"2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Аққайың ауданының аумағында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру туралы" Аққайың ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы N 78 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 3 тамыздағы N 186 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 2 қыркүйекте N 13-2-138 тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Аққайың ауданының аумағында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру туралы» Аққайың ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 78 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізімдемесінде 2011 жылғы 04 сәуір № 13-2-129 тіркелді және «Колос» газетінің 2011 жылғы 07 сәуірдегі № 16, «Аққайың» газетінің 2011 жылғы 07 сәуірдегі № 16 жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына келісті жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік және шұғыл мәселелер жөніндігі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Р. Елубаев
КЕЛІСІЛДІ
«Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің «Аққайың аудандық
орталық аурухана» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының
бас дәрігері                               Т.С. Күсемісов
«Солтүстік Қазақстан облысы
ішкі істер департаментінің
Аққайың аудандық ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б.Ә. Жахин
«Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            В.В. Гриб
Аққайың ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 3 тамыздағы
№ 186 қаулысына
қосымша
Аққайың ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 25 наурыздағы
№ 78 қаулысына
қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының ҚҰРАМЫ
Гриб Виталий Владимирович
- «Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасы (келiсiм бойынша)
Скрипко Владимир Михайлович
- «Аққайың ауданы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесінің шұғыл мәселелер, төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс жөніндегі бас маман, төрағаның орынбасары
Комиссия мүшелерi:
Шайкенов Алмат Темірбайұлы
- «Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің Аққайың аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының кадр жұмысы бойынша орынбасары (келiсiм бойынша)
Құнанбаева Қайныл Шайхымқызы
- «Казақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Солтүстік Казақстан облысы әкімдігінің Аққайың аудандық емхана» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының терапевт-дәрігері, дәрігерлік комиссияның төрайымы (келiсiм бойынша)
Байбатырова Айнаш Нұрланқызы
- «Казақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Солтүстік Казақстан облысы әкімдігінің Аққайың аудандық емхана» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының медбикесі, комиссия хатшысы (келiсiм бойынша)

О внесении изменения в постановление акимата Аккайынского района от 25 марта 2011 года N 78 "Об организации призыва на срочную воинскую службу на территории Аккайынского района в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 3 августа 2011 года N 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 сентября 2011 года N 13-2-138
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аккайынского района «Об организации призыва на срочную воинскую службу на территории Аккайынского района в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» от 25 марта 2011 года № 78 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов от 04 апреля 2011 года за № 13-2-129 и опубликовано в газете «Колос» от 07 апреля 2011 года №16, «Аққайың» 07 апреля 2011 года № 16) следующее изменение:
Приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению:
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным и оперативным вопросам.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции Республики Казахстан и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Р. Елубаев
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач коммунального
государственного казенного
предприятия «Аккайынская
центральная районная больница»
кимата Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан                       Кусемисов Т.С.
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Аккайынского района
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области»              Жахин Б.А.
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Аккайынского района
Северо-Казахстанской области»              Гриб В.В
Приложение
к постановлению акимата
Аккайынского района
от 03 августа 2011 года № 186
Приложение
к постановлению акимата
Аккайынского района
от 25 марта 2011 года № 78
СОСТАВ районной призывной комиссии
Гриб Виталий Владимирович
- начальник государственного учреждения «Отдел по делам обороны Аккайынского района Северо-Казахстанской области», председатель комиссии (по согласованию)
Скрипко Владимир Михайлович
- главный специалист по оперативным вопросам, чрезвычайным ситуациям и гражданской обороне государственного учреждения «Аппарат акима Аккайынского района», заместитель председателя комиссии
Члены комиссии:
Шайкенов Алмат Темирбаевич
- заместитель по кадровой работе начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Аккайынского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области» (по согласованию)
Кунанбаева Кайныл Шахимовна
- врач-терапевт коммунального государственного казенного предприятия «Аккайынская центральная районная больница» акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Байбатырова Айнаш Нурлановна
- медицинская сестра коммунального государственного казенного предприятия «Аккайынская центральная районная больница» акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан секретарь комиссии (по согласованию)