Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы N 76 "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында аудан аумағында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 17 қазандағы N 351 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 қарашада N 13-3-143 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы N 3 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2012.01.06 N 3 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 76 «2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында аудан аумағында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды ұйымдастыру туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2011 жылғы 1 сәуірде № 13-3-130 тіркелген, 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 14 «Айыртау таңы» газетінде, 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 14 «Айыртауские зори» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2, 3 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
2. Аудандық шақыру комиссиясы мына құрамда құрылсын:
Чепухин
Сергей Иванович
комиссия төрағасы, «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы;
Тілеубаева
Раушан Райымжанқызы
комиссия төрағасының орынбасары, аудан әкімінің орынбасары;
Комиссия мүшелері
Әшімов
Аян Әбуұлы
«Айыртау ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының тәрбие және кадрлар жұмысы жөніндегі орынбасары;
Сәдуақасова
Сәуле Сапабекқызы
медициналық комиссияның төрағасы, «Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі Айыртау орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны бас дәрігерінің алғашқы медициналық көмек жөніндегі орынбасары;
Нұртазина
Әнипа Бақытжанқызы
комиссия хатшысы, «Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі Айыртау орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медбикесі.
3. Шақыру комиссиясының төрағасы немесе мүшелері болмаған жағдайда резервтік аудандық шақыру комиссиясы құрастырылсын:
Тасболатов
Ертай Сайдоллаұлы
комиссия төрағасы, «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары;
Рақымов
Болат Шонұлы
комиссия төрағасының орынбасары, аудан әкімінің орынбасары;
Комиссия мүшелері
Кенжеболатов
Қайрат Оразғалиұлы
«Айыртау ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының қызмет жөніндегі орынбасары;
Шакішева
Раушан Шәріпқызы
медициналық комиссияның төрағасы, «Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі Айыртау орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны бас дәрігерінің алғашқы медициналық көмек жөніндегі орынбасары;
Задворная
Людмила Михайловна
комиссия хатшысы, «Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі Айыртау орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медбикесі.

О внесении изменений в постановление акимата района от 25 марта 2011 года N 76 "Об организации призыва граждан на срочную воинскую службу на территории Айыртауского района в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 ноября 2011 года N 13-3-143. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 6 января 2012 года N 3
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 06.01.2012 N 3
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района «Об организации призыва граждан на срочную воинскую службу на территории Айыртауского района в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» от 25 марта 2011 года № 76 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 апреля 2011 года за № 13-3-130, опубликовано 7 апреля 2011 года № 14 в газете «Айыртау таңы», 7 апреля 2011 года № 14 в газете «Айыртауские зори») следующие изменения:
пункты 2, 3 указанного постановления изложить в новой редакции:
2. Образовать районную призывную комиссию в составе:
Чепухин
Сергей Иванович
председатель комиссии,начальник государственного учреждения «Отдел по делам обороны Айыртауского района Северо-Казахстанской области»;
Тлеубаева
Раушан Раимжановна
заместитель председателя комиссии, заместитель акима района;
Члены комиссии:
Ашимов
Аян Абуович
заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Айыртауского района» по воспитательной и кадровой работе;
Садвокасова
Сауле Сапабековна
председатель медицинской комиссии, заместитель главного врача по первичной медико-санитарной помощи государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Айыртауская центральная районная больница акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан»;
Нуртазина
Анипа Бакытжановна
секретарь комиссии, медсестра государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Айыртауская центральная районная больница акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан».
3. Образовать резервную районную призывную комиссию на случаи отсутствия председателя, членов призывной комиссии по уважительным причинам в составе:
Тасбулатов
Ертай Сайдуллаевич
председатель комиссии, заместитель начальника государственного учреждения «Отдел по делам обороны Айыртауского района Северо-Казахстанской области»;
Рахимов
Болат Шонович
заместитель председателя комиссии, заместитель акима района;
Члены комиссии:
Кенжебулатов
Кайрат Уразгалиевич
заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Айыртауского района» по службе;
Шакишева
Раушан Шариповна
председатель медицинской комиссии, заместитель главного врача по первичной медико-санитарной помощи государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Айыртауская центральная районная больница акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан»;
Задворная
Людмила Михайловна
секретарь комиссии, медсестра государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Айыртауская центральная районная больница акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан».

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Р.Тілеубаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Жанділдин
Келісілді:
«Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С. Чепухин
«Айыртау ауданының ішкі
істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А. Ідірісов
«Қазақстан Республикасы денсаулық
сақтау Министрлігі Солтүстік
Қазақстан облысы әкімдігі Айыртау
орталық аудандық ауруханасы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының
бас дәрігері                               С. Молдахметов

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тлеубаеву Р.Р.
3.Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                Е. Жандильдин
Согласовано:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны Айыртауского
района Северо-Казахстанской области»
(ОДО)                                      С. Чепухин
Начальник
государственного учреждения
«Отдел внутренних дел Айыртауского района»
(РОВД)                                     А. Идрисов
Главный врач
государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного
ведения «Айыртауская центральная
районная больница акимата
Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан» (ЦРБ)                С. Молдахметов