Азаматтардың жекелеген санаттары үшін Шал ақын ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы N 105 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 маусымда N 13-14-130 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы N 127 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 19.05.2015 N 127 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-5), 5-6) тармақшаларына, 9-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 22.10.2013 N 352 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ауданның жұмыс берушілері үшін:
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін Шал ақын ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде;
интернат ұйымдарын бітіруші кәмелетке толмағандар үшін Шал ақын ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелері бойынша орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Әмрин

Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категории граждан на предприятиях и в организациях района Шал акына
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 3 мая 2011 года N 105. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 14 июня 2011 года N 13-14-130. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 19 мая 2015 года N 127
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 19.05.2015 N 127 (вводится в действие со дня подписания).
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22.10.2013 N 352 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7, подпунктом 4) пункта 2 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить работодателям района квоту рабочих мест:
для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест на предприятиях и в организациях района Шал акына;
для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест на предприятиях и в организациях района Шал акына.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальных вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Амрин