ежемесячная материальная помощь на питание больным, находящимся на амбулаторном лечении в размере 9000 тенге;
17) для категории, указанной в подпункте 25) – единовременная материальная помощь в размере 10000 тенге; оплата расходов за проезд в казенное государственное коммунальное предприятие "Павлодарский областной онкологический диспансер" и обратно к месту постоянного проживания в размере фактической стоимости проезда;
18) для категории, указанной в подпункте 26) – единовременная материальная помощь в размере 10000 тенге;
19) для категории, указанной в подпункте 27) – единовременная материальная помощь ко Дню инвалида в размере 5000 тенге; материальная помощь на прохождение курса реабилитации в реабилитационном центре "Алем" в размере, не превышающим 14750 тенге;

20) 28) – тармақшада көрсетілген санат үшін – 8000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
21) 29), 30), 31) – тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – көліктік тасымалдауды ұсыну түрінде қызмет көрсету; кресло-арбаларды, тифлотехникалық құралдарды жөндеу; тифлотехникалық және сурдотехникалық құралдарды, кресло-арбаларды жеткізу бойынша қызмет көрсету.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.05.13 N 355/4 (жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 2011.11.25 N 1116/10 (жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
5. Отбасының құрамы жиынтық кірісі анықталған кезеңге есептеледі.
6. Өтініш беруші осы немесе басқа әлеуметтік көмектің түрлерін алуға арналған құқына әсер ететін барлық өзгерістер туралы, осы өзгеріске әкелетін жағдайлар жөнінде 15 күнтізбелік күннен аспай бөлімді хабардар етеді.
7. Көзделген іс-шараларды өткізу тәртібі мен сапалы іске асырылуына, жоғарыда аталған санаттағы азаматтарға қаражаттың түсуіне жауапкершілік "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
8. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарда таратылады.
9. Әлеуметтік төлемді қаржыландыру 2011 жылға арналған қалалық бюджет аясында жүзеге асырылады.
10. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Ғ.А. Оспанқұловқа жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысы денсаулық сақтау
басқармасының бастығы                      А. Күзеков
09 ақпан 2011 жылғы
"КЕЛІСІЛДІ"
Екібастұз қаласы ішкі
істер бөлімінің бастығы                    Д. Сиразидимов
10 ақпан 2011 жылғы
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 11 ақпандағы
N 101/1 қаулысымен
бекітілді
Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген
санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау бойынша
комиссияның құрамы
Ескерту. Құрамына өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.11.25 N 1116/10 (жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Айгүл Қамзақызы Марданова
- Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы;
Татьяна Алексеевна Тарасова
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының міндетін атқарушы, комиссия төрағасының орынбасары;
Махабат Садыбекқызы Ахмедиева
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бас маманы, комиссия хатшысы;
Комиссия мүшелері:
Анатолий Антонович Медведев
- Екібастұз қалалық Ардагерлер Кеңесінің төрағасы (келісім бойынша);
Минора Манапқызы Әубәкірова
- Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасының Екібастұз қаласы бойынша денсаулық сақтау бөлімінің бастығы (келісім бойынша);
Балғабай Құдайбергенұлы Шахметов
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы;
Ирина Петровна Назарчук
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы;
Жаңылсын Ералықызы Хамитова
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы.

20) для категории, указанной в подпункте 28) – единовременная материальная помощь в размере 8000 тенге;
21) для категорий, указанных в подпунктах 29), 30), 31) – оказание услуг в виде предоставления транспортных перевозок; ремонта кресла-колясок, тифлотехнических средств; услуг по доставке тифлотехнических и сурдотехнических средств, кресел-колясок.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13.05.2011 N 355/4 (вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования); 25.11.2011 N 1116/10 (вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Состав семьи учитывается на тот период, за который определяется совокупный доход.
6. Заявитель извещает Отдел обо всех изменениях, влияющих на право получения тех или иных социальных выплат, не позднее 15 календарных дней со дня событий, повлекших данное изменение.
7. Ответственность за порядок проведения и качественную реализацию намеченных мероприятий, поступления средств вышеуказанным категориям граждан возложить на государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза".
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
9. Финансирование социальных выплат осуществляется в рамках городского бюджета на 2011 год.
10. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Оспанкулова Г.А.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник управления здравоохранения
Павлодарской области                       А. Кузеков
09 февраля 2011 года
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник отдела внутренних дел
города Экибастуза                          Д. Сиразидимов
10 февраля 2011 года
Приложение
к постановлению акимата города Экибастуза
от 11 февраля 2011 года N 101/1
Состав комиссии по назначению социальной помощи
отдельным категориям граждан города Экибастуза
Сноска. Состав с изменениями, внесенными постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 25.11.2011 N 1116/10 (вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Марданова Айгуль Камзиновна
- заместитель акима города Экибастуза, председатель комиссии;
Тарасова Татьяна Алексеевна
- исполняющая обязанности начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза", заместитель председателя комиссии;
Ахмедиева Махабат Садыбековна
- главный специалист государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза", секретарь комиссии;
Члены комиссии:
Медведев Анатолий Антонович
- председатель Экибастузского городского Совета ветеранов (по согласованию);
Аубакирова Минора Манаповна
- начальник отдела здравоохранения по городу Экибастузу управления здравоохранения Павлодарской области;
Шахметов Балгабай Кудайбергенович
- начальник государственного учреждения "Отдел финансов акимата города Экибастуза";
Назарчук Ирина Петровна
- начальник государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Экибастуза";
Хамитова Жанылсын Ералыновна
- начальник государственного учреждения "Отдел внутренней политики акимата города Экибастуза".