2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 28 қаңтардағы N 38/1 қаулысы. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 ақпанда N 12-13-119 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі N 35/01-17/820 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 27.09.2013 N 35/01-17/820 хаты).

Об организации общественных работ на 2011 год
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 28 января 2011 года N 38/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 21 февраля 2011 года N 12-13-119. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27 сентября 2013 года N 35/01-17/820)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27.09.2013 N 35/01-17/820).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылы 19 маусымдағы бекіткен қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру жөніндегі N 836 қаулысымен бекітілген Ережелеріне сәйкес жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын ұйымдар мен мекемелердің тізбесі, сұранысы және ұсынысы, қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру көлемі 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстардың түрлері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. "Шарбақты ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі аудан бюджетінің қаржысы есебінен қоғамдық жұмыстарды дер кезінде қаржыландыруды қамтамасыз етсін. Қоғамдық жұмыстарға қатысушыларға Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы "2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" N 357-IV Заңының 8 бабының 1 тармақшасына сәйкес ең аз еңбекақы мөлшерінен кем емес еңбекақы есептеуді жүргізсін.

1. Утвердить перечень организаций и учреждений, принимающих участие в общественных работах, спрос и предложение, объемы финансирования общественных работ, согласно приложению 1.
2. Утвердить виды общественных работ, согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов Щербактинского района" обеспечить своевременное финансирование общественных работ из средств районного бюджета. Участникам общественных работ производить начисление заработной платы, в размере не ниже минимальной заработной платы в соответствии с подпунктом 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года N 357-IV "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы".

4. Орындалатын жұмыстардың көлемі қоғамдық жұмыстарды орындау үшін шарттарды бекіткен кезде көрсетілсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарының міндетін атқарушы Бақтылы Кайырбекқызы Қалыбаеваға жүктелсін.
Аудан әкімі                                С. Смағұлов
Шарбақты аудан әкімдігінің
2011 жылғы 28 қаңтардағы
N 38/1 қаулысына
1 қосымша
N р/с Ауылдық округтер және мекемелердің атауы Сұраныс (тұтыну туралы өтініші) Ұсыныс (бекітілді) Бюджет есебінен шығындардың жалпы сомасы (теңге)

4. Объемы выполняемых работ указывать при заключении договоров на выполнение общественных работ.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2011 года.
6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на исполняющую обязанности заместителя акима района Калыбаеву Бахтылы Каирбековну.
Аким района                                С. Смагулов
Приложение 1
к постановлению акимата
Щербактинского района
N 38/1 от 28 января 2011 года
N п/п Наименование организаций Спрос (заявленная потребность) Предложение (утверждено) Общая сумма затрат за счет бюджета (тенге)

779 400
Барлығы
250
250
9 239 000
Бір жұмыссыздың орташа еңбекақы төлемі 15 999 теңгені құрайды (ең аз еңбекақы төлемі). Әлеуметтік сақтандыру үшін есеп аудару - 462 000 теңгені кұрайды, банк кызметтері - 99 000 теңге. Бағдарлама бойынша жиыны - 9 800 000 теңге.
Шарбақты аудан әкімдігінің
2011 жылғы 28 қаңтардағы
N 38/1 қаулысына
2 қосымша
Қоғамдық жұмыстың түрлері
1. Елді мекендерді экологиялық сауықтыру (абаттандыру және көгалдандыру).

779 400
Всего
250
250
9 239 000
Среднемесячная заработная плата на одного безработного составляет не менее 15999 тенге (минимальная заработная плата). Отчисление на социальное страхование составляет 462 000 тенге, банковские услуги – 99 000 тенге. Итого по программе - 9 800 000 тенге.
Приложение 2
к постановлению акимата
Щербактинского района
N 38/1 от 28 января 2011 года
Виды общественных работ
1. Экологическое оздоровление населенных пунктов (благоустройство и озеленение).

2. Құрылыс жасағанда және объектілерді жөндегенде көмек көрсету.
3. Жол жабындыларын жөндегенде көмек көрсету.
4. Республикалық және аймақтық қоғамдық кампанияларды өткізуге көмектесу (қоғамдық сауалдамалар, құжаттарды өңдеу, халық, мал, жер телімдері санағын өткізу, тұрғындармен ақпараттық түсінік және профилактикалық жұмыстар жүргізу).
5. Мәдени бағыттағы көлемді шараларды ұйымдастыруға көмектесу.(спорт жарыстары, фестивальдер және басқа да жаппай шаралар).
6. Ауру және қарт адамдарға күтім және көмек көрсету.
7. Құжаттарды өңдеу және курьерлік жұмыстарға көмек көрсету.

2. Оказание помощи при строительстве и ремонте объектов.
3. Оказание помощи при ремонте дорожных покрытий.
4. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросы общественного мнения, обработка документов, перепись населения, скота, земельных наделов, разъяснительно-информационная и профилактическая работа с населением).
5. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения (спортивных соревнований, фестивалей и других массовых мероприятий).
6. Уход и оказание помощи больным и престарелым.
7. Оказание помощи в обработке документов и курьерской работе.