2011 жылы сәуір-маусым, қазан-желтоқсан айларында Шал ақын аудан аумағындағы азаматтарды жедел әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы N 51 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 наурызда N 13-14-125 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 22 мамырдағы N 156 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігінің 22.05.2012 N 156 Қаулысымен
«Қазақстан РКүші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 22 мамырдағы N 156 Қаулысыменеспубликасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 31-бабы 1-тармағы 8) тармақшасына, «Әскери міндет және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңы 19-бабы 3-тармағына, 20-бабы 1-тармағына, «Әскери қызметтің белгіленген мерзімін атқарған жедел әскери қызметінің әскери қызметкерлерін запасқа босату туралы және 2011 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында Қазақстан Республикасы азаматтарының жедел әскери қызметке кезекті шақырылуы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шал ақын ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлім арқылы он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі, кейінге қалдырылған немесе әскерден босатылуға құқықтары жоқ ер азаматтарды, жиырма жеті жасқа толмаған және әскери қызметке шақыру бойынша белгіленген мерзімде әскери қызметті атқармаған, сонымен қатар оқу мекемелерінен шығарылған азаматтарды, 2011 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында Қазақстан Республикасының Қарулы күштеріне, Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігінің ішкі әскери қатарға, Ұлттық қауіпсіздік комитетінің шекара қызметіне, Қазақстан Республикасының Республикалық Ұланға, Қазақстан Республикасының төтенше жағдайлар жөніндегі Министрлігіне аудан аумағында жедел әскери қызметке шақыруды өткізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Әскерге шақыруды өткізу үшін қосымшаға сәйкес құрамда аудандық шақыру комиссиясы, аудандық шақыру комиссиясының қор құрамы құрылсын.
3. «Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Шал ақын ауданының орталық аудандық ауруханасы» коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша):

Об организации и обеспечении призыва на срочную воинскую службу граждан на территории района Шал акына в апреле-июне, октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 марта 2011 года N 51. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 25 марта 2011 года N 13-14-125. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 156
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22.05.2012 N 156
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 19, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре–декабре 2011 года», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Через Отдел по делам обороны района Шал акына организовать и обеспечить проведение призыва на территории района на срочную воинскую службу в Вооруженные силы Республики Казахстан, Внутренние войска Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Пограничную службу Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканскую Гвардию Республики Казахстан, Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан Республики Казахстан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Для проведения призыва образовать районную призывную комиссию, резервный состав районной призывной комиссии в составе согласно приложению.
3. Коммунальному казенному государственному предприятию «Центральная районная больница района Шал акына акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (по согласованию):

1) әскерге шақырылушыларды және үміткерлерді, әскери оқу орындарына түсетіндерді медициналық куәландыру үшін мамандығы бойынша жұмыс тәжірибесі бар және орта медициналық қызметкер құрамынан қажетті маман-дәрігерлер бөлсін;
2) шақыруқ комиссиясын қажетті медициналық дәрі-дәрмек және құрал-сайманмен қамтамасыз етсін;
3) қажет болған жағдайда әскерге шақырылушылардың қосымша медициналық зерттеуін қамтамасыз етсін, ол үшін қажетті санды керует - орнын бөлсін.
4. Ауданның қаржы бөлімі шақыру жүргізуге, қажетті санда техникалық қызметкер және автокөлік құралдарын ұстауға ақшалай қаражаттың уақытында бөлінуін қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсiн.
6. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудан әкiмi                                     А.Әмрин
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау
Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
Шал ақын ауданының орталық аудандық ауруханасы»
коммуналдық қазыналық мемлекеттік кәсіпорнының
бас дәрігері                                  Б.Ә. Әбдімәлік
«Шал ақын ауданының қорғаныс істері бойынша
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы       Р.Р.Мұратбеков
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 18 наурыз N 51 қаулысымен
бекітілді
Шақыру комиссиясының құрамы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2011.10.07 N 241 Қаулысымен
Қуат Оспанұлы Ысқақов –          комиссия төрағасы, «Шал ақын
ауданы Қорғаныс істері
жөніндегі бөлім» ММ бастығының
міндетін атқарушы
(келісім бойынша)
Зина Сапуанқызы Байғаскина –     комиссия төрағасының
орынбасары, Шал ақын ауданы
әкімінің орынбасары
Комиссия мүшелелері:
Баян Жылқыбайұлы Таймышев –      «Шал ақын ауданы ішкі істер
бөлім» ММ бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Айнагүл Жасұланқызы –            «Қазақстан Республикасы
Асылбекова                       денсаулық сақтау Министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің Шал ақын ауданының
орталық аудандық ауруханасы»
КҚМК дәрігері-жұқпалы
ауруларды емдейтін маманы
медициналық комиссиясының
төрайымы (келісім бойынша)
Бибігүл Мүсенқызы –              «Қазақстан Республикасы
Базарбекова                      денсаулық сақтау Министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің Шал ақын
ауданының орталық аудандық
ауруханасы» КҚМК психиатрдың
медициналық медбикесі,
комиссия хатшысы
(келісім бойынша)
Шақыру комиссиясының резервті құрамы:
Әнуар Жанатұлы Әбілмәжінов –     комиссия төрағасы, «Шал ақын
ауданы Қорғаныс істері
жөніндегі бөлім» ММ
келісімшарт бойынша әскери
қызметшілерді жинау және
шақыру бөлімшесінің бастығы
(келісім бойынша)
Медет Дулатұлы Оспанов –         комиссия төрағасының
орынбасары, «Шал ақын аудан
әкім аппаратының» ММ басшысы
Комиссия мүшелелері:
Мұрат Қадырұлы –                 «Шал ақын ауданы ішкі істер
Ескендіров                       бөлім» ММ бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Ерік Дүйсенұлы Смайылов –        медициналық комиссиясының
төрағасы, «Қазақстан
Республикасы денсаулық сақтау
Министрлігі Солтүстік
Қазақстан облысы әкімдігінің
Шал ақын ауданының орталық
аудандық ауруханасы» КҚМК бас
дәрігерінің орынбасары
(келісім бойынша)
Ботагөз Түпейқызы –              комиссия хатшысы,
Хамзина                          «Қазақстан Республикасы
денсаулық сақтау Министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің Шал ақын ауданының
орталық аудандық ауруханасы»
КҚМК медициналық медбикесі
(келісім бойынша)

