Субсидия алуға құжаттардың нысандарын бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 26 мамырдағы N 54 Шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 маусымда N 2049 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2012 жылғы 4 маусымдағы № 27 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің  2012.06.04 № 27 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 252 қаулысымен бекітілген Облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі ШЕШТІ:
1. Бекітілсін:
1) осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшасына сәйкес субсидиялар алуға өтінімдер нысандары;
2) осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес аудан бойынша мал шаруашылығы өнімін сату туралы жиынтық актінің нысаны;
3) осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес мал шаруашылығы өнімінің субсидияланатын көлемін өндіруге квоталар мен тауар өндірушілер арасында субсидиялар мөлшерін бөлу жиынтық тізімінің нысаны;
4) осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі және субсидиялар төлеу туралы облыс бойынша жиынтық ведомостің нысаны;
5) осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес облыс бойынша қаражатты игеру жөнінде есеп (ақпарат) нысаны;
6) осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес мал шаруашылығы өнімін сату көлемі жөнінде есеп (ақпарат) нысаны.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.С. Оспановқа жүктелсін.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
КЕЛІСЕМІН:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Министрінін міндетін атқарушы
_____________Е.И.Аман
2011 жыл «____»___________
Облыс әкімінің бірінші орынбасары          Б.Оспанов
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б.Жылқышиев
Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы, орындаушы           Қ.Оспанбеков
Ауыл шаруашылығын дамыту,
табиғатты пайдалану және кәсіпкерлік
мониторингі бөлімінің меңгерушісі          Қ.Ыдырысов
Облыс әкімі аппараты
заң бөлімінің меңгерушісі                  Р.Жексембаева
Облыс әкімінің
«26» мамырдағы 2011 жылғы
№ 54 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға сиыр етін өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім

Об утверждении форм документов на получение субсидий
Решение акимата Южно-Казахстанской области N 54 от 26 мая 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 июня 2011 года N 2049. Утратило силу решением акима Южно-Казахстанской области от 4 июня 2012 года № 27
Сноска. Утратило силу решением акима Южно-Казахстанской области от 04.06.2012 № 27.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 252, аким Южно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) формы заявок на получение субсидий согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению;
2) форму сводного акта о реализации животноводческой продукции по району согласно приложению 8 к настоящему решению;
3) форму сводного списка распределения квот на производство субсидируемого объема животноводческой продукции и размеров субсидий среди товаропроизводителей согласно приложению 9 к настоящему решению;
4) форму сводной ведомости по области об объемах реализованной животноводческой продукции и выплате субсидий согласно приложению 10 к настоящему решению;
5) форму отчета (информации) по освоению средств по области согласно приложению 11 к настоящему решению;
6) форму отчета (информации) по объемом реализации животноводческой продукции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима области Оспанов Б.С.
Аким области                               А.Мырзахметов
СОГЛАСОВАНО:
И.о.Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
______________ Аман Е.И.
«______» ________________2011 год
Первый заместитель акима области           Б.Оспанов
Руководитель аппарата акима области        Б.Жилкишиев
Начальник областного управления сельского
хозяйства, исполнитель                     К.Оспанбеков
Заведующий отделом мониторинга развития
сельского хозяйства, природопользования
и предпринимательства                      К.Идрисов
Заведующая юридическим отделом
аппарата акима области                     Р.Джексембаева
Приложение 1
к решению акима области
от «26» мая 2011 года № 54
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию говядины на 2011 год

1. Тауар өндіруші______________________________________________ (заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2011 жылғы 1 қаңтарға қолда бар малының саны______бас
соның ішінде тұқымды мал (малдар, тұқымаралық будандардан алынғандар) саны______бас________________________________________________________
(тұқымын көрсету)
соның ішінде аналық мал: _____ бас сиырлар және 2-жастан ересек қашарлар (негізгі және мал басын толықтыратын мегежіндер) оның ішінде ___ %, _____ бас тұқымдық малдар (малдар, тұқымаралық будандардан алынғандар)
____________________________________________________________________
(тұқымын көрсету)
3. Бір мезгілде _____ бас ірі қара малды бордақылау қуаттылықтағы арнайы алаң және дамыған инфраструктурасы бар (керегін көрсету):
1) алаңы бір басқа___ кв.м. кем емес мал ұстайтын ашық/жабық қоралар;
2) ені ____ метрден кем емес бетонды жақтауы бар азық беретін науалар;
3) бір басқа ___ литр есептегі жылытып берумен автоматтандырылған суару көзі;
4) нәжістік және еріген суларды шығаратын қиғаш еденмен қашыртқы жүйесі;
5) қуаттылығын 1 басқа есептегенде тәулігіне 8 кг құрама жем дайындауға немесе таратуға қажетті азық дайындайтын және азық тарататын техникалар/жабдықтар;
6) фиксаторы бар айрық, таразылық құрылғы болуы;
7) веттірек, азық сақтайтын қойма болуы.
4. Қайта өңдейтін кәсіпорынның бар болуы:
1) сою алаңы (тірегі) (есептік нөмірі (коды) ____) тәулігіне _______ тонна қуаттылығымен;
2) қайта өңдейтін цех (есептік нөмірі (коды) ____) тәулігіне ____ тонна қуаттылығымен.
5. Ірі қара малдың (етке өткізілетіні) тірі салмағы ____ кг кем болмайды.
6. Сатуға жоспарланған сиыр етінің көлемі сойыс салмағында ___ тонна, соның ішінде: қайта өңдеуге ______ тонна, және (немесе) жекелеген қайта өңдеуге ______ тонна (керегін толтыру).
7. Жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістік _____ га, жайылымдар _____ га.
8. 2011 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша азықтың болуы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
9. 2011 жылы өндіру жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. 2011 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
11. Қазақстан Республикасының бірыңғай сәйкестендіру базасында тіркелген ___________________ (тіркеу күні және нөмірі).
12. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық)______________________.

