"Жекелеген қызмет түрлері бойынша біржолғы талондардың құны және белгіленген салық мөлшерлемелері туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 13 сәуірдегі N 16/105 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 маусымдағы N 42/242 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 шілдеде N 13-6-172 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі N 18/99 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 05.07.2013 N 18/99 шешімімен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес, Есіл ауданы бойынша Салық басқармасымен өткізілген хронометрлік бақылаулар мен тексерулердің ортакүндік мәліметтері негізінде аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «Жекелеген қызмет түрлері бойынша біржолғы талондардың құны және белгіленген салық мөлшерлемелері туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 13 сәуірдегі № 16/105 шешіміне өзгерістер енгізілсін (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-6-114 тіркелген, «Есіл таңы» 2009 жылдың 1 мамырында № 18(151) және «Ишим» 2009 жылдың 15 мамырында № 20(8428) аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімге 1.1-қосымшадағы 3 жолдағы «56» сандары «187» сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Г. Макаров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б. Шериязданов
Келісілді: 2011 жылғы 20 маусым
Есіл ауданы бойынша
Салық басқармасының бастығы                Б. Зейнуллин

О внесении изменения в решение районного маслихата от 13 апреля 2009 года N 16/105 "О стоимости разовых талонов и ставкам фиксированного налога по отдельным видам деятельности"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 июня 2011 года N 42/242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 июля 2011 года N 13-6-172. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 5 июля 2013 года N 18/99
Сноска. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 05.07.2013 N 18/99
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», на основании среднедневных данных хронометражных наблюдений и обследований, проведенных Налоговым управлением по Есильскому району, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 13 апреля 2009 года № 16/105 «О стоимости разовых талонов и ставкам фиксированного налога по отдельным видам деятельности» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-6-114, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны от 1 мая 2009 года № 18(151), «Ишим» от 15 мая 2009 года № 20(8428), следующее изменение:
в приложении 1.1 к указанному решению в строке 3 цифры «56» заменить цифрами «187».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г. Макаров
Секретарь
районного маслихата                        Б. Шериязданов
Согласовано: 20 июня 2011 года
Начальник
Налогового управления
по Есильскому району                       Б. Зейнуллин