Качир ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша регламент белгілеу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011 жылғы 24 ақпандағы N 1/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 ақпанда N 12-8-103 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық 2016 жылғы 16 наурыздағы № 1/55 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 16.03.2016 № 1/55 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.03.30 N 5/30 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрацияларды өткізу тәртібін және орындарын қосымша регламенттеу туралы ұсынысы негізінде, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Качир аудандында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрацияларды өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Вагнер
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Баяндинов
Келісілді:
Качир ауданының әкімі Б. Бақауов
IV сайланған аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 24 ақпандағы XХІХ кезектен
тыс сессиясының N 1/29 шешіміне
қосымша
Качир ауданы ауылдық округтері бойынша
митингілер, жиналыстар өткізу орындары
N
Елді мекеннің атауы
Дислокация орны
1
Тереңкөл ауылы
Аудандық Мәдениет үйінің алдындағы алаң, Тәуелсіздік көшесі
2
Байқоныс ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің алдындағы алаң, Есщанов көшесі
3
Береговой ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің алдындағы алаң, Намазбаев көшесі
4
Жаңабет ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің алдындағы алаң, Кооперативная көшесі
5
Березовка ауылы
Ауылдық клубтың алдындағы алаң, Советов көшесі
6
Львовка ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің алдындағы алаң, Киров көшесі
7
Воскресенка ауылы
Ауылдық клубтың алдындағы алаң, 70 лет Октября көшесі
8
Трофимовка ауылы
Ауылдық клубтың алдындағы алаң, Максим-Горький көшесі
9
Ивановка ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің алдындағы алаң, Ленин көшесі
10
Калиновка ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің алдындағы алаң, Победа көшесі
11
Фрументьевка ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің алдындағы алаң, Клубная көшесі
12
Октябрьское ауылы
Ауылдық клубтың алдындағы алаң, Ленин көшесі
13
Песчаное ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің алдындағы алаң, Выдрин көшесі
14
Федоровка ауылы
Ауылдық Мәдениет үйінің алдындағы алаң, Фрунзе көшесі

О дополнительном регламентировании проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Качирском районе
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 24 февраля 2011 года N 1/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 февраля 2011 года N 12-8-103. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 16 марта 2016 года № 1/55 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 16.03.2016 № 1/55 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Наименование в редакции решения маслихата Качирского района Павлодарской области от 30.03.2011 N 5/30 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан "О порядке организации и проведении мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" от 17 марта 1995 года и на основании предложения акимата района о дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Качирском районе согласно приложения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Вагнер
Секретарь Качирского
районного маслихата С. Баяндинов
Согласовано:
Аким Качирского района Б. Бакауов
Приложение
к решению Качирского
районного маслихата
(XXIХ внеочередная сессия, IV созыв)
от 24 февраля 2011 года N 1/29
Места проведения митингов, собраний по
сельским округам Качирского района
N
Наименование населенного пункта
Место дислокации
1
село Теренколь
Площадь перед районным Домом культуры, улица Тәуелсіздік
2
село Байконыс
Площадь перед сельским Домом культуры, улица Есщанова
3
село Береговое
Площадь перед сельским Домом культуры, улица Намазбаева
4
село Жанабет
Площадь перед сельским Домом культуры, улица Кооперативная
5
село Березовка
Площадь перед сельским клубом, улица Советов
6
село Львовка
Площадь перед сельским Домом культуры, улица Кирова
7
село Воскресенка
Площадь перед сельским клубом, улица 70 лет Октября
8
село Трофимовка
Площадь перед сельским клубом, улица Максима Горького
9
село Ивановка
Площадь перед сельским Домом культуры, улица Ленина
10
село Калиновка
Площадь перед сельским Домом культуры, улица Победы
11
село Фрументьевка
Площадь перед сельским Домом культуры, улица Клубная
12
село Октябрьское
Площадь перед сельским клубом, улица Ленина
13
село Песчаное
Площадь перед сельским Домом культуры, улица Выдрина
14
село Федоровка
Площадь перед сельским Домом культуры, улица Фрунзе