Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда кәсіпкерлік қызмет түрлері бойынша бір жолғы талондардың құны туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қыркүйектегі N 29-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 қазанда N 13-5-134 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10-7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2012.12.20 N 10-7 Шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі)
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV Заңы 36-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Белгілеу:
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда жеке тұлғаларға кәсіпкерліктің ауық-ауық түрдегі қызметтері бойынша бір күнге бір жолғы талондардың құны қосымшаға сәйкес.
2. Күші жойылды деп санау:
аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 4-3 «Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы» шешімі (тіркеу номері 13-5-50 2008 жылғы 16 қаңтар, «Есіл өңірі» газеті 2008 жыл 18 қаңтар № 3, «Новости Приишимья» газеті 2008 жыл 21 қаңтар № 3);
аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 шілдедегі № 7-4 «Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 4-3 «Жеке түрді төлемдердің мөлшерлемелерін бекіту туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімі (тіркеу номері 13-5-83 2008 жылғы 26 тамыз, «Есіл өңірі» газеті 2008 жыл 1 қыркүйек № 35, «Новости Приишимья» газеті 2008 жыл 30 тамыз № 36);
аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 шілдедегі № 12-3 «Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 4-3 «Жеке түрді төлемдердің мөлшерін бекіту туралы» шешіміне өзгертулер енгізу туралы» шешімі (тіркеу номері 13-5-99 2009 жылғы 26 тамыз, «Есіл өңірі» газеті 2009 жыл 31 тамыз № 35, «Новости Приишимья» газеті 2009 жыл 30 тамыз № 35).
3. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден соң күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
ХXIХ сессиясы төрайымы                     хатшысы
А. Нұрмағанбетова                          Б. Ысқақова
КЕЛІСІЛДІ
«Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан бойынша салық басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            А. Жантеміров

О стоимости разовых талонов по видам предпринимательской деятельности по району имени Габита Мусрепова
Решение маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14 сентября 2011 года N 29-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 октября 2011 года N 13-5-134. Утратило силу - решением маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 10-7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20.12.2012 N 10-7 (вводится в действие с 01.01.2013)
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года № 100-IV, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить:
Стоимость разовых талонов на один день по видам предпринимательской деятельности по району имени Габита Мусрепова для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу:
пункты 6, 7, 9 приложения 1 к решению районного маслихата от 24 декабря 2007 года № 4-3 «Об утверждении ставок по отдельным видам платежей» (регистрационный номер 13-5-50 от 16 января 2008 года, газеты «Есіл Өңірі» от 18 января 2008 года № 3, «Новости Приишимья» от 21 января 2008 года № 3);
решение районного маслихата от 29 июля 2009 года № 12-3 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2007 года № 4-3 «Об утверждении ставок по отдельным видам платежей» (регистрационный номер 13-5-99 от 26 августа 2009 года, газеты «Есіл Өңірі» от 31 августа 2009 года № 35, «Новости Приишимья» от 30 августа 2009 года № 35).
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента первого дня официального опубликования.
Председатель ХXIХ сессии                   Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Нурмаганбетова                          Б. Искакова
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
«Налоговое управление по району
имени Габита Мусрепова»                    А. Жантемиров
Приложение
к решению районного маслихата

2011 жылғы 14 қыркүйек № 29-3
аудандық мәслихаттың шешiмiне
қосымша
Кәсіпкерлік қызмет түрлері бойынша бір жолғы талондардың құны
Қызмет түрлері
Бір жолғы талондардың бір күнгі құны теңгемен
1.
(стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) сыпыртқылар, сыпырғылар, орман жидегін, бал, саңырауқұлақ және балық сатуды жүзеге асыру
300
2.
(стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) қосалқы ауыл шаруашылығының тағамдары, бағбандық, бақшашылық және саяжай учаскелерінің өнімдерін жүзеге асыру

от 14 сентября 2011 года № 29-3
Стоимость разовых талонов на один день по видам предпринимательской деятельности по району имени Габита Мусрепова для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер
п/п
Вид деятельности
Стоимость
разового
талона за
один день в
тенге
1.
Реализация (за исключением
деятельности, осуществляемой в
стационарных помещениях): веников,
метел, лесных ягод, меда, грибов и рыбы
300
2.
Реализация (за исключением
деятельности, осуществляемой в
стационарных помещениях): продуктов
подсобного сельского хозяйства,
садоводства, огородничества и дачных
участков