Мағжан Жұмабаев ауданында 2011 жылға арналған субсидия берілетін ауыл шаруашылық дәнді дақылдардың оңтайлы әрбір түрі бойынша егіс жұмыстарының тиімді мерзімдері мен субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі N 115 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 мамырда N 13-9-133 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы N 50 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2012.01.25 N 50 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау Қағидасының 10-тармағы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылғы 2 мамырдан 2011 жылғы 17 мамыр аралығында көктемгі-егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлы-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидия алушылардың тізіміне қосу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімі анықталсын.
2. Қосымшаға сәйкес Мағжан Жұмабаев ауданында 2011 жылға арналған субсидия берілетін ауыл шаруашылық дақылдардың оңтайлы әрбір түрі бойынша егіс жұмыстарын жүргізу тиімді мерзімде анықталсын.
3. Осы қаулының орандалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Д. Қабдөшевке жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                В. Бубенко
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 26 сәуірдегі
№ 115 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2011.05.31 N 158;  2011.07.25 N 228 Қаулыларымен
Аймақтың атауы
Дақылдың атауы
ЖЖМ бойынша субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімі
Себу мерзімі
1
1) Мағжан Жұмабаев ауданының Солтүстік орманды далалы аймағы
орта пісетін, орта-кеш жаздық бидай
2 мамырдан 17 мамырға дейін
17 мамыр – 30 мамыр
орта-ерте, жаздық бидай
2 мамырдан 17 мамырға дейін
26 мамыр - 4 маусым
орта кеш сортты арпа
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 мамыр – 30 мамыр
орта пісетін сортты арпа
2 мамырдан 17 мамырға дейін
30 мамыр – 5 маусым
сұлы
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 мамыр – 30 мамыр
асбұршақ
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 мамыр – 30 мамыр
қара құмық
2 мамырдан 17 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в районе Магжана Жумабаева на 2011 год
Постановление акимата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 26 апреля 2011 года N 115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 мая 2011 года N 13-9-133. Утратило силу - постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 января 2012 года N 50
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25.01.2012 N 50
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании пункта 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ со 2 мая 2011 года до 17 мая 2011 года.
2. Определить оптимальными сроками проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в районе Магжана Жумабаева на 2011 год согласно приложения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кабдушева А.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района В. Бубенко
Приложение к постановлению
акимата района 115
26 апреля 2011 года
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31.05.2011 N 158; 25.07.2011 N 228
Наименование зон
Наименование культур
Сроки предоставления заявки на включение в список получения субсидий по ГСМ
Сроки сева
1
Лесостепная зона Север района Магжана Жумабаева
Яровая пшеница, среднепоздняя, среднеспелая
Со 2 мая по 17 мая
17 мая - 30 мая
Яровая пшеница, среднеранняя
Со 2 мая по 17 мая
26 мая - 4 июня
Ячмень среднепоздние сорта
Со 2 мая по 17 мая
25 мая – 30 мая
Ячмень среднеспелые сорта
Со 2 мая по 17 мая
30 мая – 5 июня
Овес
Со 2 мая по 17 мая
25 мая – 30 мая
Горох
Со 2 мая по 17 мая
25 мая - 30 мая
Гречиха
Со 2 мая по 17 мая

22 мамыр – 28 мамыр
тары
2 мамырдан 17 мамырға дейін
30 мамыр - 5 маусым
рапс
2 мамырдан 17 мамырға дейін
13 мамыр – 20 мамыр
зығыр, қыша
2 мамырдан 17 мамырға дейін
18 мамыр – 22 мамыр
рыжик
25 мамыр - 30 мамыр
майтұқымының күнбағысы
2 мамырдан 17 мамырға дейін
15 мамыр – 18 мамыр
картоп
2 мамырдан 17 мамырға дейін
18 мамыр – 25 мамыр
сүрлемге жүгері (күнбағыс)
2 мамырдан 17 мамырға дейін
16 мамыр – 30 мамыр
күздік қара бидай
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 тамыз – 5 қыркүйек
күздік бидай
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 тамыз – 5 қыркүйек
сәбіз
2 мамырдан 17 мамырға дейін
10 мамыр – 15 мамыр
пияз
2 мамырдан 17 мамырға дейін
10 мамыр – 15 мамыр
қызылша
