Аудан әкімиятының 2008 жылғы 08 қаңтардағы № 02 "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 желтоқсандағы № 255 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 4-7-135 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімиятының 2008 жылғы 08 қаңтардағы № 02 "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру" туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4-7-78 санымен тіркелген, "Мақат тынысы" газетінің 2008 жылғы 8 ақпандағы № 6 санында жарияланған) төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының 3 қосымшасындағы "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Атырау облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Мақат аудандық филиалы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитеті "Атырау облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесінің Мақат аудандық филиалы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Ж. Сағиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қайненов

О внесении изменения в постановление районного акимата от 08 января 2008 года № 02 "Об организации общественных работ"
Постановление Макатского районного акимата Атырауской области от 1 декабря 2011 года N 255. Зарегистрировано Управлением юстиции Макатского района Атырауской области 14 декабря 2011 года N 4-7-135
Руководствуясь пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление районного акимата от 08 января 2008 года № 02 "Об организации общественных работ" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-7-78, опубликованого в газете "Макат тынысы" от 8 февраля 2008 года № 6) следующее изменение:
в приложении 3 постановления, слова "Макатский районный филиал Государственного учреждения "Центр обслуживания населения Атырауской области Комитета Регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан" заменить словами "Макатский районный филиал Республиканского Государственного учреждения "Центр обслуживания населения Атырауской области" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности Центров обслуживания населения Министерства связи и информации Республики Казахстан.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сагиева Ж.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Кайненов