Железин ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 2 қарашадағы "Железин ауданының жалпы білім беретін орта мектептер негізінде ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтарда баланың тамақтануы үшін ата-ананың ай сайынғы төлем мөлшерін бекіту туралы" N 265/10 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 23 тамыздағы N 283/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 қыркүйекте N 12-6-120 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы N 405/11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2011.11.28 N 405/11 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2006 жылғы 7 шілдедегі N 372 бұйрығымен бекітілген балалардың толық және жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталықтар қызметін ұйымдастырудың үлгілік ережесінің 24-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 2 қарашадағы "Железин ауданының жалпы білім беретін орта мектептер негізінде ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтарда баланың тамақтануы үшін ата-ананың ай сайынғы төлем мөлшерін бекіту туралы" N 265/10 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-6-79 болып тіркелген, 2009 жылғы 27 қарашадағы аудандық "Родные просторы" N 48 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағында:
екінші абзацта:
"3520" деген сандар "5866" деген сандармен ауыстырылсын;
"(үш мың бес жүз жиырма)" деген сөздер "(бес мың сегіз жүз алпыс алты)" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"2520" деген сандар "4174" деген сандармен ауыстырылсын;
"(екі мың бес жүз жиырма)" деген сөздер "(төрт мың жүз жетпіс төрт)" деген сөздермен ауыстырлысын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметттік мәселелер жөніндегі орынбасарына (Б.М. Қаппасов) жүктелсін.
Аудан әкімі                                Ж. Шугаев

О внесении изменений в постановление акимата Железинского района от 2 ноября 2009 года N 265/10 "Об утверждении размера ежемесячной родительской платы за питание ребенка в дошкольных мини-центрах, организованных на базе общеобразовательных средних школ Железинского района"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 23 августа 2011 года N 283/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 сентября 2011 года N 12-6-120. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 28 ноября 2011 года N 405/11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 28.11.2011 N 405/11.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 24 Типовых правил об организации деятельности дошкольных мини-центров с полным и неполным днем пребывания детей, утвержденных приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 июля 2006 года N 372, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Железинского района от 2 ноября 2009 года N 265/10 "Об утверждении размера ежемесячной родительской платы за питание ребенка в дошкольных мини-центрах, организованных на базе общеобразовательных средних школ Железинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-79, опубликованное в районной газете "Родные просторы" 27 ноября 2009 года N 48) следующие изменения:
в пункте 1 указанного постановления:
в абзаце втором:
цифры "3520" заменить цифрами "5866";
слова "(три тысячи пятьсот двадцать)" заменить словами "(пять тысяч восемьсот шестьдесят шесть)";
в абзаце третьем:
цифры "2520" заменить цифрами "4174";
слова "(две тысячи пятьсот двадцать)" заменить словами "(четыре тысячи сто семьдесят четыре)".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам (Каппасов Б.М.).
Аким района                                Ж. Шугаев