Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне және Мәслихат депутаттығына Үміткерлердің сайлаушылармен кездесулерін өткізуге үгіт баспа материалдарын орналастыру орындарын және жайларды белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 481/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда N 12-7-129 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 23 ақпандағы N 72/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 23.02.2012 N 72/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңы 28-бабының 4 және 6 тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ертіс ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары 1 қосымшаға сәйкес;
2) сайлаушылармен кездесу үшін өткізетін үй-жайлар 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бұрын қабылданған, Ертіс ауданы әкімдігінің 2009 жылдың 17 қыркүйегіндегі "Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындарын және жайларды белгілеу туралы" N 315/9 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде N 12-7-88 болып тіркелген, N 86 "Ертіс Нұры" және N 85 "Иртыш" газеттерінде 2009 жылдың 10 қазанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Ертіс ауданының ауылдық округтері мен ауыл әкімдері, Ертіс ауданының ішкі саясат бөлімі үміткерлердің сайлаушылармен кездесулерін өткізу үшін жайларды дайындау, үгіт баспа материалдарын орналастыру орындарына стендтерді, жайма тақталар мен тумбаларды орнату бойынша шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Тілеуоваға жүктелсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и кандидатов в депутаты маслихатов Республики Казахстан
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 29 ноября 2011 года N 481/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2011 года N 12-7-129. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 23 февраля 2012 года N 72/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 23.02.2012 N 72/1.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить:
1) места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1;
2) помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов согласно приложению 2.
2. Ранее принятое постановление акимата Иртышского района от 17 сентября 2009 года N 315/9 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-7-88, опубликованное в газетах "Иртыш" N 85 и "Ертіс Нұры" N86 от 10 октября 2009 года) признать утратившим силу.
3. Акимам сел и сельских округов Иртышского района, отделу внутренней политики Иртышского района принять меры по установлению в местах для размещения агитационных печатных материалов стендов, щитов и тумб, подготовке помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Тлеуову А.Т.

5. Осы қаулы ресми түрде жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                В. Левченко
"КЕЛІСІЛДІ"
Ертіс аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Төрағасы                                   Х. Жүсіпов
2011 жылғы 29 қараша
Ертіс ауданы әкімдігінің
2011 жыл 29 қарашадағы
N 481/7 қаулысына
1 қосымша
Үгіт баспасөз материалдарын орналастыру орындары
N Тұрғылықты кенттің атауы Стендтерді орналастыру орны Саны

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                В. Левчен
"СОГЛАСОВАНО"
Иртышская районная
территориальная избирательная
комиссиия Председатель                     Х. Жусупов
29 ноября 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Иртышского района
от 29 ноября 2011 года N 481/7
Места для размещения агитационных печатных материалов
N Наименование населенного пункта Место размещения стенда Количество стендов