1. Товаропроизводитель_______________________________________. (Наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие поголовья на 1 марта 2011 года _____ голов.
3. Имеется специализированная площадка для откорма крупного рогатого скота с мощностью _____ голов единовременного откорма и развитой инфраструктурой (указать нужное):
1) загоны открытые/закрытые для содержания животных площадью не менее ___ кв.м. на 1 голову;
2) желоба для подачи кормов с бетонным фартуком шириной не менее____ метров;
3) обеспеченность автоматическим источником водопоя с подогревом из расчета не менее____литров на 1 голову;
4) дренажная система с лагуной с углом наклона для удаления фекальных и талых вод;
5) необходимое количество кормоприготовительной и кормораздаточной техники/оборудования с мощностью из расчета не менее 8 кг приготовления либо раздачи комбикормов в сутки на 1 голову;
6) наличие раскола с фиксатором, весовое устройство;
7) наличие ветпункта, хранилища для кормов.
4. Наличие перерабатывающей мощности:
1) убойная площадка (пункт) (учетный номер (код) _____) с мощностью ____ тонн в сутки;
2) перерабатывающий цех (учетный номер (код) _____) с мощностью ____ тонн в сутки.
5. Живая масса крупного рогатого скота (реализуемого на убой) будет не ниже _____ кг.
6. Планируемый объем реализации говядины в убойном весе ________ тонн, в том числе на переработку ____ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн - (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего _______ га, в том числе пашни _____ га, пастбищных угодий ________________ га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2011 год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Дополнительно планируется закупить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
12. Адрес (полный) Товаропроизводителя:_______________________.

13. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі (қайта тіркелімі) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен ағымдағы шоттың болуы туралы нөмірі көрсетілген анықтама;
Белгіленген критерийлерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____ деңгейге жатқызуыңызды сұранамын.
Кәсіпорынның басшысы _____________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
«____» _________ 2011 жыл
«Растаймын»
Оңтүстік Қазақстан облысы _________ауданының (қаласының) ауыл шаруашылығы (және кәсіпкерлік) бөлімінің бастығы ____________________ (аты-жөні, қолы, мөрі).
«____» _________ 2011 жыл
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өлшемге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Облыс әкімінің
«26» мамырдағы 2011 жылғы
№ 54 шешіміне 2-қосымша
2011 жылға сүтті өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші______________________________________________      (заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2011 жылы 1 қаңтарға қолда бар жеке аналық сиырлар және қашарлар (2-жастан ересек) саны ____бас ________________________(тұқымын көрсету), соның ішінде тұқымды мал саны ____ бас (__%).
3. 2010 жылдың қорытындысымен сауын сиырлар саны ___ бас.
4. 2010 жылға табын бойынша орташа сауын (1 сиырға) кг_________
_______________________________________________________ құрады.
(І деңгейдегілер үшін бонитировка нәтижелері бойынша № 7 нысан-сүт.)
5. Өндіруге жоспарланған есепті салмақтағы сүт көлемі______ тонна, оның ішінде есепті салмақта іске асырылатыны:
- қайта өңдеуге______ тонна және (немесе) жекелеген қайта өңдеуге_____ тонна – (керегін толтыру).
6. Өзінде бар (қажеттісін көрсету):
1) пайдалануға ______ жылы енгізілген ___________ сауын сиырға арналған қазіргі заманғы сүт кешені,;
2) тиісті инфраструктурасымен (механикаландырылған сауу, малақ шығару мен азық тарату, автосуару мен азықцехы) ___________ сауын сиырға арналған сүт кешені;
3) сүт өткізгіш түтіктерге, бидондарға, сүт жинағыштарға(танк)сауатын сауу құрылғылары (барының астын сызу).
7. Сүтті қайта өңдеу бойынша жеке цехының болуы _____________
(өндірістік-
___________________________________________________________________. жабдықтың аталуын есептік номерін кодын, қуаттылығын – көрсету)
8. Жерінің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістік _____ га, жайылымдар _____ га.
9. 2011 жылдың 1 қаңтарына бар азық қоры:
1) шырынды азықтар ________ тонна;

13. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии установленным критериям прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия_______(Ф.И.О, подпись, печать)
«_ » ___ 20__ год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________района _______ области «__»_________20__г. _______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 2
к решению акима области
от «26» мая 2011 года № 54
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию молока на 2011 год
1. Товаропроизводитель________________________________________.      (Наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие собственного маточного поголовья коров и телок (старше 2-х лет) на 1 января 2011 года ______ голов ____________________(указать породу),в том числе породного скота _____ голов (____%).
3. Среднегодовое поголовье дойных коров по итогам 2010 года ___ голов.
4. Средний удой по стаду (на 1 корову) за 2010 год составил _______ кг (для I уровня по результатам бонитировки Форма № 7-мол).
5. Планируемый объем производства молока в зачетном весе _____ тонн, из них объем реализации в зачетном весе:
на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ___ тонн - (указать нужное).
6. Имеется в наличии (указать нужное):
1) современный молочный комплекс на _______ дойных коров, введенный в эксплуатацию _______ году;
2) молочный комплекс с соответствующей инфраструктурой (механизированное доение, навозоудаление и кормораздача, автопоение и кормоцех) на _______ дойных коров;
3) доильное оборудование с доением в молокопровод, в бидоны, молокосборник (танк) (подчеркнуть наличие).
7. Наличие собственного цеха по переработке молока ________ ____________________________________________________________________.(указать–мощность,наименование оборудования–производитель, учетный номер, код)
8. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га., пастбищных угодий _______ га.
9. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2011 года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;

2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. 2011 жылы дайындау жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
11. 2011 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
12. Қазақстан Республикасының бірыңғай сәйкестендіру базасында тіркелген ___________________ (тіркеу күні және нөмірі).
13. Тауар өндірушының мекен жайы (толық)______________________.
14. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі (қайта тіркелімі) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен ағымдағы шоттың болуы туралы нөмірі көрсетілген анықтама;
5) өндіруші-бұқаларды бекіту және ауыстыру жоспарымен селекциялық процессті ғылыми сүйемелдеу бойынша қызмет көрсету келісім шарттың көшірмесін;
6) бонитировкалық ведомостің көшірмесі (№ 7-нысан сүт).
Белгіленген критериилерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____ деңгейге жатқызуыңызды сұранамын.
Тауар өндірушынын басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі) «____» _________ 2011 жыл
«Растаймын»
Оңтүстік Қазақстан облысы _________ауданының (қаласының) ауыл шаруашылығы (және кәсіпкерлік) бөлімінің бастығы ____________________ (аты-жөні, қолы, мөрі).
«____» _________ 2011 жыл
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өлшемге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Облыс әкімінің
«26» мамырдағы 2011 жылғы
№ 54 шешіміне 3-қосымша
2011 жылға шошқа етін өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2011 жылғы 1 қаңтарға қолда бар негізгі және табынды толтыратын мегежін саны______бас, соның ішінде тұқымды малдар немесе тұқымаралық будандардан алынған малдар саны _____ бас ____%.
3. 2010 жылдың қорытындысы бойынша бордақылауда тұрған мал саны (шошқалардың жылдық орташа саны) _____ бас, соның ішінде өз төлінен көбейтілген ____%.
4. _____ бас шошқаны бордақылауға арналған мамандандырылған ғимараттың (алаңның) болуы, ________________________________________.
(заманауи, типтік, ыңғайластырылған, жалпы алаңы шаршы метр–көрсету)

2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Планируется заготовить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Дополнительно планируется закупить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
12. Зарегистрирован в базе единой информационной базе селекционной и племенной работы __________(число и дата регистрации)
13. Адрес Товаропроизводителя: ______________________________.
14. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом,подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
5) копия договора на оказание услуг по научному сопровождению селекционного процесса с планом закрепления и ротации быков-производителей;
6) копия бонитировочной ведомости (Форма № 7-мол).
В соответствии установленным критериям прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия ____________ (Ф.И.О., подпись, печать) «__ » _______ 20__ год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района _____________ области________________ (Ф.И.О., подпись, печать) «__»_________20__ г.
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 3
к решению акима области
от «26» мая 2011 года № 54
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию свинины на 2011 год
1. Товаропроизводитель_______________________________________. (Наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье основных и ремонтных свиноматок на 1 января 2011 года _____ голов, в том числе породных животных или животных, полученных от межпородного скрещивания ____ голов ___ %.
3. Поголовье на откорме (среднегодовое поголовье свиней) по итогам 2010 года ____ голов, в том числе собственного воспроизводства ____ %.
4. Наличие специализированного помещения (площадок) для откорма свиней ____голов, __________________________________________________.      (указать – современное, типовое, приспособленное, общая площадь кв. метров)

