2011 жылға Айыртау ауданында субсидияланған басымды ауыл шаруашылық дақылдардың әрбір түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 31 мамырдағы N 193 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 маусымда N 13-3-136 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы N 3 Қаулысымен

Об определении оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в Айыртауском районе на 2011 год
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 31 мая 2011 года N 193. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 14 июня 2011 года N 13-3-136. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 6 января 2012 года N 3

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2012.01.06 N 3 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» № 148 Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау Қағидасының 10-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 114 «2011 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлық–материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидия нормативтерін белгілеу туралы» қаулысы және «Солтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы тәжірибе станциясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ұсынысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 06.01.2012 N 3
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании постановления акимата Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2011 года № 114 «Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и нормативов субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2011 год», рекомендаций Товарищества с ограниченной ответственностью «Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулы қосымшасына сәйкес, 2011 жылға Айыртау ауданында субсидияланған басымды ауыл шаруашылық дақылдардың түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімі белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау басшылық ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Жанділдин
Айыртау ауданы әкімдігінің

1. Определить оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в Айыртауском районе на 2011 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                Е. Жандильдин
Приложение
к постановлению акимата
Айыртауского района