Жамбыл ауданының аумағында Қазақстан Республикасының тіркеу жылында он жеті жасқа толатын ер жынысты, сонымен қатар, жасы үлкен бұрын шақыру учаскесінде тіркелмеген азаматтарды тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету жөнінде
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 32 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 желтоқсанда N 13-7-165 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 22 мамырдағы N 02-05-1.4-2/328 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012.05.22 N 02-05-1.4-2/328 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33-бабы 2-тармағына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17-бабы 3-тармағына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. 2012 жылдың қаңтар–наурыз айларында Қазақстан Республикасының 1995 жылы туған, тіркеу жылында 17 жасқа толған ер жынысты, сонымен қатар жасы үлкен бұрын шақыру учаскесінде тіркелмеген азаматтарды тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ. Сарбасовқа жүктелсін.
3. Аудан әкімінің осы шешімі бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев
КЕЛІСІЛГЕН:
«Жамбыл ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М. Асқаров

Об организации и обеспечении на территории Жамбылского района приписки граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет и старших возрастов, не прошедших приписку к призывному участку ранее
Решение акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2011 года N 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2011 года N 13-7-165. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 02-05-1.4-2/328
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22.05.2012 N 02-05-1.4-2/328
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2012 года приписку граждан Республики Казахстан мужского пола 1995 года рождения, которым в год приписки исполняется 17 лет, а также старших возрастов, ранее не прошедших приписку к призывному участку.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Сарбасова А.К.
3. Настоящее решение акима района вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Ибраев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Жамбылского района»                М. Аскаров