5. Қайта өңдейтін кәсіпорының бар болуы:
1) сою алаңы (тірегі) (есептік нөмірі (коды) ____) тәулігіне _______ тонна қуаттылығымен;
2) қайта өңдейтін цех (есептік нөмірі (коды) ____) тәулігіне ____ тонна қуаттылығымен.
6. 2011 жылы етке өткізу үшін бордақылауға жоспарланған шошқа саны ____ бас.
7. Сатуға жоспарланған шошқа етінің көлемі ___ тонна, соның ішінде: қайта өңдеуге ______ тонна, және (немесе) жекелеген қайта өңдеуге ______ тонна (керегін толтыру).
8. Жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістік _____ га, жайылымдар ___ га.
9. 2011 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша азықтың болуы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. 2011 жылы өндіру жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
11. 2011 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
12. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) _____________________.
3. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі (қайта тіркелімі) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен ағымдағы шоттың болуы туралы нөмірі көрсетілген анықтама;
Кәсіпорынның басшысы _____________________ (аты-жөні, қолы, мөрі).
«____» _________ 2011 жыл
«Растаймын»
Оңтүстік Қазақстан облысы _________ауданының (қаласының) ауыл шаруашылығы (және кәсіпкерлік) бөлімінің бастығы ____________________ (аты-жөні, қолы, мөрі) «____» _________ 2011 жыл
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өлшемге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Облыс әкімінің
«26» мамырдағы 2011 жылғы
№ 54 шешіміне 4-қосымша
2011 жылға өндіріске және сатылатын биязы жүнді үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші _____________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2011 жылға 1 қаңтарға қолда бар қойдың саны______бас, соның ішінде 2-жастан ересек аналық мал _____ бас, одан _____ бас тұқымдық малдар ____________________________________________________________.
(тұқымын көрсету)
3. ____ бас қой ұстау үшін арнайы үй-жайдың болуы, сондай-ақ ____ бас қойды механикалық қырқымы үшін үй-жай ______________________
____________________________________________________________________.
(үлгілі немесе бейімделген, жалпы алаңын, шаршы метрін- көрсету)

5. Наличие перерабатывающей мощности:
1) убойная площадка (пункт) (учетный номер (код) _____) с мощностью ____ тонн в сутки;
2) перерабатывающий цех (учетный номер (код) _____) с мощностью ____ тонн в сутки.
6. Планируемое количество свиней подлежащего откорму для сдачи на мясо в 2011 году ____ гол.
7. Планируемый объем реализации свинины ____ тонн, в том числе на переработку ____ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн - (заполнить нужное).
8. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га., пастбищных угодий ________________ га.
9. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2010 год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Планируется заготовить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Дополнительно планируется закупить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
12.Адрес (полный) Товаропроизводителя:________________________.
13. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
Руководитель предприятия _______ (Ф.И.О., подпись, печать)
«___» _______ 20__ год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства__________района ___________ области «___»_________20__г.____________________(Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 4
к решению акима области
от «26» мая 2011 года № 54
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию тонкой шерсти на 2011 год
1. Товаропроизводитель_______________________________________. (Наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец на 1 января 2011 года ____ голов, в том числе маток старше 2-х лет ___ голов, из них породных _________________     _____________________________ (указать породу) голов.
3. Наличие специализированного помещения для содержания овец на _____ голов, а также помещения для механизированной стрижки овец на ______ голов _______________________________________________________.      (указать – типовое, приспособленное, общая площадь кв. метров)

4. Сатуға жоспарланып отырған жүннің көлемі _____ тонна, соның ішінде терең өңдеуге ______ тонна, бастапқы өңдеуге ______ тонна, соның ішінде өзінің цехтары арқылы _____ тонна – көрсету қажет (керегін толтыру).
5. Пайдаланатын жердің жалпы көлемі __ га, соның ішінде егістік ___ га, жайылымдар _____ га.
6. 2011 жылғы 1 қаңтардағы жағдайға азықтың болуы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
7. 2011 жылы өндіру жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
8. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) _____________________.
9. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі (қайта тіркелімі) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен ағымдағы шоттың болуы туралы нөмірі көрсетілген анықтама.
Кәсіпорынның басшысы _______________ (аты-жөні, қолы, мөрі).
«____» _________ 2011 жыл
«Растаймын»
Оңтүстік Қазақстан облысы _________ ауданының (қаласының) ауыл шаруашылығы (және кәсіпкерлік) бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
«____» _________ 2011 жыл
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өлшемге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімінің 2011 жылғы
«26» мамырдағы № 54 шешіміне
5-қосымша
2011 жылға өндіріске және сатылатын қой және жылқы еті үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші_____________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2011 жылғы 1 қаңтарға қолда бар қой (жылқы) саны ________ бас, соның ішінде аналықтары (2-жастан, 3-жастан ересек) саны _________ бас.
3. _______ бас қойларды (жылқыларды) ұстауға арналған арнайы мамандандырылған ғимараттың болуы __________________________________.
(үлгілі, бейімделген,жалпы алаңын, шаршы метрін- көрсету)
4. Сатуға жоспарланып отырған қой (жыл) етінің көлемі _________ тонна, соның ішінде қайта өңдеуге______тонна, және (немесе) жекелеген қайта өңдеуге______тонна, басқа сауда объектісі_____тонна – көрсету қажет (керегін толтыру).
5. Пайдаланатын жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістік _____ га, жайылымдар _____ га.
6. 2011 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша азықтың болуы (қой етін өндіретін тауарөндірушілер үшін):

