Железин ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі N 103/4 "Ауданның жеке санаттағы азаматтарына әлеуметтік төлемдерді көрсету туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 10 қазандағы N 326/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 04 қарашада N 12-6-122 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 22 мамырдағы N 194/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012.05.22 N 194/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14)-тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі N 103/4 "Ауданның жеке санаттағы азаматтарына әлеуметтік төлемдерді көрсету туралы"  қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-6-86 болып тіркелген, 2010 жылғы 3 сәуірдегі аудандық "Родные просторы" N 14 газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
2-тармақта:
1)-тармақша мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"деректі шығындар мөлшерінде электр жылуын орнату үшін бір жолғы материалдық көмек;";
34)-тармақшадағы "22000" деген сандар "28200" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1)-тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"шығыстар сметасы мен атқарылған жұмыстар актісі;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына (Кималиденов Қ.Б.) жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі            Ж. Шугаев

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Железинского района от 1 апреля 2010 года N 103/4 "Об оказании социальных выплат отдельным категориям граждан района"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 10 октября 2011 года N 326/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 ноября 2011 года N 12-6-122. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 22 мая 2012 года N 194/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 22.05.2012 N 194/5.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Железинского района от 1 апреля 2010 года N 103/4 "Об оказании социальных выплат отдельным категориям граждан района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-86, опубликованное в районной газете "Родные просторы" 3 апреля 2010 года  N 14) следующие изменение и дополнения:
в пункте 2:
подпункт 1) дополнить абзацем следующего содержания:
"единовременная материальная помощь на установку электроотопления в размере фактических расходов;";
в подпункте 34) цифры "22000" заменить цифрами "28200";
подпункт 1) пункта 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"смета расходов и акт выполненных работ;".
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам (Кималиденов К.Б.).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Шугаев