Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 наурыздағы N 67 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 наурызда N 14-3-108 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімі аппаратының 2013 жылғы 1 ақпандағы № 01-3-2/562 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімі аппаратының 01.02.2013 № 01-3-2/562 хатымен).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6 тармағына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізбесі 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ауыл әкімдері үгіттік баспа материалдарын барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ететін жағдайда орналастыруды, сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды беру шарттарының бірдей және тең болуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының жетекшісі Т.Сүлейменовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі                     Н.Қалмұрзаев
КЕЛІСІЛДІ:
Кентау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_________Самбетов Бейсен Дүйсенұлы
«09» наурыз 2011 жыл
Кентау қаласы әкімдігінің

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 9 марта 2011 года № 67. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кентау Южно-Казахстанской области 11 марта 2011 года № 14-3-108. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Кентау Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2013 года № 01-3-2/562)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Кентау Южно-Казахстанской области от 01.02.2013 № 01-3-2/562).
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Кентауской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию), перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан, согласно приложению 1.
2. Определить перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями, в период проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан, согласно приложению 2.
3. Акимам сел обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права всех кандидатов и единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Т.Сулейменова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Н.Калмурзаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель городской территориальной
избирательной комиссии:                    Самбетов Бейсен Дуйсенович