4. Планируемый объем реализации шерсти ____________ тонн, в том числе на глубокую переработку ____ тонн, на первичную переработку ____ тонн, в том числе через собственные цеха ___ тонн - указать какие (заполнить нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего ____ га., в том числе пашни ____ га., пастбищных угодий ____ га.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2011 года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
7. Планируется заготовить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
8. Адрес (полный) Товаропроизводителя:_______________________.
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия _____________ (Ф.И.О., подпись, печать) «__» ____ 2011 год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области «__» _________ 2011 г. _______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 5
к решению акима области
от «26» мая 2011 года № 54
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию баранины и конины на 2011 год
1. Товаропроизводитель_______________________________________. (Наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец (лошадей) на 1 января 2011 года ____ голов, в том числе маток (старше 2-х, 3-х лет) ______ голов.
3. Наличие специализированного помещения для содержания овец (лошадей) на ___ голов______________________________________________.      (указать – типовое, приспособленное, общая площадь кв. метров)
4. Планируемый объем реализации баранины (конины) ______ тонн, в том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн, другие объекты реализации ___ тонн - указать какие (указать нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего ___ га., в том числе, пашни ____ га., пастбищных угодий _____ га.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2011 года (для товаропроизводителей занимающимся производством баранины):

1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
7. 2011 жылы өндіру жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
8. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) ______________________.
9. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) ағымдағы шоттың болуы туралы банктен анықтама;
Кәсіпорынның басшысы _____________________ (аты-жөні, қолы, мөрі).
«____ » _________ 2011 жыл
«Растаймын»
Оңтүстік Қазақстан облысы _________ауданының (қаласының) ауыл шаруашылығы (және кәсіпкерлік) бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі).
«____ » _________ 2011 жыл
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өлшемге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімінің 2011 жылғы
«26» мамырдағы № 54 шешіміне
6-қосымша
2011 жылға қымыз және шұбат өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2011 жылғы 1 қаңтарға қолда бар жылқы (түйе) саны________, соның ішінде 3 – жастан ересек биелер (інгендер) саны ____ бас.
3. Жоспармен жылдық орта есеппен сауынды жылқылар (інгендер) _______бас.
4. Жоспармен өндірілетін қымыз (шұбат) көлемі есепке алу салмағымен ______ тонна.
5. Тәулігіне ______ тонна өнім өндіретін цехтің (ғимарат, қымыз немесе шұбат өндіретін және (немесе) жинайтын ыдыстың) болуы.
6. Жоспармен сатылатын қымыздың (шұбаттың) көлемі______ тонна, оның ішінде қайта өңдеуге______ тонна және (немесе) өздері қайта өңдеуге _____ тонна, басқа сауда объектісі_____тонна – көрсету қажет (керегін толтыру).
7. Пайдалынатын жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістік _____ га, жайылымдар _____ га.
8. 2011 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша азық қоры:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
9. 2011 жылы өндіру жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. Тауар өндірушының мекен жайы (толық) _________________.

1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
7. Планируется заготовить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
8. Адрес (полный) Товаропроизводителя:_______________________.
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия ______ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 20__ год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области «__» _________ 20 __ г. _______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 6
к решению акима области
от «26» мая 2011 года № 54
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию кумыса и шубата на 2011 год
1. Товаропроизводитель________________________________________.
(Наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье лошадей (верблюдов) на 1 января 2011 года _____ голов, в том числе кобыл (верблюдоматок) ______ голов старше 3 – х лет.
3. Планируемое среднегодовое поголовье дойных кобыл (верблюдоматок) ____ голов.
4. Планируемый объем производства кумыса (шубата) в зачетном весе _____ тонн.
5. Наличие цеха (помещение, емкость по сбору и (или) производству кумыса или шубата) на ______ тонн в сутки.
6. Планируемый объем реализации кумыса (шубата) ____________ тонн, в том числе на переработку _________ тонн и (или) собственная переработка ________ тонн, другие объекты реализации _____ тонн - указать какие (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе, пашни _____ га., пастбищных угодий ________________ га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2011 года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
10. Адрес Товаропроизводителя:_____________________________.

