Петропавл каласы аумағында жүзеге асырылатын жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильмен тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 1 шілдедегі N 958 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 шілдеде N 13-1-199 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 05.12.2014 N 2367 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 05.12.2014 N 2367 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 9) тармақшасына, «Автомобиль көлігі туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі № 476 Заңының 19-бабы 25-тармақтарына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы аумағында жүзеге асырылатын жолаушыларды және багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдаудың бірыңғай тарифі белгіленсін:
1) шағын автобус бағыттары бойынша 50 теңге;
2) автобус бағыттары бойынша 50 теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.С. Макаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткен соң күшіне енеді.
Қала әкімі
«Келісілді»
2011 жылғы 06.21. № 38
Қалалық маслихат сессиясының шешімімен
Қалалық мәслихат хатшысы
Н. Әшімбетов
Р. Сыздықов

Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа, осуществляемые на территории города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 1 июля 2011 года N 958. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 июля 2011 года N 13-1-199. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 05.12.2014 N 2367
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 05.12.2014 N 2367.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктами 25 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года № 476 «Об автомобильном транспорте» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа, осуществляемые на территории города Петропавловска:
1) по микроавтобусным маршрутам 50 тенге;
2) по автобусным маршрутам 50 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Макарова А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти дней со дня официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким города
«Согласовано»
Решением сессии городского маслихата
от 21.06.2011 года № 38
Секретарь городского маслихата
Н. Ашимбетов
Р. Сыздыков