2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы N 103 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 наурызда N 14-5-109 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 3 тамыздағы № 1248 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2012.08.03 № 1248 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын ұйымдардың тізбесі, жұмыс түрлері мен көлемдері, қаржыландыру көзі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы айына жалақының ең төменгі мөлшері көлемінде бекітілсін.
3. Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі мемлекеттік мекемесі жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға типтік шарт жасасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Дүйсенбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Р.Жолдас
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
24 ақпандағы 2011 жылғы
№ 103 қаулысына қосымша
2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұсынатын ұйымдардың тізбесі, сонымен қатар қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, жағдайлары және олардың қаржыландыру көздері
№ р/с
Ұйымдардың тізбесі
Адам саны
Жұмыстардың түрлері
қаржыландыру көздері
1.
Бәйдібек аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі, ауыл округтері әкімдері аппараты
50
әлеуметтік маңызы бар және басқада жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу
Аудандық бюджет
2.
Бәйдібек аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі, ауыл округтері әкімдері аппараты

Об организации общественных работ на 2011 год
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 24 февраля 2011 года N 103. Зарегистрировано Управлением юстиции Байдибекского района Южно-Казахстанской области 25 марта 2011 года N 14-5-109. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Байдибекского районного акимата Южно-Казахстанской области от 3 августа 2012 года № 1248
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Байдибекского районного акимата Южно-Казахстанской области от 03.08.2012 № 1248
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций предлагающих общественные работы, виды и объемы работ, источник финансирования на 2011 год согласно приложения.
2. Утвердить размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах в месяц, в размере минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Дуйсенбекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района:                               Р.Жолдас
Приложение
к постановлению акимата района
Байдибек от 24 февраля 2011 года № 103
Перечень организаций, предлагающих общественные работы
на 2011 год, а также виды общественных работ,
объем и источники их финансирования
П/н Наименование
организаций
Коли-
чес-
тво
чело-
век
Виды
работ
Источник
финанси-
рования
1
Отдел занятости и социальных программ района Байдибек,
Аппараты акимов сельских округов
50
оказание помощи в организации социально-значимых и в других работах
Бюджет района
2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Байдибек,
Аппараты акимов сельских округов