Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 тамыздағы № 274-IV шешімі. Атырау облысының Исатай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 26 тамызда № 4-4-186 тіркелді. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 мамырдағы № 43-V шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2012.05.25  № 43-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына мынадай әлеуметтік қолдау шаралары тағайындалсын:
1) жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
2) тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау – бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит болып белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың халықты әлеуметтік, құқықтық қорғау, заңдылық, денсаулық сақтау, білім, мәдениет, жастар ісі және депутаттық этика жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Жамалова) жүктелсін.
3. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 178-ІV " Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу, тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуеттік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылдың 13 мамырында № 4-4-160 санымен тіркелген, аудандық "Нарын таңы" газетінің 2010 жылғы 27 мамырдағы № 22 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Аталған шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХVІІ сессиясының төрағасы:                С. Меңдіғазиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы:              Ж. Қадимов

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 16 августа 2011 года № 274-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Исатайского района Атырауской области 26 августа 2011 года № 4-4-186. Утратило силу - Решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 25 мая 2012 года № 43-V
Сноска. Утратило силу - Решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 25.05.2012 № 43-V
В соответствии с пунктом 8 статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты следующие меры социальной поддержки:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю;
2) социальная поддержка для приобретения жилья–бюджетный кредит в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратного размер месячного расчетного показателя.
2. Контроль исполнения настоящего решения возлагать на постоянную комиссию районного маслихата (М. Жамалова) по вопросам социальной, правовой защиты населения, правопорядка, здравохранения, образования, культуры, молодежного дела и депутатской әтики.
3. Решение районного маслихата от 14 апреля 2010 года № 178-ІV "О предоставлений мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-4-160 от 13 мая 2010 года, опубликованное в районной газете "Нарын таңы" от 27 мая 2010 года за № 22) признать утратившим силу.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после их первого официального опубликования.
Председатель XХVІІ сессии
районного маслихата:                       С. Мендигазиев
Секретарь районного маслихата:             Ж. Кадимов