"Қазақстан Республикасының ер азаматтарын Есіл ауданы аумағында 2011 жылғы сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" Есіл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 наурыздағы N 44 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 10 қазандағы N 239 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 2 қарашада N 13-6-176 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 29 тамыздағы N 02.04.05-05-11/531 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2012.08.29 N 02.04.05-05-11/531 хаты)
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 8) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының ер азаматтарын Есіл ауданы аумағында 2011 жылғы сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» Есіл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 наурыздағы № 44 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 25 наурызда № 13-6-163 тіркелген, 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 15 (8534) «Ишим», 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 15 (8534) «Есіл таңы» газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Қ.Едіресовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оны ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       А. Бегманов
Есіл ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 10 қазандағы
№ 239 қаулысына қосымша
Есіл ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 24 наурыздағы
№ 44 қаулысына 1-қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Кишман -                 «Солтүстік Қазақстан облысы Есіл
Сергей Николаевич        ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi
бөлiмі» мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін уақытша атқарушы,
комиссиясының төрағасы
(келісім бойынша)
Мүжінбаев -              «Солтүстік Қазақстан облысы Есіл
Орал Заеденұлы           ауданы әкімі аппараты» мемлекеттік
мекемесінің бас маманы, шақыру
комиссиясы төрағасының орынбасары
Бариямова -              Қазақстан Республикасы Солтүстік
Қуаныш Бекболатқызы      Қазақстан облысы әкімдігінің «Явленка
орталық аудандық ауруханасы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
емханасының мейірбикесі, комиссияның
хатшысы (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
Рамазанов -              «Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер
Марат Қойшыбайұлы        департаменті Есіл ауданының ішкі iстер
бөлiмі» мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Допира -                 Қазақстан Республикасы Солтүстік
Татьяна Юрьевна          Қазақстан облысы әкімдігінің «Явленка
орталық аудандық ауруханасы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
емханасының меңгерушісі, медициналық
комиссияның төрайымы (келісім бойынша)

О внесении изменений в постановление акимата Есильского района от 24 марта 2011 года N 44 "Об организации и обеспечении призыва граждан мужского пола Республики Казахстан на срочную воинскую службу на территории Есильского района в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 10 октября 2011 года N 239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 ноября 2011 года N 13-6-176. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 августа 2012 года N 02.04.05-05-11/531)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.08.2012 N 02.04.05-05-11/531)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района от 24 марта 2011 года № 44 «Об организации и обеспечении призыва граждан мужского пола Республики Казахстан на срочную воинскую службу на территории Есильского района в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-6-163 от 25 марта 2011 года, опубликовано в газетах «Ишим» от 1 апреля 2011 года № 15(8534), «Есіл таңы» от 1 апреля 2011 года № 15(8534) следующие изменения:
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Едресова К.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким Есильского района                     А. Бегманов
Приложение
к постановлению акимата
Есильского района
от 10 октября 2011 года № 239
Приложение 1
к постановлению акимата
Есильского района
от 24 марта 2011 года № 44
Состав районной призывной комиссии
Кишман -                временно исполняющий обязанности
Сергей Николаевич       начальника государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Есильского района
Северо-Казахстанской области»,
председатель призывной комиссии
(по согласованию)
Муженбаев -             главный специалист государственного
Орал Заеденович         учреждения «Аппарата акима
Есильского района Северо-
Казахстанской области», заместитель
председателя призывной комиссии
Барьямова -             медицинская сестра поликлиники
Куаныш Бекбулатовна     коммунального государственного
предприятия на праве хозяйственного
ведения «Явленская центральная
районная больница» акимата
Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, секретарь
комиссии (по согласованию)
Члены комиссии:
Рамазанов -             заместитель начальника государственного
Марат Койшибаевич       учреждения «Отдел внутренних дел
Есильского района Департамента
внутренних дел Северо-Казахстанской
области» (по согласованию)
Допира -                заведующая поликлиникой
Татьяна Юрьевна         коммунального государственного
предприятия на праве хозяйственного
ведения «Явленская центральная районная
больница» акимата Северо-Казахстанской
области Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, председатель
медицинской комиссии (по согласованию)