"Салық салу мақсаттары үшін жерлерді зоналау негізінде жер салығының базалық ставкасын түзету туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 24/145 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 сәуірдегі N 39/233 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 сәуірде N 13-6-164 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 27/145 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 24.04.2018 № 27/145 (алғашқы рет ресми жарияланған күннен соң он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-тармағына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Салық салу мақсаттары үшін жерлерді зоналау негізінде жер салығының базалық ставкасын түзету туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/145 шешіміне (мемлекеттік тіркеу тізілімінің аймақтық тарауында 2010 жылдың 19 қаңтарында № 13-6-139 тіркелді, 2010 жылғы 14 мамырдағы № 22 (207) "Есіл таңы" және 2010 жылғы 19 ақпандағы № 9 (8471) "Ишим" аудандық газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
"20 % төмендету" сөздері "50 %-ға ұлғайтылсын" сөздерімен ауыстырылсын;
"өзгеріссіз қалдырылсын" сөздері "50 %-ға ұлғайтылсын" сөздерімен ауыстырылсын;
"20" сандары "50" сандарымен ауыстырылсын;
"40" сандары "50" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтағы:
"20 % төмендету" сөздері "50 %-ға ұлғайтылсын" сөздерімен ауыстырылсын;
"өзгеріссіз қалдырылсын" сөздері "50 %-ға ұлғайтылсын" сөздерімен ауыстырылсын;
"20" сандары "50" сандарымен ауыстырылсын;
"40" сандары "50" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақтағы:
"30 % төмендету" сөздері "50%-ға ұлғайтылсын" сөздерімен ауыстырылсын;
"10 % төмендету" сөздері "50%-ға ұлғайтылсын" сөздерімен ауыстырылсын.
"10" сандары "50" сандарымен ауыстырылсын;
"30" сандары "50" сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Г. Макаров
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Шериязданов
КЕЛІСІЛДІ:
Есіл ауданы бойынша
Салық басқармасының бастығы
Р. Аңбаев

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 24/145 "О корректировке базовых ставок земельного налога на основании схемы зонирования земель для целей налогообложения"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 6 апреля 2011 года N 39/233. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 21 апреля 2011 года N 13-6-164. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 апреля 2018 года № 27/145
Сноска. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо- Казахстанской области от 24.04.2018 № 27/145 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 1 статьи 6 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 24/145 "О корректировке базовых ставок земельного налога на основании схемы зонирования земель для целей налогообложения" (зарегистрировано в региональном разделе реестра государственной регистрации 19 января 2010 года № 13-6-139, опубликовано в районных газетах "Есіл Таны" 14 мая 2010 года № 22(207), "Ишим" 19 февраля 2010 года № 9(8471) следующие изменения:
в пункте 1:
слова "уменьшить на 20%" заменить словами "увеличить на 50%";
слова "оставить без изменений" заменить словами "увеличить на 50 %";
цифры "20" заменить цифрами "50";
цифры "40" заменить цифрами "50";
в пункте 2:
слова "уменьшить на 20%" заменить словами "увеличить на 50%";
слова "оставить без изменений" заменить словами "увеличить на 50 %";
цифры "20" заменить цифрами "50";
цифры "40" заменить цифрами "50";
в пункте 3:
слова "уменьшить на 30%" заменить словами "увеличить на 50%";
слова "уменьшить на 10%" заменить словами "увеличить на 50%";
цифры "10" заменить цифрами "50";
цифры "30" заменить цифрами "50".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Г. Макаров
Секретарь
районного маслихата
Б. Шериязданов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
Налогового управления
по Есильскому району
Р. Анбаев