Алматы қаласының базарларында тауарларды өткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету, сонымен қатар, кезеңдік сипаттағы кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру құқығына арналған бір жолғы талондардың құнын белгілеу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХVIII сессиясының 2011 жылғы 20 қазандағы N 475 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 желтоқсанда N 904 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 85 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2012.12.12 № 85 шешімімен (01.01.2013 бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін қолданысқа енгізу туралы» Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласының базарларында тауарларды өткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету, сонымен қатар, кезеңдік сипаттағы қызметті жүзеге асыру құқығына арналған бір жолғы талондар құнының мөлшерлемесі ұсынылған қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. ІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2001 жылғы 29 желтоқсандағы кезектен тыс XIV сессиясының «Алматы қаласы бойынша жер телімдері, алымдар мен төлемдердің салықтық мөлшерлемелерін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 418 рет санымен тіркелген, 2002 жылғы 17 қаңтардағы «Алматы ақшамы» газетінің № 6 (28155) санында, 2002 жылғы 22 қаңтардағы № 8 (28157) санында және 2002 жылғы 16 қаңтардағы «Вечерний Алматы» газетінің № 4 (9505) санында, 2002 жылғы 19 қаңтардағы № 5 (9506) санында, 2002 жылғы 9 ақпандағы № 11 санында жарияланған), ІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2002 жылғы 13 ақпандағы XVI сессиясы «ІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2001 жылғы 29 желтоқсандағы кезектен тыс XIV сессиясының «Алматы қаласы бойынша жер телімдері, алымдар мен төлемдердің салықтық мөлшерлемелерін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 438 рет санымен тіркелген, 2002 жылғы 2 наурыздағы «Алматы ақшамы» газетінің № 24 (28173) санында және «Вечерний Алматы» газетінің 2002 жылғы 2 наурыздағы № 18 (9519) санында жарияланған), ІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2003 жылғы 16 қыркүйектегі XXVII сессиясы «ІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2001 жылғы 29 желтоқсандағы кезектен тыс XIV сессиясының «Алматы қаласы бойынша жер телімдері, алымдар мен төлемдердің салықтық мөлшерлемелерін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 555 рет санымен тіркелген, 2003 жылғы 9 қазандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 113 (3209) санында және 2003 жылғы 11 қазандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 158-160 (9760-9762) санында жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

Об установлении стоимости разовых талонов за право реализации товаров, выполнения работ, оказания услуг на рынках города Алматы, а также за право осуществления деятельности, носящей эпизодический характер
Решение XXХXVIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 20 октября 2011 года N 475. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 1 декабря 2011 года за N 904. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 12 декабря 2012 года № 85
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 12.12.2012 № 85 (вступает в силу с 01.01.2013).
В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов за право реализации товаров, выполнения работ, оказания услуг на рынках города Алматы, а также за право осуществления деятельности, носящей эпизодический характер согласно приложению.
2. Решения XIV-й внеочередной сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 29 декабря 2001 года «Об утверждении налоговых ставок на земельные участки, сборов и платежей по городу Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 418, опубликовано 17 января 2002 года в газете «Алматы акшамы» № 6 (28155), 22 января № 8 (28157) и 16 января 2002 года в газете «Вечерний Алматы» № 4 (9505), 19 января 2002 года № 5 (9506), 9 февраля 2002 года № 11)), XVI-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 13 февраля 2002 года «О внесении изменений и дополнений в решение XIV-й внеочередной сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 29 декабря 2001 года «Об утверждении налоговых ставок на земельные участки, сборов и платежей по городу Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 438, опубликовано 2 марта 2002 года в газете «Алматы акшамы» № 24 (28173) и 2 марта 2002 года в газете «Вечерний Алматы» № 18 (9519)), XXVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года «О внесении дополнений в решение внеочередной XIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 29 декабря 2001 года «Об утверждении налоговых ставок на земельные участки, сборов и платежей по городу Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 555, опубликовано 9 октября 2003 года в газете «Алматы акшамы» № 113 (3209) и 11 октября 2003 года в газете «Вечерний Алматы» № 158-160 (9760-9762)) признать утратившими силу.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты депутаттық комиссиясының төрағасы А. Шелипановқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін (келісім бойынша).
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған
Алматы қаласының мәслихатының
XXXXVІІІ сессиясының төрағасы                   М. Қошқаров
IV сайланған
Алматы қаласының мәслихатының
хатшысы                                         Т. Мұқашев
IV сайланған Алматы қаласының
мәслихатының XXXXVІІІ сессиясының

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной депутатской комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы А. Шелипанова и заместителя акима города Алматы М. Кудышева (по согласованию).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XXXXVIII-й сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва                       М. Кочкаров
Секретарь
маслихата города Алматы
IV-го созыва                      Т. Мукашев
Приложение
к решению XXXXVIII-ой сессии
маслихата города Алматы IV-го созыва