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 мамыр – 5 маусым
қияр
2 мамырдан 17 мамырға дейін
18 мамыр – 5 маусым
орамжапырақ көшеті
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 мамыр – 10 маусым
қызанақ көшеті
2 мамырдан 17 мамырға дейін
28 мамыр – 10 маусым
шөпке жұмсалатын біржылдық шөптер: судан шөбі, тары, итқонақ
2 мамырдан 17 мамырға дейін
1 масым - 5 маусым
Көпжылдық шөптер: жоңышқа, эспарцет, түйежоңышқа, еркекшөп, арпабас
2 мамырдан 17 мамырға дейін
10 мамыр- 15 мамыр
пішендемеге біржылдық шөптер:
сиыржоңышқа + сұлы + арпа
2 мамырдан 17 мамырға дейін
27 мамыр – 31 мамыр
асбұршақ + сұлы + арпа
2 мамырдан 17 мамырға дейін
5 маусым - 7 маусым
асбұршақ + азықтық тары
2 мамырдан 17 мамырға дейін
8 маусым - 10 маусым
асбұршақ + сұлы + көксерке
2 мамырдан 17 мамырға дейін
8 маусым - 10 маусым
2
Жазықты дала, масақты дала аймағы
орта пісетін, орта-кеш жаздық бидай
2 мамырдан 17 мамырға дейін
17 мамыр – 2 маусым
орта-ерте, жаздық бидай
2 мамырдан 17 мамырға дейін
28 мамыр - 6 маусым
орта кеш сортты арпа
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 мамыр – 30 мамыр
орта пісетін сортты арпа
2 мамырдан 17 мамырға дейін
30 мамыр – 5 маусым
сұлы
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 мамыр – 30 мамыр
асбұршақ
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 мамыр – 30 мамыр
қара құмық
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 мамыр – 30 мамыр
тары
2 мамырдан 17 мамырға дейін
28 мамыр - 5 маусым
рапс
2 мамырдан 17 мамырға дейін
13 мамыр – 20 мамыр
зығыр, қыша
2 мамырдан 17 мамырға дейін
17 мамыр – 20 мамыр
рыжик
25 мамыр - 30 мамыр
майтұқымының күнбағысы
2 мамырдан 17 мамырға дейін
15 мамыр – 18 мамыр
картоп
2 мамырдан 17 мамырға дейін
18 мамыр – 25 мамыр
сүрлемге жүгері
2 мамырдан 17 мамырға дейін
16 мамыр – 25 мамыр
күздік бидай
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 тамыз – 5 қыркүйек
Күздік қара бидай
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 тамыз – 5 қыркүйек
сәбіз
2 мамырдан 17 мамырға дейін
10 мамыр – 15 мамыр
пияз
2 мамырдан 17 мамырға дейін
10 мамыр – 15 мамыр
қызылша
2 мамырдан 17 мамырға дейін
25 мамыр – 5 маусым
қияр
2 мамырдан 17 мамырға дейін

22 мая – 28 мая
просо
Со 2 мая по 17 мая
30 мая – 5 июня
рапс
Со 2 мая по 17 мая
13 мая – 26 мая
Лен, горчица
Со 2 мая по 17 мая
18 мая – 25 мая
Рыжик
25 мая - 30 мая
Подсолнечник на маслосемена
Со 2 мая по 17 мая
15 мая – 18 мая
картофель
Со 2 мая по 17 мая
18 мая – 25 мая
Кукуруза (подсолнечник) на силос
Со 2 мая по 17 мая
16 мая – 30 мая
Озимая рожь
Со 2 мая по 17 мая
25 августа – 5 сентября
Озимая пшеница
Со 2 мая по 17 мая
25 августа – 5 сентября
морковь
Со 2 мая по 17 мая
10 мая – 15 мая
лук
Со 2 мая по 17 мая
10 мая – 15 мая
свекла
Со 2 мая по 17 мая
25 мая – 5 июня
огурцы
Со 2 мая по 17 мая
18 мая – 5 июня
Рассада капусты
Со 2 мая по 17 мая
25 мая – 10 июня
Рассада томатов
Со 2 мая по 17 мая
28 мая – 10 июня
Однолетние травы на сено: суданская трава, просо, могар
Со 2 мая по 17 мая
1 июня – 5 июня
Многолетние травы: люцерна, эспарцет, донник, житняк, костер
Со 2 мая по 17 мая
10 мая – 15 мая
Однолетние травы на сенаж:
Вика +овес+ ячмень
Со 2 мая по 17 мая
27 мая – 31 мая
Горох + овес + ячмень
Со 2 мая по 17 мая
5 июня – 7 июня
Горох + просо кормовое
Со 2 мая по 17 мая
8 июня – 10 июня
Горох + овес + суданка
Со 2 мая по 17 мая
8 июня по 10 июня
2
Степная равнинная, колочностеп
ная зона
Яровая пшеница, среднепоздняя, среднеспелая
Со 2 мая по 17 мая
17 мая – 2 июня
Яровая пшеница, среднераняя
Со 2 мая по 17 мая
28 мая – 6 июня
Ячмень среднепоздние сорта
Со 2 мая по 17 мая
25 мая – 30 мая
Ячмень среднеспелые сорта
Со 2 мая по 17 мая
30 мая – 5 июня
овес
Со 2 мая по 17 мая
25 мая – 30 мая
горох
Со 2 мая по 17 мая
25 мая – 30 мая
гречиха
Со 2 мая по 17 мая
25 мая – 30 мая
Просо
Со 2 мая по 17 мая
28 мая – 5 июня
рапс
Со 2 мая по 17 мая
13 мая – 26 мая
Лен, горчица
Со 2 мая по 17 мая
17 мая – 25 мая
Рыжик
25 мая - 30 мая
Подсолнечник на маслосемена
Со 2 мая по 17 мая
15 мая – 18 мая
картофель
Со 2 мая по 17 мая
18 мая – 25 мая
Кукуруза на силос
Со 2 мая по 17 мая
16 мая – 25 мая
Озимая пшеница
Со 2 мая по 17 мая
25 августа - 5 сентября
Озимая рожь
Со 2 мая по 17 мая
25 августа – 5 сентября
морковь
Со 2 мая по 17 мая
10 мая – 15 мая
лук
Со 2 мая по 17 мая
10 мая – 15 мая
свекла
Со 2 мая по 17 мая
25 мая – 5 июня
огурцы
Со 2 мая по 17 мая