11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен ағымдағы шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Кәсіпорынның басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі).
«____ » _________ 2011 жыл
«Растаймын»
Оңтүстік Қазақстан облысы _________ауданының (қаласының) ауыл шаруашылығы (және кәсіпкерлік) бөлімінің бастығы ____________________ (аты-жөні, қолы, мөрі).
«____ » _________ 2011 жыл
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өлшемге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімінің 2011 жылғы
«26» мамырдағы № 54 шешіміне
7-қосымша
2011 жылға құс етін және тауарлық жұмыртқа өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________.
(құс фабрикасының атауы)
2. 2011 жылғы 1 қаңтарға жұмыртқалайтын құстың орташа жылдық саны _____ бас______________________________________________________.
(кроссты және өнімділік бағытын көрсету)
3. 2010 жылы өндірілген құс етінің көлемі _____________ тонна.
4. Құс фабрикасы қолданысқа берілді ______________________ (күні, айы, жылы).
5. Құс фабрикасының қуаттылығы _______ тонна, _________ мың дана (қажеттісін көрсету).
6. 2010 жылғы нәтижелермен жылдық орта есеппен 1 жұмыртқалағыш тауыққа жұмыртқа саны ______ дана.
7. Жоспармен өндірілетін ет көлемі __________ тонна, жұмыртқа _______ мың дана, оның ішінде сатылатын көлемі _____ тонна ет және _____ мың дана жұмыртқа (керегін көрсету).
8. Сертификат (ИСО, «Экологиялық өнім» белгісі, ХАССП азық-түлік қауіпсіздік жүйесі) _________________________________________ бар (қандай сертификат екендігін және берілген күнін көрсету).
9. Құс ұстау үшін технологиялық қондырғылар бар ___________________ _______ (торлық/едендік көрсету), қондырғыларды пайдалану мерзімі ___ жыл.
10. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) ______________________
____________________________________________________________________.
11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық залалсыздығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен ағымдағы шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Белгіленген критериилерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____ деңгейге жатқызуыңызды сұранамын.
Басшысы __________________ (аты-жөні, қолы, мөрі).
«____ »________ 2011 ж.
«Растаймын»
Оңтүстік Қазақстан облысы _________ауданының (қаласының) ауыл шаруашылығы (және кәсіпкерлік) бөлімінің бастығы ________________ (аты-жөні, қолы, мөрі).
«____ » _________ 2011 жыл
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өлшемге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімінің 2011 жылғы
«26» мамырдағы № 54 шешіміне
8-қосымша
_______________________________________________________________ (атаулар: сиыр еті, шошқа еті, құс еті, туарлық жұмыртқа, сүт және биязы жүн -
______________________________________________
қажеттісі қалдырылсын)
2011 жылдың _________________________,
(айындағы)
Оңтүстік Қазақстан облысы _________________ ауданы (қаласы) бойынша мал шаруашылығы өнімін сату туралы
ЖИЫНТЫҚ АКТІ (ай сайын жасалады) № ____
Сатушының атауы, оның реквизиттері
Субсидияланылатын мал шаруашылығы өнімдерінің түрлері
Төлем құжатының № және күні, атаулары
Мал шаруашылығын өнімдерінің сатылған көлемі (тонна, мың, дана)
Сатып алушының атауы, оның реквизиттері
Барлығы
аудан бойынша
Жиынтық акті сатылған мал шаруашылығы өнімнің сатылған әрбір түріне жеке жасалады
_______________ ауданы (қаласы)
ауыл шаруашылығы (және кәсіпкерлік)
бөлімінің бастығы _______________________________ (Т.А.Ә., қолы)
_______________ ауданы (қаласы)
ауыл шаруашылығы (және кәсіпкерлік)
бөлімінің маманы ________________________________ (Т.А.Ә., қолы)
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2011 жылғы
«26» мамырдағы № 54 шешіміне
9-қосымша
2011 жылға Оңтүстік Қазақстан облысында тауар өндірушілерге мал шаруашылығы өнімдерін және субсидия көлемін квотаны құру және бекіту үшін жиынтық ведомосі
