Оңтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) жолаушылар темір жолы қатынасының тізбесін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы № 46/448-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 2 желтоқсанда № 2061 тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 9 қарашадағы № 31/339-VI шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркiстан облыстық мәслихатының 09.11.2018 № 31/339-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Темір жол көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 8-желтоқсандағы Заңының 14-бабы 3 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) жолаушылар темір жолы қатынасының тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Н.Әбишов
Облыстық мәслихат хатшысы Ә.Досболов
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы
№ 46/448-IV шешіміне қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) жолаушылар темір жолы қатынасының тізбесі
Қатынас
1.
Шымкент – Сарыағаш - Шымкент
2.
Шымкент – Түркістан - Шымкент

Об утверждении перечня социально значимых железнодорожных пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Южно-Казахстанской области
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 46/448-IV от 31 октября 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 2 декабря 2011 года N 2061. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 9 ноября 2018 года № 31/339-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 09.11.2018 № 31/339-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года "О железнодорожном транспорте" Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень социально значимых железнодорожных пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Южно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата Н.Абишов
Секретарь областного маслихата А.Досболов
Приложение к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата от 31 октября
2011 года № 46/448-IV
Перечень социально значимых железнодорожных пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Южно-Казахстанской области
Сообщения
1.
Шымкент – Сарыагаш - Шымкент
2.
Шымкент – Туркестан - Шымкент