1) для медицинского освидетельствования призывников и кандидатов, поступающих в военные учебные заведения, выделить врачей-специалистов, имеющих опыт работы по специальности и необходимое количество среднего медицинского персонала;
2) обеспечить призывную комиссию необходимыми медицинским оборудованием и инструментарием;
3) обеспечить при необходимости проведение дополнительного медицинского обследования призывников, для чего предусмотреть выделение необходимого количества койко-мест.
4. Отделу финансов района обеспечить своевременное выделение денежных средств на проведение призыва, содержание необходимого количества технических работников и автотранспортного средства.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                                     А.Амрин
«СОГЛАСОВАНО»
Главный врач коммунального казенного
государственного предприятия «Центральная
районная больница района Шал акына акимата
Северо-Казахстанской области Министерства
здравоохранения Республики Казахстан»          Б.Ә.Әбдімәлік
Начальник государственного учреждения
«Отдел по делам обороны района Шал акына»     Р.Р.Муратбеков
Приложение
к постановлению акимата района
от 18 марта 2011 года № 51
Состав призывной комиссии
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.10.2011 N 241
Искаков Куат Оспанович -         председатель комиссии временно
исполняющий обязанности
начальника ГУ «Отдел по делам
обороны района Шал акына»
(по согласованию)
Байгаскина Зина Сапуановна -     заместитель председателя
комиссии, заместитель акима
района Шал акына
Члены комиссии:
Таймышев Баян Жылкыбаевич -      заместитель начальника ГУ
«Отдел внутренних дел района
Шал акына» (по согласованию);
Асылбекова
Айнагуль Жасулановна -           председатель медицинской
комиссии врач-инфекционист
ККГП «Центральная районная
больница района Шал акына
акимата Северо-Казахстанской
области Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан» (по согласованию);
Базарбекова
Бибигуль Мусеновна -             секретарь комиссии,
медицинская сестра психиатра
ККГП «Центральная районная
больница района Шал акына
акимата Северо-Казахстанской
области Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан» (по согласованию)
Резервный состав призывной комиссии
Абильмажинов
Ануар Жанатович -                председатель комиссии,
Начальник отделения набора
военнослужащих по контракту и
призыва ГУ «Отдел по делам
обороны района Шал акына»
(по согласованию);
Оспанов Медет Дулатович -        заместитель председателя
комиссии, руководитель ГУ
«Аппарат акима района
Шал акына»
Члены комиссии:
Ескендиров Мурат Кадырович -     заместитель начальника ГУ
«Отдел внутренних дел района
Шал акына» (по согласованию);
Смаилов Ерик Дюйсенович -        председатель медицинской
комиссии, заместитель главного
врача ККГП «Центральная
районная больница района
Шал акына акимата
Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан»
(по согласованию);
Хамзина Ботагоз Тупеевна -       секретарь комиссии,
медицинская сестра ККГП
«Центральная районная больница
района Шал акына акимата
Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан»
(по согласованию