Железин ауданы әкімдігінің қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы N 404/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 12-6-129 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, нормативтік құқықтық актілерді Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкестікке келтірумен байланысты аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданы әкімдігінің қаулыларына осы қаулыға қосымшаға сәйкес өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
Железин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 3 наурыздағы "Железин ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 мамырдағы "Аудан тұрғындарын жұмыспен қамту саласындағы азаматтарды әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар туралы" N 148/4 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" N 72/3 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне N 12-6-107 болып тіркелген, 2011 жылғы 9 сәуірдегі N 15  "Родные просторы" газетінде жарияланған);
Железин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 3 тамыздағы  "Миссионерлерді және заңды тұлға белгiлерi жоқ саны аз дiни топтарды есептік тiркеуді және қайта тiркеуді жүргізу" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" N 263/8 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне N 12-6-116 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қыркүйектегі N 38 "Родные просторы" және N 12 "Туған өлке" газетінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына (Қ.Б. Қималиденов) жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Шұғаев
Павлодар облысы Железин
ауданы әкімдігінің 2011 жылғы
28 қарашадағы N 404/11 қаулысына
қосымша
Өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін
Железин ауданы әкімдігі қаулыларының ТІЗБЕСІ
1. Аудан әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы "Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық жұмыс түрлері және оларды ұйымдастыру туралы" 349/13 қаулысында (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне N 12-6-49 болып тіркелген, 2008 жылғы 19 қаңтардағы N 3 "Родные просторы" газетінде жарияланған):
кіріспесінде "жергілікті мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в постановления акимата Железинского района
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 28 ноября 2011 года N 404/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 декабря 2011 года N 12-6-129
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в связи с приведением в соответствие с законодательством Республики Казахстан нормативных правовых актов, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановления акимата Железинского района изменения и дополнения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу:
постановление акимата Железинского района от 3 марта 2011 года N 72/3 "О внесении изменения в постановление акимата Железинского района от 20 мая 2009 года N 148/4 "О дополнительных мерах по социальной защите граждан в сфере занятости населения района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-107, опубликованное 9 апреля 2011 года в газете "Родные просторы" N 15);
постановление акимата Железинского района от 3 августа 2011 года N 263/8 "Об утверждении регламента государственной услуги "Проведение учетной регистрации и перерегистрации миссионеров и малочисленных религиозных групп, не имеющих признаков юридического лица" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-116, опубликованное 17 сентября 2011 года в газете "Родные просторы" N 38 и "Туған өлке" N 12).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам (Кималиденов К.Б.).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Шугаев
Приложение
к постановлению акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 28 ноября 2011 года N 404/11
ПЕРЕЧЕНЬ постановлений акимата Железинского района,
в которые вносятся изменения и дополнения
1. В постановлении акимата района от 24 декабря 2007 года N 349/13 "Об организации и видах оплачиваемых общественных работ, финансируемых из районного бюджета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-49, опубликованное 19 января 2008 года в газете "Родные просторы" N 3):
в преамбуле после слов "О местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении".

2. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 11 ақпандағы "Аудан әкімдігінің  2007 жылғы 24 желтоқсандағы "Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық жұмыс түрлері және оларды ұйымдастыру туралы" N 349/13 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 48/1 қаулысында (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне N 12-6-67 болып тіркелген, 2009 жылғы 28 ақпандағы N 9 "Родные просторы" газетінде жарияланған):
кіріспесі "жергілікті мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.
3. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 20 мамырдағы "Аудан тұрғындарын жұмыспен қамту саласындағы азаматтарды әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар туралы" N 148/4 қаулысында (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне N 12-6-73 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 мамырдағы N 22 "Родные просторы" газетінде жарияланған):
кіріспесінде "18-1-бабының 4-тармағына" деген сөздер алып тасталсын;
23-тармақтары алып тасталсын.

2. В постановлении акимата района от 11 февраля 2009 года N 48/1 "О внесении дополнения и изменений в постановление акимата района от 24 декабря 2007 года N 349/13 "Об организации и видах оплачиваемых общественных работ, финансируемых из районного бюджета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-67, опубликованное 28 февраля 2009 года в газете "Родные просторы" N 9):
в преамбуле после слов "О местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении".
3. В постановлении акимата района от 20 мая 2009 года N 148/4 "О дополнительных мерах по социальной защите граждан в сфере занятости населения района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-73, опубликованное 30 мая 2009 года в газете "Родные просторы" N 22):
в преамбуле слова ", пунктом 4 статьи 18-1" исключить;
пункты 23 исключить.