Атырау қаласындағы көшенің атын өзгерту және Атырау қаласына қарасты ауылдық округтердегі көшелерге ат қою туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 276 және Атырау қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 4 мамырдағы N 597 бірлескен шешімі мен қаулысы. Атырау облысының әділет Департаментінде 2011 жылғы 22 маусымда N 4-1-141 тіркелді
Ескерту. Атауындағы және 2-тармақтағы, 2-тармағының 1), 2), 3), 4) тармақшаларындағы "селолық" және "селосындағы" деген сөздер сәйкесінше "ауылдық" және "ауылындағы" деген сөздермен ауыстырылды - Атырау қалалық әкімдігінің 4.12.2014 № 1707 бірлескен қаулысы және Атырау қалалық мәслихатының 5.12.2014 № 228 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 631-баптарына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13-бабының 4-тармақшасына сәйкес қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Атырау қаласындағы Новоселов көшесі Өтепқали Әлжанов көшесі болып өзгертілсін.
2. Атырау қаласына қарасты ауылдық округтердегі көшелерге төмендегідей атаулар қойылсын:
1) Қайыршақты ауылдық округіне қарасты Томарлы-2 ауылындағы № 2 көшеге Қарақойшы Қуатов;
2) Қайыршақты ауылдық округіне қарасты Томарлы ауылындағы № 3 көшеге Елеукен Наурызбеков;
3) Қайыршақты ауылдық округіне қарасты Томарлы ауылындағы № 4 көшеге Тілек Әжіғалиев;
4) Кеңөзек ауылдық округіне қарасты Тасқала-2 елді мекеніндегі № 1 көшеге Сарбала Қадыралиев есімдері берілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау қалалық әкімдігінің 4.12.2014 № 1707 бірлескен қаулысы және Атырау қалалық мәслихатының 5.12.2014 № 228 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Қарабаеваға және қалалық мәслихаттың тұрғындарды әлеуметтік қорғау, денсаулық сақтау, білім, мәдениет, жастар және спорт ісі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Рысқалиев) жүктелсін.
ХХІІІ сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
Қала әкімі                                 М. Исмұратов

О переименовании улицы в городе Атырау и о присвоении наименовании улицам в сельских округах города Атырау
Совместное решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 12 мая 2011 года N 276 и постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 4 мая 2011 года N 597. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 июня 2011 года N 4-1-141
В соответствии со статьями 631 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" городской акимат ПОСТАНОВИЛ и городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Новоселова в городе Атырау на улицу "Өтепқали Әлжанов".
2. Нижеуказанным улицам в сельских округах города Атырау присвоить следующие наименование:
1) Улице № 2 в селе Томарлы–2 Кайыршахтинского сельского округа "Қарақойшы Қуатов";
2) Улице № 3 в селе Томарлы Кайыршахтинского сельского округа "Елеукен Наурызбеков";
3) Улице № 4 в селе Томарлы Кайыршахтинского сельского округа "Тілек Әжіғалиев";
4) Улице № 1 в селе Таскала-2 Кенузекского сельского округа "Сарбала Қадыралиев".
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного совместного постановления и решения возложить на заместителя акима города Карабаеву А. и на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам социальной защиты населения, здравоохранения, образования, культуры, молодежи и спорта (Б. Рыскалиев).
Председатель ХХІІІ сессии,
секретарь городского маслихата             Б. Казиманов
Аким города                                М. Исмуратов