Атауы
Қолда бар мал саны, бас
Соның ішінде аналықтары, бас
Бордақылауда, бас
Сауылатын сиырлар саны, бас
Өндірілетін өнім көлемі, тонна, мың дана
Сатылған өнім бірлігіне субсидия нормативі, теңге
Берілген квота
аймақ
шаруашылық
өнім түрі (деңгей)
Тонна, мың дана
Субсидия сомасы, мың теңге
ІҚМ еті
І
ІҚМ еті
ІІ
ІҚМ еті
ІІІ
ҚОРЫТЫНДЫ
сүт
І
сүт
ІІ
сүт
ІІІ
ҚОРЫТЫНДЫ
шошқа еті
құс еті
І
ІІ
ҚОРЫТЫНДЫ
тауарлық жұмыртқа
І
ІІ
ҚОРЫТЫНДЫ
Жүн
Қой еті
Жылқы еті
Қымыз
Шұбат
ҚОРЫТЫНДЫ
Ескерту:
Облыстың Ауыл шаруашылығы басқармасы төрт күн ішінде квотаны бекіткеннен күннен бастап Ауыл шаруашылығы министрлігіне облыс әкімінің субсидиялау бағдарламасына қатысатын тауар өндірушілер үшін квотаны бекіту шешімінің көшірмесін ұсынады.
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімінің 2011 жылғы
«26» мамырдағы № 54 шешіміне
10-қосымша
«Бекітімемін»
__________облысы Ауыл шаруашылық басқармасының бастығы
__________________(Т.Ә.А., қолы, мөрі)
« » _____________2011 жыл
Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша 2011 жылдың ____________ айына субсидия төлеу және өз өндірісіндегі____________________________сатылған көлемі туралы
(сиыр, шошқа, жүн, құс еттері, жұмыртқа және сүт – керегін көрсету)
облыс бойынша жиынтық ведомосі
Атаулары
Жылдық квота
Сатылған мал шаруашылығ өнімінің бірлігі (кг, дана) үшін субсидия нормативтері, теңге
Нақты сойыс салмағында сатылған ет, сүт, жүн, жұмыртқа (тонна, мың. дана)
Ет, жұмыртқа өндірісі үшін пайдаланған нақты құрама азық (құрама жем),
Тонна
Жыл басынан бері тиесілі субсидияның соммасы, теңге
Жыл басынан бері төленгені, теңге
Субсидиялардың тиесілі сомасының қалдығы, теңге
Төленуге жататыны, теңге
Ауыл шаруашылығы тауар өндірушілері
өнімдер
тонна, мың дана
теңге
жыл басынан
есеп беру айында
жыл басынан
есеп беру айында
Бағанадағы «өнімдер» деңгейін көрсету
Мал шаруашылығы және мал тұқымын асылдандыру
бөлімінің бастығы (жауапты орындаушы) ____________ (аты-жөні, қолы)
Бас бухгалтер _______________ (аты-жөні, қолы)
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімінің 2011 жылғы
«26» мамырдағы № 54 шешіміне
11-қосымша
«Бекітімемін»
__________облысы Ауыл шаруашылық басқармасының бастығы
__________________(Т.Ә.А., қолы, мөрі)
« » _____________2011 жыл
__________________ облысы бойынша
2011 жылдың ____________ айына игерілген қаражат бойынша ақпарат
р/н
Атаулары (өнімнің)
Жеткізілген квота
Жеткізілген қаржыландыру жоспары мың теңге
Нақты сатылғаны
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасында өңдеуде жатыр
Нақты төленгені
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың тенге
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың тенге
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
Игерілген қаржат бойынша ақпараты есепті айдан кейінгі айдың 5 –нен қалдырмай ай сайын ұсыну.
Бағанадағы «Жеткізілген қаржыландыру жоспары мың теңге» есептесу күні жылдың басында.
Бағанадағы «Нақты сатылған» барлық сатылатын көлем (субсидиді есепке алмай).
Мал шаруашылығы және мал тұқымын асылдандыру
бөлімінің бастығы (жауапты орындаушы)____________ (аты-жөні, қолы)
Бас бухгалтер _______________ (аты-жөні, қолы)
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімінің 2011 жылғы
«26» мамырдағы № 54 шешіміне
12-қосымша
«Бекітімемін»
__________облысы Ауыл шаруашылық басқармасының бастығы
__________________(Т.Ә.А., қолы, мөрі)
« » _____________2011 жыл
__________________ облысы бойынша
2011 жылдың «___» сатылған мал шаруашылығы өнімінің көлемі бойынша ақпарат (есеп)
Кәсіпорынныңң атауы
Өнімнің түрі
Жеткізілген квота,
тонн, мың дана
Сату
Сауда нысандары
соның ішінде, жекелегені
Қайта өңдеу кәсіпорындары
соның ішінде, жекелегені
Басқада мекемелер
кг, дана
1 кг,
1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
Мал шаруашылығы және мал тұқымын асылдандыру
бөлімінің бастығы (жауапты орындаушы) ____________ (аты-жөні, қолы)
Бас бухгалтер _______________ (аты-жөні, қолы)

