Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 90 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы әділет департаментінде 2011 жылғы 19 мамырда № 2046 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 104 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 06.04.2018 № 104 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбына өзгеріс енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 17.05.2013 № 108 қаулысымен.
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағы 3-тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағы 9-тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 17.05.2013 № 108 қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Б.Оспанов
Облыс әкімі
аппаратының басшысы Б.Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары Е.Айтаханов
Облыс әкімінің орынбасары Б.Әлиев
Облыс әкімінің орынбасары Ә.Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары С.Қаныбеков
Облыстық экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының бастығы Е.Садыр
Облыстық қаржы
басқармасының бастығы Г.Морозова
Облыс әкімдігінің 2011 жылғы
25 сәуірдегі № 90 қаулысымен бекітілген
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су
айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 14.12.2015 № 395 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Сырдария өзенінің көл жүйелері (Шардара, Арыс, Отырар аудандары және Түркістан қаласы).
2. Шу өзені жайылма көлдерімен қоса (Созақ ауданы).
3. Казот көл жүйелері (Созақ ауданы ).
4. Шошкакөл көл жүйелері (Отрар ауданы).
5. Отрабат көл жүйелері (Түркістан қаласы).
6. Бөген су қоймасы (Ордабасы ауданы).
7. Бадам су қоймасы (Төлеби ауданы).

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения
Постановление акимата Южно-Казахстанской области N 90 от 25 апреля 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 мая 2011 года N 2046. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 6 апреля 2018 года № 104
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 06.04.2018 № 104 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 17.05.2013 № 108.
В соответствии с подпунктом 3 пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" и подпункта 9 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 17.05.2013 № 108.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области Б.Оспанов
Руководитель аппарата
акима области Б.Жилкишиев
Заместитель акима области Е.Айтаханов
Заместитель акима области Б.Алиев
Заместитель акима области А.Бектаев
Заместитель акима области С.Каныбеков
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования области Е.Садыр
Начальник управления области Г.Морозова
Утвержден
постановлением акимата области
от 25 апреля 2011 года № 90
Перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения
Сноска. Перечень - в редакции постановления акимата Южно-Казахстанской области от 14.12.2015 № 395 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Система озер реки Сырдарья (Шардаринский, Арысский, Отрарский районы и город Туркестан).
2. Река Шу с пойменными озерами (Сузакский район).
3. Казотская система озер (Сузакский район ).
4. Шошкакольская система озер (Отрарский район).
5. Отрабатская система озер (город Туркестан ).
6. Бугуньское водохранилище (Ордабасинский район).
7. Бадамское водохранилище (Толебийский район).

8. Бөржар су қоймасы (Ордабасы ауданы).
9. Қапшағай су қоймасы (Бәйдібек ауданы).
10. Тоғыс су қоймасы (Төлеби ауданы).
11. Көшқорған су қоймасы (Түркістан қаласы).
12. Досан-Қарабас су қоймасы (Бәйдібек ауданы).
13. Баба-ата су қоймасы (Созақ ауданы).

8. Буржарское водохранилище (Ордабасинский район).
9. Қапшагайское водохранилище (район Байдибек).
10. Тогусское водохранилище (Толебийский район).
11. Кошкорганское водохранилище (город Туркестан).
12. Досан-Карабасское водохранилище (район Байдибек).
13. Водохранилище Баба-ата (Сузакский район).