Жылыой ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттары депутаттығына кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 341 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 желтоқсанда № 4-2-161 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қазандағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 19.10.2022 № 265 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттары депутаттығына кандитаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшаға сәйкес көрсетілген мемлекеттік орган, Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттары депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларымен белгіленген тәртіпте шарттық негізде үй-жайларды берсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Қ. Далбаевқа жүктелсін.
4. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Р. Нұғманов
Келісілді:
Жылыой аудандық аумақтык
сайлау комиссиясының төрайымы З. Қалмұқанова
15.12.2011 ж.
"Мұнайшылар" клубының директоры С. Тұрғалиев
15.12.2011 ж.
Жылыой ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 341 қаулысына 1 қосымша
Жылыой ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттары депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының ТІЗБЕСІ
Елді мекен
Орналасатын жері
1
Құлсары қаласы
1 шағын аудандағы аялдаманың жанындағы стенд
2
Теміржол вокзалы ғимаратының жанындағы стенд
3
Тайманов-Махамбет көшелерінің қиылысындағы стенд
4
Қорғанбаев көшесіндегі № 15 орта мектеп ғимаратының алдынғы алаңындағы стенд
5
Жаңа Қаратон поселкесі
№ 22 орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд
6
Тұрғызба селосы
№ 4 орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд
7
Шоқпартоғай селосы
№ 3 орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд
8
Қосшағыл селосы
№ 2 орта мектеп алдынғы алаңындағы стенд
9
Ақкиізтоғай селосы
Бұрынғы мәдениет үйінің алдынғы алаңындағы стенд
10
Майкөмген селосы
№ 17 орта мектеп ғимаратының алдынғы алаңындағы стенд
Жылыой ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 341 қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттары депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беруге жауапты мемлекеттік орган
Мемлекеттік органның атауы
Басшы
Телефон, факс
Мекен-жай
Жылыой ауданыдық қаржы бөлімі
Дюсупова Жанар Амангельдиевна

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Жылыойскому району для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Постановление Жылыойского районного акимата Атырауской области от 15 декабря 2011 года N 341. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 декабря 2011 года N 4-2-161. Утратило силу постановлением акимата Жылыойского района Атырауской области от 19 октября 2022 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жылыойского района Атырауской области от 19.10.2022 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Определить по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов по Жылыойскому району для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан, согласно приложению 1.
2. Государственному органу, согласно приложению 2 к настоящему постановлению, на договорной основе в порядке, предусмортенных действующим законодательством Республики Казахстан, предоставить кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан помещения для встреч с избирателями.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Далбаева К.
4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Р. Нугманов
Согласовано:
Председатель Жылыойской районной
территориальной изберательной комиссии З. Калмуханова
15.12.2011 г.
Директор клуба "Нефтянников" С. Тургалиев
15.12.2011 г.
Приложение 1
к постановлению районного акимата
от 15 декабря 2011 г. № 341
Перечень Мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Населенный пункт
Место расположения
1
город Кульсары
Стенд возле остановки 1-микрорайона
2
Стенд возле здания Железнодорожного вокзала
3
Стенд на пересечении улиц Тайманова-Махамбета
4
Стенд на передней площадке средней школы № 15 на улице Корганбаева
5
поселок Жана Каратон
Стенд возле здания средней школы № 22
6
село Тургизба
Стенд возле здания средней школы № 4
7
село Шокпартогай
Стенд возле здания средней школы № 3
8
село Косшагыл
Стенд на передней площадке средней школы № 2
9
село Аккиизтугай
Стенд на передней площадке бывшего дома культуры
10
село Майкомген
Стенд на передней площадке средней школы № 17
Приложение 2
к постановлению районного акимата
от 15 декабря 2011 г. № 341
Государственный орган, ответственный за предоставление помещений кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан для встреч с избирателями
Наименование государственного органа
Руководитель
Телефон, факс
Адрес
Отдел финансов Жылыойского района
Дюсупова Жанар Амангельдиевна