Тимирязев ауданы бойынша 2011 жылға субсидия алушылар тізіміне енгізу үшін өтінімдерді қабылдау мерзімін және егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімін субсидияланатын әрбір ауыл шаруашылығы мәдени басым дақылдарының түрлері бойынша анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 107 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 5 мамырда N 13-12-125 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 4 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012.01.11 N 4 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 10-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес субсидия алушылар тізіміне енггізу үшін өтінімдерді қабылдау мерзімі және көктемгі егіс жұмыстарын жұргізудің оңтайлы мерзімі субсидияланатын ауыл шаруашылығы мәдени басым дақылдарының түрлері бойынша анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Т. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ.Қасенов
2011 жылғы 27 сәуірдегі № 107
аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
Тимирязев ауданы бойынша 2011 жылға субсидия алушылар тізіміне енгізу үшін өтінімдерді қабылдау және субсидияланатын әрбір ауыл шаруашылығы мәдени басым дақылдарының түрлері бойынша егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдері
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011.05.31 N 145; 2011.07.04 N 168 Қаулыларымен
Егіншілік зонасы, топырақты-егіншілік ауданы
Дақылдардың атауы
ЖЖМ бойынша субсидия алушылар тізіміне енгізу үшін өтінімдерді қабылдау мерзімі
Егістік жұмыстарының оңтайлы мерзімдері
1) II - тегіс далалық,
шақпақты далалық
орта кеш піскен, орта піскен, жаздық бидай
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
17 мамырдан 2 маусым бойынша
орта ерте піскен жаздық бидай
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
28 мамырдан 6 маусым бойынша
орташа кеш піскен арпа сорты
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
25 мамырдан 30 мамыр бойынша
орта піскен арпа сорты
18 сәуірден 20 мамыр бойынша

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тимирязевскому району на 2011 год
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2011 года N 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 мая 2011 года N 13-12-125. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2012 года N 4
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2012 N 4
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тимирязевскому району на 2011 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Искакова А.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Акима района                               К. Касенов
Приложение
к постановлению акимата района
от 27 апреля 2011 года № 107
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тимирязевскому району на 2011 год
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31.05.2011 N 145; от 04.07.2011 N 168
Земледель
ческая зона, почвенно-
земледель
ческий район
Наименование культуры
Сроки предоставление заявки
Оптимальные сроки проведение сева
1) II - степная, равнинная, колочно-
степная
Яровая пшеница, сред
непоздняя, среднеспелая
с 18 апреля по 20 мая
с 17 мая по 2 июня
Яровая пшеница среднеранняя
с 18 апреля по 20 мая
с 28 мая по 6 июня
Ячмень среднепоздние сорта
с 18 апреля по 20 мая
с 25 мая по 30 мая
Ячмень среднеспелые сорта
с 18 апреля по 20 мая

30 мамырдан 5 маусым бойынша
сұлы
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
25 мамырдан 30 мамыр бойынша
нут
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
12 мамырдан 16 мамыр бойынша
бұршақ
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
25 мамырдан 30 мамыр бойынша
қарақұмық
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
25 мамырдан 30 мамыр бойынша
тары
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
28 мамырдан 5 маусым бойынша
аңқа (рапс)
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
13 мамырдан 26 мамыр бойынша
зығыр, қыша
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
17 мамырдан 25 мамыр бойынша
рыжик
25 мамырдан 30 мамыр бойынша
май тұқымына күнбағыс
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
15 мамырдан 18 мамыр бойынша
картоп
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
18 мамырдан 25 мамыр бойынша
сүрлемдік жүгері
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
16 мамырдан 20 мамыр бойынша
пішенге бір жылдық шөптер: судан шөбі, тары, могар
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
1 маусымнан 5 маусым бойынша
Көп жылдық шөптер: жоңышқа, эспарцета, донник, бидайық  тұқымдас мал азығы, костер
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
10 мамырдан 15 мамыр бойынша
шырынды шөпке бір жылдық шөптер: сиыр жоңышқа, сұлы, арпа
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
27 мамырдан 31 мамыр бойынша
бұршақ, сұлы арпа
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
5 маусымнан 7 маусым бойынша
Бұршақ, жемдік арпа
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
8 маусымнан 10 маусым бойынша
Бұршақ, сұлы, судан шөбі
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
8 маусымнан 10 маусым бойынша
Көкөністер
18 сәуірден 20 мамыр бойынша
10 мамырдан 10 маусым бойынша

с 30 мая по 5 июня
Овес
с 18 апреля по 20 мая
с 25 мая по 30 мая
нут
с 18 апреля по 20 мая
с 12 мая по 16 мая
Горох
с 18 апреля по 20 мая
с 25 мая по 30 мая
Гречиха
с 18 апреля по 20 мая
с 25 мая по 30 мая
Просо
с 18 апреля по 20 мая
с 28 мая по 5 июня
Рапс
с 18 апреля по 20 мая
с 13 мая по 26 мая
лен, горчица
с 18 апреля по 20 мая
с 17 мая по 25 мая
рыжик
с 25 мая по 30 мая
подсолнечник на масло
семена
с 18 апреля по 20 мая
с 15 мая по 18 мая
Картофель
с 18 апреля по 20 мая
с 18 мая по 25 мая
Кукуруза на силос
с 18 апреля по 20 мая
с 16 мая по 20 мая
Однолетние травы на сено: суданская трава, просо, могар
с 18 апреля по 20 мая
с 1 июня по 5 июня
Многолетние травы: люцерна, эспарцета, донник, житняк, костер
с 18 апреля по 20 мая
с 10 мая по 15 мая
Однолетние травы на сенаж: Вика, овес, ячмень
с 18 апреля по 20 мая
с 27 мая по 31 мая
Горох, овес, ячмень
с 18 апреля по 20 мая
с 5 июня по 7 июня
Горох просо кормовое
с 18 апреля по 20 мая
с 8 июня по 10 июня
Горох овес, суданка
с 18 апреля по 20 мая
с 8 июня по 10 июня
Овощи
с 18 апреля по 20 мая
с 10 мая по 10 июня