11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия ______________ (Ф.И.О., подпись, печать) «__» ____________ 2011 год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района _____________ области _______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» _________ 2011 г.
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 7
к решению акима области
от «26» мая 2011 года № 54
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию мяса птицы и товарного яйца на 2011 год
1. Товаропроизводитель________________________________________.      (наименование птицефабрики)
2. Среднегодовое поголовье кур несушек на 1 января 2011 года ______ голов________________________________________________________.      (указать кросс и направление продуктивности)
3. Объем производства мяса птицы за 2010 год ________ тонн.
4. Ввод птицефабрики в эксплуатацию ___________________ (дата, год).
5. Мощность птицефабрики _____ тонн, _____ тыс. штук (указать нужное).
6. Среднегодовая яйценоскость на 1 курицу несушку по итогам 2010 года ______ штук.
7. Планируемый объем производства в 2010 году мяса ____ тонн, яиц ____ тыс. штук, из них объем реализации мяса _____ тонн, яиц _____ тыс. штук (указать нужное).
8. Имеется сертификат (ИСО, знак «Экологическая продукция», система пищевой безопасности ХАССП) ______________ (указать какой сертификат и дату выдачи).
9. Имеется технологическое оборудование для содержания птицы __________ (указать какое клеточное/напольное), срок эксплуатации оборудования _____ лет.
10. Адрес Товаропроизводителя (полный): ______________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии установленным критериям прошу отнести предприятие к ___ уровню.
Руководитель ___________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ________ 2011 год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства ___________ района __________области «__» ____ 20 __ г. ______ (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 8
к решению акима области
от «26» мая 2011 года № 54
«Утверждаю»
Аким __________________ района
_______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«___» ________________ 2011 год
СВОДНЫЙ АКТ (ежемесячный)
о реализации животноводческой продукции
_____________________________________________________________________ (наименование субсидируемой продукции – нужное оставить)
за______2011 года по__________району_________________области (месяц)
Наименование
продавца, его
реквизиты
Вид субсидируемой животноводческой продукции
Наименование, дата и № платежногодокумента
Объем реализованной животноводческой продукции (тонн, тыс. штук)
Наименование покупателя,
его
реквизиты
ИТОГО
по району
Сводный акт составляется отдельно на каждый вид субсидируемой животноводческой продукции
Начальник отдела сельского хозяйства _________(Ф.И.О., подпись)
Специалист отдела сельского хозяйства ________(Ф.И.О., подпись)
Приложение 9
к решению акима области
от «26» мая 2011 года № 54
Сводный список
распределения квот на производство субсидируемого объема животноводческой продукции и размеров субсидий среди товаропроизводителей
по ____________________ области на 2011 год
Наименование
Наличие поголовья, голов
в том числе маток, голов
Поголовье на откорме, голов
Поголовье дойных коров
Объем производства продукции, тонн, тыс. штук
Норматив субсидий за единицу реализованной продукции, тенге
Доведенная квота
района
хозяйства
вид продукции (уровень)
тонн, тыс. штук
сумма субсидий, тыс. тенге
говядина
I
говядина
II
говядина
III
ИТОГО
молоко
I
молоко
II
молоко
III
ИТОГО
свинина
мясо птицы
I
II
ИТОГО
товарное яйцо
I
II
ИТОГО
Шерсть
I
II
ИТОГО
Баранина
Конина
Кумыс
Шубат
Примечание:
Управление сельского хозяйства области в течение четырех дней со дня утверждения квот представляет в Министерство сельского хозяйства копию решения акима области об утверждении квот для товаропроизводителей участвующих в программе субсидирования.
Приложение 10
к решению акима области
от «26» мая 2011 года № 54
«Утверждаю»
Начальник Управления сельского хозяйства_______________области
_________________ (Ф.И.О. подпись, печать)
«____» ____________ 2011 год
Сводная ведомость по области об объемах реализованной
____________________________________________собственного (субсидируемая животноводческая продукция – указать нужное)
производства и выплате субсидий за _________ 2011 года по
_________________________ области
(месяц)
Наименование
Годовая квота
Норматив субсидий за единицу (1 кг., штук) реализованной животноводческой продукции, тенге
Фактически реализовано животноводческой продукции, (тонн, тыс. штук)
Фактически использовано комбикормов (концкормов) для производства мяса, яиц, тонн
Причитающаяся сумма субсидий с начала года, тенге
Оплачено с начала года, тенге
Остаток причитающейся суммы субсидий, тенге
Подлежит к оплате, тенге
Сельхозтоваропроизводителя
Продукции
тонн, тыс. штук
тенге
с начала года
за отчетный месяц
с начала года
за отчетный месяц
В графе «продукции» указать уровень
Начальник отдела животноводства ___________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________________(Ф.И.О., подпись)
Приложение 11
к решению акима области
от «26» мая 2011 года № 54
«Утверждаю»
Начальник Управления сельского хозяйства _____________ области
_________________ (Ф.И.О. подпись, печать)
«___» ____________ 2011 год
Информация (отчет)
по освоению средств на «____» ____________ 2011 года
по ________________________ области
п/п
Наименование (продукции)
Доведенная квота
Доведенный план финансирования, тыс. тенге
Фактически реализовано
Находится на обработке в управлении с/х области
Фактически оплачено
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
Информация (отчет) по освоению средств представляется
ежемесячно не позднее 5 числа следующим за отчетным месяцем.
В графе «Доведенная квота» сумма указывается на отчетную дату с начала года.
В графе «Фактически реализовано» указывается весь объем реализации (без учета субсидий)
Начальник отдела животноводства _____________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер ____________________________(Ф.И.О., подпись)
Приложение 12
к решению акима области
от «26» мая 2011 года № 54
«Утверждаю»
Начальник Управления сельского хозяйства ____________ области
_____________ (Ф.И.О. подпись, печать)
«____» __________ 2011 год
Информация (отчет)
по объемом реализации животноводческой продукции
за «____» квартал 2011 года по ________________________ области
Наименование предприятия
Вид продукции
Доведенная квота тонн, тыс. штук
Реализация
Объекты торговли
в том числе собственные
Предприятия переработки
в том числе собственные
Другие учреждения
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализа-ции, за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
Начальник отдела животноводства _____________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер ____________________________(Ф.И.О., подпись)